Makeup

5 jednoduchých tipov na zvýšenie výšky po 25 rokoch veku

5 jednoduchých tipov na zvýšenie výšky po 25 rokoch veku

Dobrým základom je ako Instagram filter-must-mať v tomto svete instantné krásy a tres chic trendov. Či už hľadáte pre zosvetlenie, zosvetliť alebo magicky, opraviť 'škvrny, dobrým základom môže robiť všetko za vás a ešte oveľa viac. Keď niekto žije v Ázii, nie je tam žiadny nedostatok nových kozmetických výrobkov zaplavujú trh každý druhý deň, ale keď ide o kvalitu pred kvantitou, koľko z nich skutočne zložiť test je skutočná otázka. Teraz, pretože sme v StyleCraze sú vždy viac než ochotní sa podeliť o svojej nekonečnej múdrosti so všetkým, čo Bellas, tu to prináša vám náš zoznam 10 najlepších základov pre ázijské pleti. Pokračuj v čítaní!

Ale najprv,

Poďme Pochopenie ázijské tón pleti

Vzhľadom k tomu, ako Ázia je len najväčší kontinent na tejto planéte (Geography 101, niekto?), To ide povedať, potom to rozmanitosť v rôznych typy pleti tu je príliš ohromujúce. Teraz, nech už ste práve začína vo svete make-upu, alebo sú už profík na to, tu je niekoľko vecí, treba mať na pamäti, než sa vydáte na nájsť perfektné match-

load...
 • Tóny a pleť nie vždy idú ruka v ruke.

A nováčik chybu väčšina ľudí si pri nákupe základ je jednoducho prispôsobiť základ pre farbu ich pleti. Človek by si myslel, že v prípade, že základ zodpovedá vašej koži, potom to musí taky doplniť, že jo? Zle. Fair alebo tmavý alebo niečo medzi tým, môžete nosiť teplé alebo studené tóny na koži. Kým ľudia s chladnými tónmi majú ružový alebo modrý odtieň k nim ľudia s teplými tónmi nosiť žlté alebo olivové odtiene na ich koži. Väčšina ázijské ženy majú silné žlté tóny, ale pamätajte, že to nie je pravidlom, a tie by mohli byť spravodlivý s teplými tónmi, alebo tmavá s chladnými tónmi, alebo naopak.

 • Kontrola podtón nie je jadrová fyzika.

Jednoduchý spôsob, ako zistiť, aký druh podtónom máte je stať pod jasným stropné svetlo a nechajte si farbu žil na predlaktí. Ak sa objaví zelená žily máte teplý podtón; ak blue, potom sa ochladí. Pokiaľ ani to zdá príliš zložité, stačí použiť MAC NC odtieň graf vedieť.

 • Nájdenie správnej základ nemusí byť prechádzka ružovým sadom

Niekedy aj keď môže určiť vašu pleť a podtón správne, obchody nenosia váš konkrétny odtieň základu a v tomto prípade, nemusí ísť o odtieň svetlejší alebo tmavší, ako že bude váš tvár vyzerať pastózne biela / upečený up. Namiesto toho miešať dva odtiene sa dostať priebežnom ten, ktorý vám vyhovuje lepšie. Ak máte pocit, že ste sa nenaplnil dostatočne na to sami, získať priateľa alebo kozmetičku, aby vám pomohol.

load...

Ako si vybrať najlepší základom pre ázijské tón pleti - Dôležité tipy

 • Najdôležitejšia vec na zapamätanie pri nákupe správny základ, je to vyskúšať na seba, miesto aby slepo nákup niečoho online. Dokonca aj keď máte pocit, že ste našli ten správny zápas na tieni grafe snaží ju na seba osobne vám dá lepšiu predstavu o tom, ako dobre základom ide o vašu pleť a vyzerá za rôznych svetelných podmienok.
 • Vždy vyskúšať farbu nadácie, ktoré ste si vybral na brade, aby skontroloval, ako hladko to ladí so zvyškom vašej pokožky. Vyhnúť testovanie ju na čelo a líca.
 • Blend základ do pokožky a nechajte v podmienkach oboch denného svetla a umelého osvetlenia pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Opäť nebudú kupovať odtiene tmavší alebo svetlejší ako je vaša aktuálna farbu, ak nechcete vyzerať ako vlkolak / pancaked vlkolaka, pričom v tomto prípade, viac energie pre vás!

