Makeup

Je vaša nadácia príliš svetlá? Tu je 8 spôsobov, ako to opraviť!

Je vaša nadácia príliš svetlá? Tu je 8 spôsobov, ako to opraviť!

Myslíte, že ste našli, ideálne 'odtieň make-upu v obchode, len aby zistil neskôr, že to nie je naozaj správny odtieň? Koľkokrát ste si na seba nadácie v zhone, len aby si uvedomil, že je to príliš ľahké pre vašej pleti? Zatiaľ čo väčšina základy môže vyzerať ako perfektný doplnok vašej pleti, niekedy jeho uplatnenie na celú tvár môže predstavovať veľmi odlišný obraz.

Takže, ak ste sa stretávajú tento problém príliš, tu je niekoľko tipov, ako opraviť ľahký základ.

Ako si vyrobiť vaša nadácia Tmavšie?

Nasledujúce 8 sú nádherné tipov na opravu svetla nadácie problém.

1. Zmiešajte v Bronzer - zvlášť dobré pre pleť s Brownom Undertones:

Skvelý spôsob, ako zintenzívniť svoju príliš ľahký základ je zmiešaním s nejakým bronzer. Tým sa nielen farby až do tieňa, ale tiež dať svoju kožu, ktorá slnkom pobozkal vzhľad, že budeme všetci milujú toľko. To bude tiež pracovať skvelé pre ľudí s hnedú farbu pleti či podtónom. Ak nechcete, aby celá vaša pleť vyzerať bronzový, skúste ho okolo vašej tváre, nos, čelo a bradu, čím sa získa požadovaný vzhľad.

load...

2. Blend s tmavší odtieň založenia:

V prípade, že jeden máte na sebe, je príliš svetlá, je na čase si uvedomiť, vaše ďalšie základy, ktoré sú príliš tmavé alebo o niečo tmavšie ešte. Splynúť vo svojom svetle základu s tmavšou získať základový tón, ktorý bude lepšie a presnejšie tieň na vašej pleti.

3. Pre tých so žltým Undertones Skin - Turmeric:

Áno, počuli ste ma pravdu. Ak máte žlté tóny na kožu (veľa Indov robiť), potom kurkuma je skvelý doplnok k vašej príliš svetla nadácie, aby bolo funkčné. Ako všetci vieme, kurkuma je super-farbenie výrobku, a dokonca aj trochu stačí znečistiť vaše ruky a nechty. Takže uistite sa, že budete používať iba ten najmenší kúsok za to. Cieľom je, aby splynuli s trochou kurkumy s vašou nadáciou. Ale skôr, než sa pokúsite, keď ste šiel von, to je vždy vhodné, aby to najprv na voľný čas vášho domova, keď máte dostatok času, a keď používate prirodzeného svetla alebo bieleho svetla (žltá svetla, aby prirodzený tón pleti vyzerať inak). Vezmite si príliš ľahký základ a pridajte veľmi malý pokles kurkuma na neho. Teraz miešať, miešať a miešať naozaj dobre. Vaša nadácia by mal vyzerať tmavšie.

4. Pre tých, s ružovým Undertones Skin - Blush:

Ak je vaša pokožka má ružovkasté tóny k nej pridať trochu červenať do svojho založenia, je to skvelý nápad priviezť nejakú ružovú kožu. Naneste trochu červenať na rukách a splynúť vo svojom príliš svetla nadácie s ním. Potom, čo ste ju miešali správne aplikovať na tvár pre prirodzenú ružovkastú žiaru.

load...

5. Pridajte Concealer:

Ak máte korektor, ktorý je o niečo tmavšie, než je príliš svetla nadácie, môžete zmiešať ju s rovnakým dostať na zákazku nadácie tón. Nezabudnite vždy vyskúšať prelínanie bit po bite, ako používať príliš veľa môže skončiť robiť základy vyzerajú príliš tma na vašej pleti.

6. Blend S Tónované hydratačné:

Ak máte tónované zvlhčovač doma, alebo možno dokonca BB krém, skúste miešanie sa k svojmu príliš svetla nadácie. Tónované hydratačný alebo BB krém bude s najväčšou pravdepodobnosťou dokonale hodí k vašej pleti, takže to zmiešaním s príliš svetla nadácie bude robiť to tmavšie a pomôcť tak, aby bol na odtieň, ktorý je viac blízko svojej vlastnú farbu pleti.

7. Púder:

Váš tvár prášok je tiež skvelý prostriedok na zatemnenie pre príliš svetla nadácie. Pomocou tmavšie púder na tvár cez príliš svetla základu je skvelá voľba pomôcť stmavnúť základ a aby to fungovalo pre vás lepšie.

8. Save It For The Winters:

Niekedy sa naša pleť sa môže líšiť v závislosti na ročnom období. Kým leta sú tvrdé a extrémne, najmä v Indii, zimy sú chladné a suché. Vďaka tomu je pleť opálená a tmavšie v lete a suché a belavý ako iné-krát v zime. Používanie príliš ľahký základ, v zime je dobrý nápad, pretože to bude mať tendenciu, aby zodpovedali lepšie na pleti.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6

load...