Makeup

Najlepšie ružové perle MAC - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie ružové perle MAC - naše 10 najlepších výberov

Ružová rúž je potrebné mať pre každú ženu v jej kolekcii rúžov. A v prípade, že rúž je z domu MAC, to je ako čerešnička na torte. MAC má širokú škálu ružové rúžu. Táto značka je milovaný a uctievaný ženy po celom svete. V tomto článku sa budem zdieľať top 10 najlepších MAC ružové rúže, ktoré sú nutné v make-up Kitty.

10 Ružové MAC Rúže To Make You Wanna Paint The Town Pink!

 1. MAC Girl O Town Rúž
 2. MAC All Fired Up Lipstick
 3. MAC Plumful Rúž
 4. MAC Prosím Me Rúž
 5. MAC Mehr Rúž
 6. MAC mineralizáciu Rich So Good Lipstick
 7. MAC Huggable Pocit zamilovaný Lipstick
 8. MAC Amorous Rúž
 9. MAC Cukríky yum yum Rúž
 10. MAC Retro Matte Liquid Lip Color K Matný With Love

1. MAC Girl O Town Rúž

Kúpiť MAC Girl O mesto Rúž Pre ₹ 2,099.00 @ www.amazon.in/Mac-girl-about-town-lipstick

Girl O meste je skvelý ružový odtieň, ktorý poskytuje vysoký farebný oplatí. Jedná sa o svetlý fuchsie ružový a je vhodný pre všetky odtiene pleti. Nosiť samostatne alebo spárovať až so pery ceruzkou rovnakej farby. Používateľ uviedol: "Humbuk je oprávnená, som rád, ako vibrujúca Tento odtieň vyzerá."

load...

Pros

1. Je smotanovej textúry a kĺže bez námahy. 2. Má vysokú farebnú prínos.

Zápory

1. Nie príliš dlhotrvajúce.

Rating - 4,7-5

Späť na obsah

2. MAC All Fired Up Lipstick

Kúpiť MAC All Fired Up Lipstick Pre ₹ 2,050.00 @ www.amazon.in/mac-all-fired-up-lipstick

Retro matné odtiene boli nedávno predstavil a dostal vynikajúce fanúšik nasledujúce vo veľmi krátkom čase, a to najmä pre All Fired Up odtieň. Je to jedna z mojich obľúbených taky. Jedná sa o svetlý odtieň fuchsie, ktorá poskytuje ultra matný povrch. Je dlhá opotrebenie, a zostane až osem hodín. "Name Tento odtieň je to hovorí za všetko, minútu dáte to na perách, môžete si pomôcť, ale cítiť sa skvele o sebe, pripravení začať svoj deň," hovorí užívateľ ,

load...

Pros

1. Pobyt na dobu až ôsmich hodín. 2. Ľahko sa nanáša.

Zápory

1. Vzhľadom na to, že má retro matný textúru, to môže cítiť v suchu a šupinatá na perách, ak nie opotrebované po predchádzajúcom použitím primeru balzam na pery / pery.

Rating - 4,6-5

Späť na obsah

3. MAC Plumful Rúž

Kúpiť MAC Plumful Lipstick Pre ₹ 3,666.00 @ www.amazon.in/mac-plumful-lipstick

Plumful poskytuje ruže slivkovou ružový odtieň pier. Je to lesk na pery úprava farieb a poskytuje úplné k buildable pokrytie. To je super lesklý, ideálne pre vzhľad strany. "Milujem tento veľký, menej známe farby", hovorí, že používateľ.

Pros

 1. Poskytuje krásny lesk a robí pery hladko.
 2. Má non-lepivý lesklú povrchovú úpravu.

Zápory

Nie dlhodobý.

Rating - 4,6-5

Späť na obsah

4. MAC Prosím Me Rúž

Kúpiť si MAC Me Rúž Pre ₹ 2,920.00 @ www.amazon.in/mac-please-me-lipstick

Prosím, pomôžte mi je stlmený tónoch ružovej ružový odtieň. Je matný povrch textúrou, ale kĺže na pery zľahka, poskytuje nepriehľadné farby. Je dlhoročnou opotrebenie a vydrží až sedem hodín. Ak máte radi elegantné a elegantný, toto je ideálny pre vás. "To je perfektné každodenné ružová, to je matný, ale stále krémová, a cíti svetlo," uviedol expert.

Pros

 1. Long-nosenie, zostane až sedem hodín.
 2. Zaisťuje hladký a dokonca aj aplikácie, a to napriek svojej matné textúry.

Rating - 4,6-5

Späť na obsah

5. MAC Mehr Rúž

Kúpiť MAC Mehr Lipstick Pre ₹ 4,187.00 @ www.amazon.in/mac-mehr-lipstick

Mobil je špinavá ružová farba na pery, ktorý poskytuje matný povrch a stredné až plné krytie. Dokonalý nude ružové pre doplnenie oko pohľad glam Smokey, nosiť samostatne alebo spárovať s ceruzkou na pery, stúpať 'od MAC. "Úžasný stlmený ružová perfektný pre každú príležitosť, farba, ktorá môžete nosiť kdekoľvek a kedykoľvek," hovorí expert.