To znamená, že tu je náš zoznam 10 najlepších nadáciou pre ázijský tónovou pleti

Najlepšie predpoklady pre ázijskú pleť

1. MAC Studio Fix Fluid SPF 15 Foundation

Vďaka svojmu širokému spektru UVA / UVB SPF 15 ochranu, MAC Studio Fix Fluid Foundation je moderná nadácie, ktorá vám dáva médium, zostaviteľného pokrytie pre prirodzený matnou povrchovou úpravou. Ľahko sa nanáša a ľahko miešať, je to perfektné dlhé nadácie oblečenie, ktoré pomáha minimalizovať výskyt pórov a nedokonalostí, aby vaša pleť hladký a bezchybný povrch.

Pros
 • Absorbuje olej dať veľký matný vzhľad
 • Dobré pokrytie, ľahko vytvárať
 • Bez oleja
 • Kombinuje SPF
 • Žiadne pupienky
Zápory
 • Môže spôsobiť suchosť, ak sú použité ako samostatne
Preskúmanie

MAC Studio Fix Fluid Foundation bola posadnutosť s nami celé roky. Skutočne nie. Keby sme mali zamknúť niečo vymyslieť od tohto veku do časovej schránky pre naše budúce generácie vidieť, táto nadácia by určite urobiť ten zoznam. Ako priekopníkov podtón tieň grafu, nesú celý rad základových odtieňov, ktorá pokrýva skoro každá žena na tejto planéte, ale ak ste ešte stále dostať sa do tohto zoznamu, zmes!

Ne-povyku, ne-muss základ, štúdio základom MAC je tekutý základ, ktorý vám dáva slušné pokrytie, ktorá vám umožní vytvoriť to celkom pekne. Skutočný požehnaním pre mastnou pleťou ženy zvlášť, vzorec olej absorbuje v tejto nadácie robí skvelú prácu absorbovať každý malý náznak ropy z našej kože, aby to vynikajúci matný povrch, že nemôžeme pomôcť, ale dotykový. Jediným, con 'keby sme museli myslieť, že ženy so suchou kožou mohli nájsť túto formuláciu príliš vysúša pre ich kožu. Avšak, vždy môžete napraviť tým, že začína off s nejakým hydratačný pred použitím tejto nadácie. Áno, je to naozaj tak jednoduché! 5 cherry trumfl hviezdy pre tento malý, džina vo fľaši '.

StyleCraze Rating- 5-5

Cena (v $) - 41.48

Produkt Nákup tlačový server zapojený amazon.in

2. NARS Sheer Matte Foundation

Vyrobené vzorca NARS pleť zjasňovacie sa NARS Jemné matný Foundation je bez oleja, matným základ, ktorý poskytuje zostaviteľného pokrytie pre riadenie oleja a lesk po celý deň. Pravidelne využívajú pre lepšie jas pleti, žiaru a textúru. Doporučené pre normálnu až mastnú typy pleti.

Pros
 • Minimalizuje odfarbenie
 • Trvá dlho
 • Bez oleja nadácie, plný oleja absorbujúce vzorca
 • Svetlejšie pokožka
 • Sheer, ľahké nadácie
 • Môže byť vybudovaná dobre
Zápory
 • Nevhodné pre osoby so suchou pokožkou
 • Postráda SPF
 • Chýba mu čerpadlo dávkovať produkt
Preskúmanie

V blízkosti na päty MAC Studio Fix Fluid Foundation, príde NARS Sheer Matte Foundation. Úplne podobný základ MAC, pokiaľ ide o nahromadenie a pokrytie, NARS je jeden krok pred MAC, pokiaľ ide o jeho výstupom olejového regulačného vzorca. Testovali sme tento základ, na seba, aby zistili, že aj po celý deň na slnku (4 - 5 hodín mimo domova), nadácia mal veľkú výdrž a majú naďalej olejnatosť pod kontrolou. Ahoj. Čo. Vezmeš si ma už? NARS tvrdí, že ak pravidelne nosí, to pomáha zlepšiť pleť a textúru kože príliš. Teraz, keď sme sa používal tento základ dosť dlho, aby otestovať toto tvrdenie, sme presvedčení, že sú kopanie, ako skvele to vyzerá na nás a nám dáva pocit. Ženy s suchou kožou by bolo žiaduce, aby zostali ďaleko od tejto keď, ako ovládacie olej môže dostať príliš veľa v ich prípade, zanecháva pokožku hľadajú šupinatá. Ďalšie malinký con pre nás bol nedostatok SPF. Takže, ak sa rozhodnete, aby si tento produkt, uistite sa, že pridať dobrý opaľovací krém do nákupného košíka taky.

