Makeup

Top 10 Tipy na make-up a triky

Top 10 Tipy na make-up a triky

Vysoké lícne kosti sú znamením naozajstné krásy. Bohužiaľ, toto je jeden rys tváre, že sme všetci majú tendenciu ignorovať, zatiaľ čo robí naša make-up. Spôsob, ako robiť červenať alebo samoopaľovacie prášok môže zlomiť, alebo celý make-up vzhľad. Je najvyšší čas, aby sme si uvedomili, ako je dôležité používať rumenec-on správne. Niektoré dievčatá preháňať červenať časť a vyzerajú ako červenať klauni; tam nemôže byť nič horšie ako toto. Z tohto dôvodu, aby sa zabránilo takýmto chybám, si môžete prečítať na našich najlepších tipov a trikov na lícach make-up.

Líca Makeup Tipy

Získať si, že ďalšiu dávku krásy s nasledujúcimi make-up tipov dokonalé tvári.

1. Poznať vaša pleť:

Každý má jedinečný typ pleti a tón, ktorý musíme byť vedomí. To nám pomáha vybrať ten správny červenať. Pokiaľ si vyberiete tú správnu farbu červenať v závislosti od typu vašej pokožky a tón, mali by ste mať menšia šanca na zle s make-up. Ľudia so suchou pokožkou by mali používať krém začervenat pre zapnutie pridať vlhkosť a zvyšok typy pleti by sa mala vzťahovať prášok červenať-on. Pokiaľ máte reálnu tón pleti, je potrebné mať chladné tóny. Preto by ste mali použiť fialovej alebo ružovej farby. Ak ste zahnednuté, stredné alebo tmavej pleti-posilnil, je potrebné mať teplejšie tóny. Z tohto dôvodu by ste mali použiť pomaranč, škoricu alebo teplejšie farby upozorniť na vaše tváre.

load...

2. Poznať vaše tvár obrysu:

Okrúhle tváre: Najlepší spôsob, ako doplniť svoj okrúhlu tvár, je začať v hornej časti ucha a zmes červenať rovnomerne na bezchybnú povrchovou úpravou. Tento spôsob vytvára predĺženie a definície na inak okrúhlu tvár.

Dlhé tváre: Ak máte dlhý tvar tváre a potom sa sústrediť na farbu jablká tváre a úpravou zametaním to až do ucha. Tým sa vytvorí vzhľad väčšiu šírku a dokonca sa podiel svojich funkcií.

Štvorcový tvar tváre: Počnúc v hornej časti ucha, pracovať pigment až zrenice tváre vytvoriť ľahko hranatý vzhľad.

Tvare srdca tváre: Ak máte v tvare srdca tvár, potom by ste mali doplniť svoj tvar tváre a aplikovať krém červenať na jablká tvárach odovzdať prirodzený odtieň a mäkké definíciu.

load...

3. Ak chcete získať prirodzený rumenec:

Nemusíte vždy musí niesť rovnaký vzhľad každý deň; si môžete vyskúšať rôzne pohľady s sčervená. Ak chcete dosiahnuť žiariace prirodzené tváre, mali by ste si vybrať krém červenať miesto vášho prášok červenať. Najlepším spôsobom, ako aplikovať krém začervenat je prsty, alebo s pomocou jedného bodkovanie kefu. Pri použití prsty, vždy pamätať, aby im dezinfikovať, aby sa zabránilo bakteriálnej infekcie.

Začnite výberom krémové lícenky, ktorá dopĺňa vašej pleti. Aplikovať na jablká vašej tváre a zmes smerom nahor a potom zmiešajte ju jemne po tvári. Avšak, je potrebné pamätať, aby ho tesne pri nose oblasti; zostalo k dispozícii najmenej dva prsty medzery z nosa oblasti. Miešanie pomocou prstov je najúčinnejší spôsob, ako dosiahnuť pekný, zemného flush.

4. Ak chcete získať sculpted tvár:

Dostať tie vyrezávali a definované lícne kosti v prípade menej ako 5 minút bez chirurgického zákroku, alebo si zacvičiť v posilňovni niekoľko hodín. Ak by ste sa radi získať tvarovaná tvár naneste červenať presne na línii lícne kosti a potom ju zmiešať nahor rýchlo. Pamätajte si, že nechceme žiadne ostré linky na našich tvárach. Miešanie je kľúčom k tomuto pohľadu. Odporúčam vám ísť na teplejšie farby pridať rozmer do tváre. K dosiahnutiu hlboké lícne kosti okamžite, vždy použite červenať alebo bronzer dva tóny tmavšie ako vašej pleti. Výsledkom bude nádherný zdvihla tvár. Vyhnúť trblietavých sčervená pre tento vzhľad.

5. Ak chcete získať orosený tvár:

Začnite tým, že aplikovanie dobrý základ a potom pokračovať aplikovať krém červenať. Zmiešať ju jemne do jablka vašej tváre. Teraz sa dodať, že nádherné orosený žiara, naneste tekutý zvýrazňovač cez krémovú červenať na vysokých miestach tváre. Kvapalina zvýrazňovač bude odrážať svetlo a dodávajú lesk na tvárach.

7. Cheek make-up na celý deň a noc:

Počas dňa, použite červenať s veľmi ľahkou rukou. Použiť jemné červenať farby, ktoré vám dá rozptýlené vzhľad. Daylight robí ťažký make-up vyzerať neprirodzene a plastu. V noci, môžete hojdať hlbšie a dramatické odtiene vytvárať krásne a zvodné účinky. Skúste trblietavých sčervená a kvapalné zvýrazňovače pre nočný pohľad; to hrá veľkú úlohu pri vytváraní krásne ilúziu zdravé a žiariace tváre.

8. Vyhnite sa škvrnitú tváre make-up:

Vždy platí prášok a krém sčervená na dobrý základ. Môžete ísť na základoch alebo skúsiť ľahkú BB krém ako základ. Ak použijete červenať bez použitia nadácie alebo aspoň prášok nastavenie, budú Mastnota vašej pokožky, aby to vyzeralo, fľaky a farba bude vyzerať nelichotivé na vašej tvári.

9. Choďte s ľahkou rukou:

Jasné guličky farby sú úžasné pre obrazky, ale rozhodne nebude vyzerať dobre na tvárach. Vždy začnite s ľahkou rukou. Vyzdvihnúť menšie množstvo produktu a práca s ním; stavať to, či chcete. Ak ste novým sčervená, potom by ste mali najprv trénovať s čírou tónových sčervená, než sa snaží tie pigmentované.

10. Get dlho na sebe tváre make-up:

Chcel by som skončiť svoj článok tým, že povie vám, ako použiť make-up, tváre, ktorá vydrží dlhšie. Po prvé, by som odporučil investovať na dobré dlhodobými sčervená, ktoré majú vynikajúcu výdrž. Po druhé, vždy začiatok svoje krém sčervená s zodpovedajúce farebný prášok červenať, aby sa zabránilo blotchiness a aby to dlho vydrží. Ak žiadate iba práškovej sčervená potom by ste mali nastaviť pomocou spreja make-nastavenia, aby sa mohla trvať dlhšie.

Skúste tieto tvár make-up tipy a triky, a zostať šťastný červenal! Tiež nezabudnite zanechať komentár nižšie.

load...