Makeup

7 farebných vzorov Henny a Mehndi

7 farebných vzorov Henny a Mehndi

Henna a Mehndi je veľmi populárny v Indii, rovnako ako v ďalších východných krajinách, ako je Saudská Arábia, Pakistan atď Ak ste novým pojmom henna alebo Mehndi, to je v podstate prírodné farbivo, ktoré sa extrahujú z rastlín pestovaných v tropických horúcom podnebí zvaných Lawsonia inermis. Je to podobné ako čierny čaj, ktorý je tiež organické farbivo. Listy a stonky rastliny sú založené na pastu po ich vysušení a je zmiešaný s kyslým látky na výrobu farby.

Je súčasťou východných tradícií, najmä v Indii, kde Mehndi sa používa pre všetky priaznivé príležitostiach, ako sú svadby, detské sprchy a festivaly priniesť šťastie. V indickej hinduistickej kultúre, nevesty platí henna pre dlhú životnosť ženícha. V týchto dňoch henna sa používa ako dočasné tetovanie a farby na vlasy príliš. Mnoho mladých dievčat sú považované za použitie ako zdobenie tela, ako to je prirodzené a prístrešky off ľahko po určitú dobu.

Henna Mehndi je ľahko dostupný vo všeobecných skladištiach a je dodávaný v tradičných indických henna vzorov, čierna henna a červenej heny. Tie môžu byť použité v kombinácii, alebo možno použiť samostatne pre vytvorenie rôznych vzorov a povrchových úprav.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Sledovanie obsahu Ako si vyrobiť mehendi Designs videá z našej StyleCrazeTv

7 Amazing Indický Henna Mehndi Designs

Pozrite sa na niektoré z populárnych henna Mehndi vzory, ktoré by ste mohli vyskúšať ľahko:

Tu je veľmi krásny dizajn pre nohy. To mehendi dizajn je veľmi vhodné pre svadobné oblečenie a bude dokonale vyhovovať nevesty. Farebné blyští a kamienky pridať do svojej kráse zachovaním poriadku a krásne, bez toho aby sa príliš chaotický a doplní na nohách. Veľkým motívom v strede dodáva indickej dotyk na dizajne.

load...

Tu je ďalšia moderná verzia dizajnu mehndi hennou. Tento dizajn vyzerá zaujímavo s geometrickými tvarmi a rôznymi rastlinnými motívmi. Jedná sa o moderné verzie Mehandi a možno vykonať ľahko ktokoľvek.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Tento svadobné henna Mehndi vzory pre ruky sa vykonáva pomocou čiernej farby mehndi a tie sú väčšinou využívajú moderných henna umelcov. Zvyčajne si vybrať čiernu farbu pre von vložiek a naplňte dizajn s pravidelným zelenej farby mehendi.

Henna nie je len pre ruky, vyzerá to skvele ako zdobenie tela taky! Tu je jeden henna tetovanie dizajn, ktorý si môžete vyskúšať. Je veľmi Indian ale má aj moderné dotyk na to. Pozrite sa na zaujímavé realizačným tu hotovo.

Tu je ďalší body art pomocou henny. Je ľahké používať designy henna ako dočasné tetovanie farbivá, pretože mizne s časom a je veľmi ľahko použiteľné. Vyberte si módne a moderný dizajn, ktoré idú dobre so svojimi džínsy alebo sukne príliš.

Ak váš nie je niekto, kto má rád vyplnenie ho úplne, potom môžete ísť na to! Je to stále jednoduché a elegantné, bez toho, aby v priebehu vykonávania prác veľa.

Farebné blyští sú vždy zábavné. Táto mehendi je uvedené náhodne sa smaragdového trblietky pomocou trblietky trubice. Je ideálny pre večierky a svadby.

Mehndi henna návrhy sú už obmedzené na nevestu alebo na svadbu! Je na čase, aby sa pobaviť s ním.

load...