StyleCraze Rating- 4,5-5

Cena (v $) - 35

Nákup tovaru tlačový server zapojený amazon.com

3. Estee Lauder Double Wear SPF 10 Foundation

Estée Lauder Double Wear SPF 10 Foundation je tak ľahké a pohodlné na koži, že nebudete veriť, že je to super dlhé nosenie. Špeciálne vyvinutý tak, aby vám dokonalý a prirodzený vzhľad, trvá cez tepla a vlhkosti, bez toho, aby zmena farby alebo odíde na oblečenie!

Pros
 • Žiadne prerušenia outs
 • Dobré pokrytie
 • Trvá dlho
 • Kombinuje SPF
 • Vodeodolný
Zápory
 • Sklenené fľaše sťažuje niesť
 • Potrebuje silnú odlíčenie je potrebné vziať voľno
 • Neodporúča pre ženy so suchou kožou
Preskúmanie

Zdá sa, že široký trh tam pre ženy s normálnou až mastnú pleť. A ak ste v danej kategórii, potom je tu ďalší skvelý produkt pre vás. Estee Lauder bol vždy na našom zozname hodiniek pre svoje mierne výrobky za prijateľné ceny, ktoré idú na našich tvárach ako vo sne. Príchod k založenie samotného je Estee Lauder Double Wear SPF 10 Foundation je super dlhé opotrebenie produkt, ktorý bije Mac aj NARS v tejto kategórii. Ak ste zamestnaná žena, ktorá si neželá, aby sa vysporiadať s ťažkostí konštantnou opätovnom sa Estee Lauder Double Wear je váš nový najlepší priateľ. Vodotesné, transfer-dôkaz a dobroty SPF, našou jedinou sťažnosť s týmto malým dieťaťom je, že to nebude fungovať veľmi dobre na suchých stiahol ženy, pretože má tendenciu začať hľadať lievance-y. Sklenená fľaša príliš prispieva k trapas pre ženy, jet-nastavenie, pretože nie je moc cestovné príjemný. Avšak, ak to sú nevýhody práve valcované svoje oči, a potom, ako náš top pick pre ženy s mastnou až zmiešanú pleť, uistite sa, že dostať svoje ruky na to. To bude určite zostať s vami dlhšie ako váš priateľ nikdy nebude!

StyleCraze Rating- 4,5-5

Cena (v $) - 40

Nákup tovaru tlačový server zapojený amazon.com

4. Laura Mercier Candleglow Soft Svetelný Foundation

Laura Mercier Candleglow Soft Svetelný Foundation je jedinečný vzorec, ktorý sa môže pochváliť svetlo odrážajúce pigmenty, ktoré zachytia vašu pokožku v tom najlepšom svetle, vo dne alebo v noci. Pridaná dobrota hydratačné dáva vaša pleť dvojaký zvýšenie hydratácie po celý deň pre túto dokonalú orosený povrch.

Pros
 • Non-matná
 • Ľahká váha
 • Hydratačné a zvláčňujúce
 • Odporúča sa pre ženy so suchou kožou
Zápory
 • Nízke pokrytie
 • Neodporúča sa pre ženy s mastnou pleť
Preskúmanie

Konečne! Nadácia vytvorila udržanie potreby suchej pleti ženy v mysli. S úplným nedostatkom čokoľvek matný, čo je prínosom pre ženy so suchou kožou, Laura Mercier Candleglow mäkký svetelný Foundation je ľahký, naprostý základ, ktorý poskytuje najlepšie orosený vzhľad, ktoré sme videli v nedávnej dobe. Aj keď na trh ako stredne pokrytie výrobku, je to naozaj skôr číre produktu, ktorý je potrebné vybudovať pre stredné krytie v prípade, že to, čo hľadáte. Hydratačný formula prítomné v nej odviedol dobrú prácu udržať pocit pleť hydratovaná a nie ako to by bol uväznený na Sahare v minulom storočí. Olejové na kombináciu stiahnuté ženy, najmä tie s blednutiu jaziev by bolo žiaduce, aby zostali ďaleko, ďaleko. Ale ak máte normálnu až suchú pleť a hľadajú pre tento perfektné orosený povrch, naša rada pre vás bude držať na tomto základe a nikdy pustiť.

