Makeup

Najlepšie dizajny Floral Mehndi - naše top 10

Najlepšie dizajny Floral Mehndi - naše top 10

Mehndi je slávnostná umelecká forma, ktorá vznikla v starovekej Indii. Kvety sú jedným z najkrajších stvorení boha. A keď sme sa spojiť obe tieto výtvory, dostaneme kvetinové vzory Mehndi na ruky, ktoré sú určite najkrajšie zo všetkých Mehndi vzory.

Sledovanie obsahu Ako si vyrobiť mehendi Designs videá z našej StyleCrazeTv

Flower Henna design výukový program, ktorý môžete urobiť pre to necelých 20 minút

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Kvetinové vzory Mehndi na ruky

Majme letmý pohľad na týchto 10 nádherné kvetinové vzory Mehndi má svadbu.

1. Kvetín a Paisley vzory sú veľmi bežné v Mehndi umenia. Tieto dve sú v podstate základom Mehndi umenia. Ide o jednoduchý, ale krásny kvetinový a bordó dizajn pre nohy. Kvetina v stredu nôh a bordó dizajnu sa zdá byť dosť zaujímavé. Tieto malé bodky používané k vyplneniu návrhu tiež skvele vyzerajú.

load...

2. Ide o ďalší rozprávkové nohy mehndi dizajnu. Konštrukcia na strane nôh je unikátny než u ostatných bežných konštrukcií. Kvetinové vzory a kvetinové vzory puk, aby tento nádherný kvetinový vzor mehndi.

3. Táto Mehndi dizajn je tkaná s Paisley a kvetinovými vzormi. Tento jednoduchý dizajn je kráska a šíri sa od polovice ruky k sebe dlane. Zodpovedajúce vzory na prstoch robí dizajn vynikajúce.

4. Tento krásny kvetinový Mehndi dizajn nie je symetrické na oboch rukách, takže si môžete vyskúšať niektorý z návrhov. V tomto dizajne, väčší dôraz je kladený na ukazováku. Veľký kvetinový motív na zadnej strane dlane chytí pozornosť. Kvety sú vyplnené pomocou tieniacu techniku. Spolu s kvetinami, dizajn tiež používa listovej motívy.

load...

5. Táto Mehndi dizajn môže byť ľahko vykonať pri akejkoľvek príležitosti. Asymetrický dizajn na oboch rukách a kvetinový vzor naplnený malými a zložitými pliesť a špirálových vzorov robí to viac atraktívne. Tieto Paisley motívy rovnako ako kvetinovým vzorom na prstoch sú úplne jedinečné.

6. Jedná sa o jednu z najkrajších Mehndi vzory všetkých ktorá začína od polovice ruky až do prstov. Bordó a kvetinové vzory na prstoch robiť dizajn mehndi úplne unikátne. Paisley a kvetinovým vzorom je používaný v špirála čipkovaným vzorom.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

7. Toto prevedenie je jednoducho vynikajúci. Veľké kvetinové vzory sú použité na vytvorenie tohto Mehndi dizajn pre obe ruky. Návrhy špirálové na prstoch, ako aj kvetinové vzory, ktoré siahajú až do polovice roka strane, aby to ohromujúce, ako sa športom kvetinové vzory Mehndi. No tieňovanie sa používa v tomto návrhu. Iba silné Mehndi linky sú používané pre dokončenie projektu.

8. V tejto sladkej a jednoduchý Mehndi dizajn, veľmi jemné henna linky sú používané namiesto tučných čiar pridať viac detailov návrhu. Táto jedinečná konštrukcia tvorí srdce vzor, ​​keď sú obe ruky spojené. Modrá a ružová pridanie lesk v kvetinové motívy v stredu a ostatných častí, aby bolo krajšie.

9. Jedná sa o jedinečný dizajn mehndi sprevádzaný s kvetinovými motívmi. Veľké tienisté Kvety sú robené na zadnej strane dlane a Paisley vzory pokrytie prsty. Docela dizajn na prstoch je skvelou voľbou pre každú príležitosť robí. Dizajn je asymetrická, takže si môžete vyskúšať oba, alebo len držať na jednom dizajne.

10. Kto povedal, že iba ručné henna návrhy môžu mať iskry a trblietanie v nich? Skúste niečo nové zo starých vzorov, ktoré sú monotónna farby a postrádajú rad. Tento kvetinový Mehndi dizajn pre nohy vyzerá krásna s jednoduchými kvetinovými motívmi a modrej a zlatej trblietky. Tento fantastický dizajn je vhodný pre svadby.

Takže dúfame, že milujete tieto vzory kvetov Mehndi. Prosím, nechajte nám svoj cennú spätnú väzbu.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...