Makeup

Najlepšie make-up kefy - naša top 8

Najlepšie make-up kefy - naša top 8

Niet pochýb o tom, make-up je neoddeliteľnou súčasťou starostlivo upravené ženy snahe o dokonalosť. Tieto tmavé, tajomné oči, šarlátovo pomaľované pery, výrazné lícne kosti, alebo že trblietavých glam vzhľad je len najlepšie dosiahnuť s úžasnou kozmetického výrobku a rovnako veľkú make-up kefa kit. V arzenálu zbraní, ktoré idú k vytvoreniu jej vraha dobrý vzhľad, make-up kefa kit ženský stojí vysoký a hrdý.

Ostrieľaný módy môže zbaviť dobrý produkt za nejaký lepší, ale zostáva verný sady make-up štetce, ktoré pracujú pre ňu najlepší v celej jej módne dlhú životnosť. Takže ak vaše srdce bije pre krásu a vaša duša túži po tých perfektný make-up štetce a výstroje, možno si len chcete čítať ďalej. Dúfajme, že vaše hľadanie končí tu a teraz.

Najlepšie make-up kefa súpravy

Nasledujúce 8 sú top makeup kefové súpravy, ktoré sú Trendy teraz v Indii.

1. Oriflame Makeup Brush Kit

To je ideálny štartu kit pre kolekciu make-up štetce sady. Špeciálne vyrobené pre dlhú životnosť, môžete si byť istí, získať dlhodobý efektívne služby od značky Oriflame. Súčasťou súpravy je päť štetce pre každú základný účel; očervenieť, pery, nadácie, prášok a očné tiene štetce. Oriflame kit rozhodne si kladie za cieľ, aby vám pomôžu vyzerať čo najlepšie.

load...

Hodnotenie: 4-5

Cena: 700 Rs

2. Inglot Makeup Brush Kit

Vyrobená známou značkou Inglot kozmetika produktu, môžete si byť istí, že to pochádza od ľudí, ktorí vedia, čo je potrebné, aby vám pomôžu vyzerať čo najlepšie. Vyrobené pre základné a obtiažnych make-up techniky, možno ste práve našli perfektný zápas.

load...

Hodnotenie: 4,75-5

3. Porcelánová Crocodile Makeup Brush Set

Známy pre trvanlivosť, značka porcelánu Crocodile je viazaný na vás očariť dobrými mnohých rokoch make-up mágia. Toto šestnásť kus sada je šité na mieru tak, aby vyhovovali všetky druhy potrieb make-up.

Hodnotenie: 4,50-5

Cena: RS 2800

4. Vega Sada 7 make-up štetce

Sada 7 jemných remeselne kief je dodávaný v praktickom držiaku kefka pohár pre jednoduché skladovanie. Vega je vytvoriť docela rozruch v indickom trhu make-up, a to naozaj zaslúži uznanie. Vyrobené z vysoko kvalitných syntetických vlákien, tento 7 dielna sada je určená pre všetky základné make-up techniky. Plný počet bodov pre všestrannosť, tieto kefy prichádzajú vo veľkostiach od najjemnejší detail kefy na obrie prášku kefou, ideálne pre miešanie.

Hodnotenie: 4,25-5

Cena: 450

5. Basicare Cosmetic Tool Kit - 5 Cosmetic Brushes & Foundation Sponge

Sada 5 make-up štetce s perleťovo bielymi držadlami a čiernych štetín, táto sada kief vyrobených zo syntetických vlákien, si kladie za cieľ splniť všetky svoje základné potreby make-up.

Hodnotenie: 4,50-5

Cena: 300 Rs

6. Body Shop Mini Brush Kit

Zameraná na globetrotting napájanie žene, sada 4 mini kief prichádzajú v kompaktnom puzdre pre väčšiu ochranu z toho dôvodu, perfektne sedí k vašej cestovnej taške. Súprava Body Shop je dodávaný v kombinácii prírodných a syntetických štetcov takže je ideálny pre rôzne aplikácie make-up.

Hodnotenie: 4-5

7. MAC Makeup Brush Set

Elegancia je určite kľúčové slovo tu. Táto 32 dielna sada z vynikajúcich štetcov je všetko, čo potrebujete pre tvár, oči a aplikácie tvári. Obalený v hladkom koženom púzdre, estetika tohto produktu je ťažké odolať.

Hodnotenie: 5-5

Cena: RS 1915

8. EcoTOOLS Mineral 5 Piece Brush Set

EcoTOOLS Mineral 5 Piece Brush Set je praktická a je dodávaný s ekologickou správou. Verná svojmu menu tento výrobok je vyrobený z oblasti životného prostredia a zvierat príjemný materiál. Vyrobené syntetickými štetinami, myslí zelene, či ide dlhá cesta s týmto jemne remeselne produktu.

Hodnotenie: 5-5

Cena: RS 2264

load...