Makeup

Najlepšie laky na nechty NYX - naša špička 10

Najlepšie laky na nechty NYX - naša špička 10

NYX nechty sú jedným z najkvalitnejších leštidla k dispozícii pre ich cenu. Svetlé, odvážne odtiene v rôznych povrchových úpravách a množstvom blyští, že by bolo ťažké si vybrať, ktoré z nich chcete. Tieto leštidla bude vyzerať, ako by ste jednoducho musel čerstvý manikúra a pedikúra tvoria profesionálny salón. Ich dlhotrvajúci formule a mimoriadny výber farieb sa zmestili všetky nálady a oblečenie, aby zabezpečili, že vaše nechty žiariť po celú dobu. Leštiaci prichádzajú v množstve 12 ml a 15 ml v rôznych pekné fliaš.

Najlepších poľských farbách NYX nechty

Tu je zoznam najlepších NYX dievčatá nechty, ktorý bude určite sa budete chcieť ponáhľať do najbližšieho obchodu, aby ich všetky chytiť.

1.NYX Peach Avenue:

Peach Avenue je jedným z prvých flakie leštidla som sa snažil, a ja miloval ju T. Jedná sa o ľahký broskyňa sfarbené nechty s nepravidelným tvarom vločky, ktoré posúvajú zo zelenej na zlato na oranžovú. Vyzerá to krásne, keď spárovaný s čiernou alebo tmavo hnedé nechty, ako môžete vidieť všetky farby na tmavom podklade. Tri vrstvy vám poskytne najlepšie efekt.

load...

2. NYX My Sunshine:

Musí mať farbu leta, moja Sunshine je jasná žltá slnečný v creme povrchovou úpravou. Žltá v nej nakláňa viac k mango, takže každý bude môcť nosiť, bez pri pohľade lacné. Vyžaduje dve vrstvy.

3. NYX Royal Purple:

Naozaj kráľovská farba tento je. Royal Purple je celkom fialový lesk s množstvom jemných modrej leskom v ňom. Kombinácia modrej a fialovej proste vyzerá skvele. Vyžaduje tri vrstvy pre plnú nepriehľadnosť, ale môžete dostať preč s nimi.

load...

4. NYX Reflektor:

Spotlight je jasný lesk s jemným a robustný holografické šesťuholníka sa blyští v ňom. Nádherná lesk, môžete vidieť jej krásu, keď to svetlo dopadá. Dvojica ho cez akúkoľvek nechty sa vám bude páčiť, aby si svoje nechty do svetiel reflektorov. Použiť toľko vrstiev, koľko chcete.

5. NYX Tmavo Glitter:

Dvaja z mojich najobľúbenejších farieb, červenej a čiernej, v jednom lesk. Tmavý Glitter je úplná čierny lesk s jemným a robustný červené šesťuholníka sa blyští v ňom. Poľský vyzerá naozaj pekne na základe žiadosti a vyzerá celkom záhadný na nechty. Nosiť v dvoch vrstvách nad ňou pravidelne čierne nechty, aby sa jas na nechty alebo budete potrebovať tri až štyri kabáty na jeho vlastné.

6. NYX Sexy Plum:

Tento je naozaj sexi farbu. Sexy Plum je červenohnedý kovový lesk s jemnými červenými blyští v ňom. Milujem temné a vamp vzhľad to. Ideálne pre nosenie na párty. Vyžaduje dve vrstvy.

7. NYX Nedeľné popoludnie:

Nedeľné popoludnie Je to naozaj celkom strieborný lesk naplnené striebornými blyští. Množstvo trblietajú robí to skoro vyzerá ako fólie. Vyžaduje dve vrstvy.

8. NYX Boho:

Boho je jedinečný tlmené zelenej farby so striebornými a zlatými blyští v ňom. Perfektné zelený nosiť, ak nechcete radšej tradičné trávnaté zelenej farby. Vyžaduje dve vrstvy.

9. NYX Tmavo béžová:

Táto farba mi len pripomína jednu vec: čokoládu. Tmavý Béžová je svetlohnedej farby v creme povrchom, ktorý veľmi podobá rozpustenej čokolády. Ja určite dostať svoje ruky na tento jeden.

10. NYX Fire Amber:

Nikdy nemôžeš ísť s červenými zle. Fire Amber je nádherná tmavo červená metalíza s červenými blyští v ňom. Skoro to vyzerá, ako oheň na nechty. Ďalšie dokonalý lesk nosiť na večer. Vyžaduje dve vrstvy.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6

load...