StyleCraze Rating- 4-5

Cena (v $) - 48

Nákup tovaru tlačový server zapojený amazon.com

5. Chambor Sheer Delight nadácie Free Ultra Matte Oil

Teraz, aby sa vaše bezchybný, ranný pohľad 'na celý deň s Chambor je úplný pôžitok Ultra založenia Matte Oil zadarmo. Dlhý sebe vzorec, to vás udrží svieže a prirodzené vďaka vlhkosti, tepla a non-stop činnosti. Používa sa pre pleť, ktorá sa cíti mäkké a poddajné, keď máte pocit, ľahké a pohodlné.

Pros
 • Matný povrch
 • Vhodné pre dlhé nosenie
 • Absorbuje olej
 • Žiadne pupienky
 • Cestovanie s deťmi
 • Cenovo dostupné
Zápory
 • Rozsah odtieň je obmedzený
 • Postráda hydratáciu
 • No SPF
 • Nízke pokrytie, nie je možné vybudovať jednoduché
Preskúmanie

Chambor Sheer Delight Ultra Matte Oil Foundation Free je veľká lekáreň alternatívou väčšina značiek tu uvedených. Ropnú zadarmo, matný základ, Chambor je Sheer Delight je krém nadácie, ktorá sa najlepšie hodí pre ženy s mastnou až zmiešanú pleť. Vzhľadom k svojej krémovú textúru, sme zistili, že jeho uplatnenie na to pomerne jednoduchý proces. Avšak ten istý smetanovost sťažuje produkt, ktorý sa má vytvoriť, ak hľadáte pre vyššiu pokrytie vás. To, čo máme radi o tomto produkte je, že aj napriek svojej relatívne nízku cenu, to robí skvelú prácu robiť všetko, čo sa hovorí, to môže urobiť. Dlho opotrebenie formula nám trvalo dobrých 7 - 8 hodín pred začatím miznúť a zamatovo povrch poskytuje mäkký matný povrch, na rozdiel od kamienka vyzerá vidíme s ostatnými produktmi v tejto kategórii. To sa zdá, že vyžadovať nastavenie, ktoré prášku raz alebo dvakrát, ale pretože to je ťažko DAB v umyvárni, sme nemali naozaj zvážiť to moc nimrat sa. Celkovo vzaté, je skvelý produkt pre vysoké školy deti a len o niekom, kto pôsobiace na rozpočet. Majte na pamäti, že aj keď sa odtieň rozsahy sú extrémne tu obmedzené (iba tri), a to vo forme čírej, nadácie bez oleja, je vhodnejšie pre mastnou pleťou žien, ktoré chcú skryť všetky aktívne značky alebo jazvy

StyleCraze Rating- 4-5

Cena (v $) - 13

Nákup tovaru tlačový server zapojený chambor.com

6. Etude Dom Double Lasting Foundation

Trvajúce Foundation Etude Dom Double je dlhá opotrebenie nadácie, ktorá poskytuje dokonalé krytie s ľahkou, tvarovky pocit. Testované poskytnúť poistné krytie, ktoré vám trvá pre všetky 24 hodín denne.

Pros
 • Skvelé pokrytie
 • Ľahká formula
 • Neguje použitie korektor
 • Testované na 24 hodín pokrytie
 • SPF 34
Zápory
 • Vysoko pigmentovaná, odporúčame používať s ľahkou rukou
 • Sklon k oxidácii po niekoľkých hodinách
 •  vonný
Preskúmanie

Od svojho debutu, Etdue dom urobil nepatrné, ale stabilný prepady do globálneho módneho trhu. Ako ázijské krásy značky chápu ázijskej krásy trhu lepší ako u väčšiny západoeurópskych konkurentov. Príchod do ich základov, trvalá nadácia etuda Dom Double je ľahký, slabý základ, ktorý poskytuje BRILLIANT pokrytie. Rozhodli sme sa vyskúšať svoje tvrdenie o 24hodinovom môcť na seba, a sú radi, že správa, že roky, vlhkosť a pot napriek tomu, základom zostal po dlhú dobu bez nutnosti akejkoľvek opätovného. Našou jedinou tetrov s touto nadáciou by sa stať, že niekde okolo poludnia, nadácia začala oxidáciu dávať pleti s popolavý, unavený vzhľad, čo je dôvod, prečo to určite potreboval trochu šťourat. Ale ak hľadáte pre nadácie, ktorá pracuje počas nastavenej doby vám, to je cenovo dostupný základ, aby študenti a pracujúce ženy rovnako nemôže dovoliť. Majte na pamäti, že aj keď, pretože sa jedná o vysoko pigmentovaná formule, je absolútne nutné použiť ho s ľahkou rukou, ak mäkký, prirodzený vzhľad je to, čo máte na mysli. Nepreháňam to môže len pristáť vám úlohu v ďalšom Rocky Horror Picture Show.

