Makeup

Aishwarya Rai očné make-up - krok za krokom tutorial s obrázkami

Aishwarya Rai očné make-up - krok za krokom tutorial s obrázkami

Aishwarya Rai je považovaná za jednu z najkrajších žien na svete. Jej krása a elegancia očaril milióny sŕdc po celom svete. Okrem toho, že jeden z najpopulárnejších indických hviezd, ona má veľa prestížnych potvrdenie vo svojom mačička a najpozoruhodnejšie jej dodatkov je L'Oreal Paris. Fotograf potešenie, jej oči sa môže očariť každého a jej očný make-up je vždy exotické. A to je jej jednoduché a krásne make-up triky, ktoré pridať kúzlo na jej očný make-up zakaždým! Nie, že by sa jej nádherné oči potrebovať žiadnu pomoc vôbec. Zaujíma vás, čo Aishwarya Rai očný make-up tajomstvo? Tento výukový program odpovedá na všetky vaše otázky s pripojením k jej dymové oko pohľad.

Aishwarya Rai Eye Makeup Tutorial

Tu je krok za krokom sprievodcu, aby si jeden z Aishwarya Rai dymové očný make-up vyzerá.

Cvičenie:

Krok 1:

Primárna krok nejakého očný make-up je vytvoriť vhodný základ, na ktorom môžu kĺzať farby na ľahko. Použil som Lakmat CC smotanou a Maybelline Clearglow BB Stick do prime celé okolie očí a uistili sa, že tmavé kruhy sú pokryté. Pre vytvorenie matný efekt, voľný prášok môže byť tiež poprášené.

load...

Krok 2:

Aishwarya je známy pre používanie veľa šedej a striebornej pre jej očný make-up. Vzal som si stříbrošedými z BH Cosmetics 120 očné tiene Palette a poklepal s prstami na celé viečko, zasahujúce do bránkoviska. Farba je veľmi intenzívna a môže dostať chaotický, ak nie aplikovaný pomaly a opatrne.

Krok 3:

Potom som si vybral perleťový biely odtieň z palety a aplikuje ju na šedú tieň pomocou štetca. Kým vrstvenie rôzne farby očí, to je vždy lepšie použiť kefu ako intenzita možno ovládať lepšie. Začal som bielu farbu od stredu mojich viečok a rozšírená na vonkajšie kútiky očí. Použil som rýchle pohyby, takže farba môže šíriť dobre.

load...

Krok 4:

Pre ďalší krok, som si vybral trblietavé hnedý odtieň a používa na pokrčeniu oblasti. To som začal od stredu bránkoviska a rozšíril smerom k vonkajšie rohy. Rozšírili som ďalej smerom k spodnej línie rias. Táto farba dodáva nádherný efekt prechodu na oči spolu so súčasným striebristo sivom odtieni.

Krok 5:

Vzal som mäkkú kefku a mieša farby s rýchlymi ťahmi. Ďalším krokom je na linku očí a za to som použil Maybelline kolosálny Kajal. To je najlepšie Kajal pre dymové oči vzhľad. Začal som tým, vyloženie vnútornú stranu svojich horných a dolných rias linkami s ním. To v skutočnosti je známy ako tighlining vodnej linky očí. Potom som vytiahol tenkú čiaru cez moje horná línia rias. Pomaly som urobil čiaru hrubšie s 2 - 3 zdvihy s Kajal. Prihlásil som sa Kajal na svojej spodnej línie rias rovnako.

Krok 6:

Použil som rozmazanie štetcom rozmazanie Kajal na spodnej línie rias. Znovu som sa striebristo šedou s nejakou lila odtieňom a aplikuje ju na viečkach, všetko v hornej časti mojej čiernej Kajal podšívkou. Prihlásil som sa v rovnakej farbe s šikmou štetcom na mojej celej spodnej línie rias. Vzal som našuchorený kefu a opäť mieša farby.

Krok 7:

To je krok, kde sa zvýrazní oči. Som matný šedobiely odtieň a aplikovaný na celé čelo kosti oblasti. Predĺžil Aj rovnakej farby smerom k vnútornej kútiky očí, vrátane časti nosa. To zmäkčí tmavšie okraje intenzívne farby, ktoré som použité skôr. To tiež robí efekt oveľa dramatickejší. Vždy sa odporúča pre zvýraznenie obočia kosti, zatiaľ čo robí dymové vzhľad.

Krok 8:

Nakoniec riasy potreboval dotyk. Krútil som riasy s okom rias kulmy z Faces Cosmetics. Aishwarya je známa pre svoje dlhé a kučeravé riasami a nič nemôže byť lepší než kulmy vytvoriť vzhľad. Prihlásil som sa niekoľko vrstiev riasenky Maybelline dokončiť vzhľad. Ak chcete dať presný dojem Aishwarya jeho tlejúcich očí, môžete použiť falošné riasy.

Jedná sa o veľmi jednoduchý a elegantný vzhľad, ktorý si môžete športovú kdekoľvek, najmä ak chcete vyzerať ako diva. Vzhľadom k tomu, očný make-up je veľmi intenzívny, to je najlepšie, aby zvyšok make-up minimálna jednoduchým dotykom neutrálneho farebného červenať a štipka lesk na pery.

load...