Pros

 1. Long-nosenie, zostane až sedem hodín.
 2. Poskytuje nepriehľadné farby.

Zápory

Trvá chvíľu zaschnúť na pery.

Rating - 4,5-5

Späť na obsah

6. MAC mineralizáciu Rich So Good Lipstick

Mineralizáciu Rich Lipstick Collection v tieni, So Good 'je hlboká purpurová ružová, ktorá je k dispozícii 77 minerálnych vlhké komplexy. Táto rúž vyživuje a zjemňuje pery okamžite, poskytujúce intenzívnu vlhkosť. Je to naozaj ľahký a má nelepivý vzorec. Strela je navrhnutý takým spôsobom, že to dáva perfektný výpad naraz, ktoré pokrývajú celú plochu pier. Pokrytie je stredné až buildable. Odborník uviedol: "Ak vlastníte tento výrobok, nemusíte nosiť balzam na pery s vami, ako to funguje aj ako balzam na pery a rúž."

Pros

 1. Okamžite vyživuje a poskytuje vlhkosť.
 2. To má 77 minerály.
 3. To je extrémne ľahká.
 4. Long-nosenie, zostane až šesť hodín.

Zápory

Pokrytie je nižšia; budete musieť prejsť niekoľko vrstiev, aby si intenzívnejšie pohľad.

Rating - 4,4-5

Späť na obsah

7. MAC Huggable pocit zamilovaný Rúž

Huggable kolekcia Mac je späť s ranou populárnej dopytu. Tieto Huggable rúže poskytujú Rick lesklý lesk a podporiť tvorbu kolagénu. To robí pery hladko, tvarovaná, a živí. Jeho jedinečné zloženie na báze gélu topí pri kontakte s perami a kĺže hladko, opúšťať perie ľahký vlhkosti povrch na pery. Pocit zamilovaný je jedným z najlepších ružovej od Huggable zbierky. Jedná sa o stredne-tone fuchsie ružový odtieň, vhodný pre ľudí, ktorí nemajú radi, že príliš jasný, ale stále chcú vyzerať nádherne. Užívateľ povedal: "Som úplne milujú tento produkt, pretože udržiava moje pery pekné a lesklé bez pocitu Super lepkavá."

Pros

 1. To poskytuje dlhodobú hydratáciu.
 2. Zostáva až na šesť hodín.
 3. Poskytuje stredné až buildable pokrytie.

Rating - 4,3-5

Späť na obsah

8. MAC Amorous Rúž

Kúpiť MAC Amorous Lipstick Pre ₹ 3,870.00 @ www.amazon.in/mac-amorous-lipstick

Milostný kolekcie MAC je farba pre všetky ročné obdobia; Je to tlmené brusnicový ružový odtieň s hladkým povrchom, ktorý je semi-matný textúru. To kĺže hladko na pery. Tento odtieň môže vyzerať trochu nuda na prepážke, ale vyzerá úžasné, keď budete nosiť. "Je to nádherný, ľahko zaprášené ruže s trochou slivovice, je tučné a tučné zároveň aj dostatočne neutrálne nosiť každý deň," konštatoval používateľa.

Pros

 1. Jednoduchá aplikácia.
 2. Pobyty na dobu približne štyri až päť hodín.

Rating - 4,3-5

Späť na obsah

9. MAC Cukríky yum yum Rúž

To je najviac miloval ružovú rúž z domu MAC. Je to cukroví, ako neón ružový odtieň, ktorý poskytuje krásny ružový odtieň na pery. "Milujem, ako zábavné to odtieň je," povedal používateľ.

Pros

 1. Kĺže bez námahy.
 2. Táto farba môže byť tiež nosiť ako škvrna na pery.

Rating - 4,2-5

Späť na obsah

10. MAC Retro matný Liquid Lip Color K Matný With Love

Nový pohľad na rúžov ​​sú tekuté farby na pery. Retro kolekcia matná tekutiny na matné rúže je jeden taký očakávaný zbierka sezóny Mac. Má tekutú rúž, ktorá sa premení matný po aplikácii. Odtieň matný s láskou je úžasný jasný malina, čo dáva splash farieb na perách. Je dlhá opotrebenie, a zostane svietiť až osem hodín. Zostáva verný farbu a nekrváca. Používateľ uviedol: "Výborne, farebné POPs, veľa pigmentu - presne tak, ako sa mi to páči."

Pros

 1. Long-nosenie, vydrží až osem hodín.
 2. Bez krvácania a bez odlupovaniu.

Rating - 4 - 5

Späť na obsah

Dúfam, že sa vám páčilo tento zoznam ružové MAC rúžu. Rád by som vedieť, ktorý z nich je váš obľúbený medzi tieto. Do podeliť o svoje názory s nami cez sekcii Komentáre nižšie.

load...