StyleCraze Rating- 4-5

Cena (v $) - 16.83

Nákup tovaru tlačový server zapojený amazon.com

7. Cle de Peau Beaute Radiant Fluid Foundation SPF 24

Cle de Peau Beaute Radiant Foundation Fluid je koža osvetľovacie a ochranný základ kvapalina, ktorá vám dáva hladký, vlhký a žiarivý povrch. Práškové častice prítomné v zakladajúcej pomocou difúzneho multidimenzionálneho svetla na povrchu kože pre novú úroveň krásy. Dodáva sa s SPF 24.

Pros
 • Dokonalý lesk
 • Slušné pokrytie
 • Môže byť použitý u žien všetkých typov pleti
Zápory
 • Premrštené ceny
Preskúmanie

Cle de Peau je japonská kozmetická spoločnosť, ktorá vyrába niektoré z najúžasnejších kozmetické výrobky, ktoré ľudstvo pozná, a my sme prekvapení, ako, prečo stále viac ľudí sa ich lapovanie už. Súhlasil by pravdepodobne mohlo kúpiť si malú slona za túto cenu, ale len sa snaží ich základ raz vami, a budete vedieť, čo hovoríme. Suchá koža, mastná pleť, kombinácia, normálne, Martian, napriek tomu, Cle de Peau je Radiant Fluid nadácia pokračuje na koži každého jednotlivého človeka, ako by to bol upravený špeciálne pre ne. Ľahká vzorec, ktorý prekvapivo dáva veľkú pokrytie, sme nevideli likes ich úpravou v naozaj dlhú dobu. Vyzerá to úplne prirodzené, ako druhá koža, a je dodávaný s ľahko trblietavé čiastočky, ktoré v skutočnosti pridať k celkovej odvolanie, namiesto toho, aby jeden pohľad výstredné. Absolútnou nutnosťou, ak nie pre denné nosenie potom pri zvláštnych príležitostiach minimálne. Ešte ochutnať to, aby videli, ako to nosia na vás, ako si ju kúpite hoci.

StyleCraze Rating- 4-5

Cena (v $) - 120

Nákup tovaru tlačový server zapojený amazon.com

8. Maquillage Dramatické Práškový UV Foundation

Maquillage Dramatické Práškový UV Foundation Shiseido je jedinečný prášok základ vyrobený z peny. Použitím one-of-a-druhu, Mousse Press proces ', tým nadýchaná pena z krásy esencia voda prútikom prášku sa prevedie do práškového základu, ktorý sa hodí bez problémov do kože pokryť viditeľné póry a dá vám ešte pleti. Najlepší "Sotva tam bez povrchovej úpravy, aby sa krásne vám.

Pros
 • Skvelé pokrytie
 • Práškové formulácie pena
 • Môže byť použitý u žien všetkých typov pleti
 • Žiadne vône
Zápory
 • Potreby, ktoré majú byť použité s ľahkou rukou
 • Nepreháňam to môže viesť k upečený up vzhľad
Preskúmanie

Ďalšie japonská obľúbený, nenechajte sa zmiasť jeho vzhľadu. Shiseido Maquillage Dramatický Práškový UV Foundation môže nazývať sa základom prášok, ale v skutočnosti ide o podobné kvapalnom základu. S niektorými vážne nevadí fúka pokrytia, môže byť používaný ženami, suchých či mastnou pleťou rovnako vďaka penou formuláciu, ktorá udržuje pokožku hydratovanú vhodne za všetkých okolností. Pre použitie ako samostatný produkt príliš tj mínus základné a / alebo korektoru. Jediný zádrhel s touto nadáciou je, že tam je veľmi tenká línia medzi práve toľko a príliš veľa, a to môže ísť od bytia perfektne cez vrchol behom niekoľkých sekúnd. Z tohto dôvodu, použitie s ľahkou rukou je vysoko odporúčané.

StyleCraze Rating- 4-5

Cena (v $) - 32.09

Nákup tovaru tlačový server zapojený amazon.com

9. 3 Concept očí Glossing Waterful Foundation

3CE Glossing Waterful Foundation spája dobrotu založenia a hydratačné, aby vám elegantný produkt, ktorý zanecháva pokožku hľadajú dokonalé a nikdy cake.

Pros
 • Sheer nadácie
 •  Krémová kvapalina konzistencia
 • Lesklý povrch
Zápory
 • Veľmi obmedzený rozsah odtieň
 • Nízke pokrytie
 • Necestujú-friendly
Preskúmanie

Po všetkých tých vlnách K-pop venuje po celom svete, je teraz čas na K-krásu, aby jeho vstup na svetovej scéne. 3CE je kórejská značka, ktorá vyrába širokú škálu kozmetických radov, ktoré sú veľmi populárne na miestnom trhu. Príchod do 3CE Glossing Waterful nadácie samotné, by ste sa dobre radí, aby znovu prečítal meno. Jedná sa o lesklý, super-slabý základ, a každý, kto chce, inak by bolo žiaduce, aby zostali ďaleko. Väčšina klientov o túto ponuku od 3CE boli v rozpore kvôli svojej nízkej pokrytie, ktoré ukrýva žiadne kazy, ale my sme z presvedčenia, že ak žijete v chladnej zemi, alebo hľadajú ľahký základ pre zimné mesiace, nemôžete si vybrali lepší produkt, než je táto. Základom je veľmi vodnatá a pokiaľ ide o kožu úplne hladká, aj keď skrýva skoro nič, okrem večer von kože spravodlivé bit. Ďalšia vec, ktorú by sme radi o tomto produkte je, že je to skvelý lesklý základ pre niekoho, kto hľadá, aby sa pokúsili pozrieť iný ako orosený, alebo matný, ale bez akejkoľvek lesk. Pridanej zvlhčovač Výhody sú obrovské plus taky. Celkovo vzaté, slušný produkt za predpokladu, viete, čo môžete očakávať, keď si to vyzdvihnúť.

StyleCraze Rating- 3,5-5

Cena (v $) - 32.99

Nákup tovaru tlačový server zapojený amazon.com

10. 'Hello Flawless' Oxygen Wow Liquid Foundation

Benefit Cosmetics ', Hello Flawless' Oxygen Wow Liquid Foundation je olej bez nadácia, ktorá okamžite rozjasní a poskytuje prirodzený povrch. Kombináciou dobrotu Benefit Cosmetics exkluzívny Oxygen Wow komplexu Hydratačné, hydratuje a zvyšuje bunkové dýchanie pre efekt plumping pokožky, ktorá bojuje proti rôzne environmentálne stres. Vitamín C a E deriváty prítomné v ňom je známe, aby sa zabránilo známky starnutia.

Pros
 • Obsahuje SPF
 • Olej nadácie zadarmo
 • Žiadne pupienky
 •  orosený povrch
Zápory
 • Netrvá dlho
 • Neodporúča sa pre ženy s mastnou pleť
 • Neprevedie dôkaz
Preskúmanie

Benefit Cosmetics '' Hello Flawless 'Oxygen Wow Liquid Foundation beží vysoko na roztomilé. Ľahká až stredné krytie vzorca, to je kvapalina nadácie, ktorá je ideálna pre každodenné nosenie, a to najmä ak máte suchú až normálnu pleť. Aj keď existuje veľa lepších základy vonku na trhu, prečo sa cítime Hello Flawless je slušná stávka, pretože v uvedenom cenovej kategórii to robí dobrú prácu pokrytie, bez toho by to vyvolalo nejaké akné. Hydratácia faktor SPF a pridal z neho robí dobrý samostatný produkt pre suchú pleťou ženy, pretože to dáva veľkú orosený povrch. Hoci nie obzvlášť vhodná pre mastnú až zmiešanú pleť žien, ak ho musí používať, uistite sa, že použiť dobrý hydratačný alebo hydratačný náter na vašej tvári pred použitím tejto nadácie. Ako ich neprevedie odolné a nebude trvať príliš dlho, a to buď, ideme s tri a pol hviezdy pre tento jeden.

StyleCraze Rating- 3,5-5

Cena (v $) - 24.99

Nákup tovaru tlačový server zapojený amazon.com

A s tým sa dostávame ku koncu nášho zoznamu 10 najlepších základov pre ázijské pleti. Dúfame, že ste si našli pravú zápas v tomto zozname sme zostaveného pre vás. Dajte nám vedieť o Yay alebo Nay v poznámkach nižšie!

load...