Makeup

Najlepšie korálové rúže - naše top 10

Najlepšie korálové rúže - naše top 10

Koralové rúžu sa stali celkom horúci trend dnes ženy na celom svete deje gaga nad nimi. Farba sa stala pomerne obľúbenou a existuje veľa značiek, ktoré ponúkajú rôzne druhy koralových odtieňov. Ale jeden môže dostať zmätená o tom, čo odtieň alebo značky koralov farebné rúže môžu vyskúšať a ak by bol nákup.

Najlepší Coral Rúže

Tu vám predkladáme naše top 10 koralové rúžu a ich hodnotenie.

1. MAC Creamsheen Crosswires Rúž:

Kúpiť MAC Creamsheen Crosswires Lipstick Pre ₹ 2,120.00 @ www.amazon.in/mac-creamsheen-crosswires-lipstick

MAC je už známy pre svoje vynikajúce výber odtieňa a úžasnej kvalite. Tento krásny odtieň z ich dosahu krém lesk je istý víťaz v kategórii koralové. Odtieň je dokonalým spojením ružovej a oranžovej, aby bol vhodný pre indický kožu. Rúž zostane dlho a nevysychá vaše pery. Jednoznačne najlepšie koralové rúž môžete nájsť!

load...

2. NYX Round Lipstick Femme:

Kúpiť NYX Round Lipstick Femme Pre ₹ 1,238.00 @ www.amazon.in/nyx-round-lipstick-femme

Aj keď sme všetci túžba po tých dokonalých koralových pery, NYX nám predkladá s týmto krásnym koralovým odtieni, ktorý je známy ako Femme. Takže, keď ste pripravení vziať na svete len záležať na Femme! Má dobrú farebnú prínos rovnako ako dobrú výdrž. Čo viac potrebujeme?

3. Maybelline vlhkosti Extreme Bronze Orange Lipstick:

Maybelline stále zostáva jedným z najdostupnejších značiek v Indii, a to odtieň, Bronze Orange 'zostáva môj obľúbený odtieň z ich dosahu. Úžasná farba sa stala obľúbenou pre mnoho. A predstaviť si, že som ju dostal zadarmo bol viac vzrušujúce. To vyzerá ako tlmené koralov oranžové, ale na spravodlivejší koži to môže vyzerať trochu viac na oranžovú. Cenený na iba 250 INR, toto je určite kradnúť.

load...

4. MAC Vegas Volt Rúž:

Kúpiť MAC Vegas Volt Pre ₹ 3,263.48 @ www.amazon.in/ mac-vegas-volt

MAC má jedny z najsľubnejších odtieňoch svoj rukávy a MAC Vegas Volt je jedným z nich. Odtieň je vynikajúca zmes pomaranča a koralov a tieň iste říz. Tieň je v zosilnenom povrchovou úpravou, ktorá robí to ešte atraktívnejšie. Pokrytie je plná a výdrž je tiež dobré.

5. Nars Beautiful Liar Rúž:

Buy Nars Beautiful Liar Pre ₹ 4,009.05 @ www.amazon.in/nars Beautiful Liar

Lož a krása nie sú často používané v rovnakom výraze, ale Nars to urobil v tomto krásnom odtieni s názvom Beautiful Liar. No, odtieň je koralový odtieň s minút leskom. Tí, ktorí majú veľa pigmentované pery môže byť nutné použiť nahé pery ceruzku pod. Rúž poskytuje strednej krytie.

6. Maybelline zostaň so mnou Coral:

Kúpiť Maybelline zostaň so mnou Coral Pre ₹ 460.00 @ www.amazon.in/maybelline-stay-with-me-coral

Maybelline nedávno začala nejaké cool 14 Hour Stay farby na pery, ktorý sa šíril tento rok v lete. Stay With Me Coral mal farbu, ktorý bol milovaný veľa a keď je to trochu vysoko cenený, to iste je nádherný farebný nosiť. Tieň vyzerá skvele na veľtrhu a stredné tóny pleti.

7. Deborah Milano Atomic Red Lipstick 03:

To je červená rúž, ktorá je v skutočnosti koralové odtieň so silnými tónmi hnedej. Deborah atómovej červená rúž odtieň 3 určite vyzerá skvele na dobrej škálu odtieňov pleti a zostane na spravodlivý množstvo času. To dáva hodvábne hladký povrch a je vaše pery vyzerajú nádherne.

Crush Lipstick 8. Colorbar Velvet Matte Peach:

Kúpiť Colorbar Velvet matná Peach tlačenici pre ₹ 305.00 @ www.amazon.in/colorbar-velvet-matte-peach-crush

Mená sú niekedy tak klame a toto je prípad s Colorbar je Peach Crush. Rúž je veľký odtieň koralu so silnými oranžové tóny. Meno by vás mohli klamať ale farba zostáva horúcim favoritom. Povrchová úprava týchto rúžu je matný a oni sú veľmi decentne cenu. Farba je úplne jasné a môže vyzerať príliš nahlas na tmavšej pleti.

9. Lotus Purestay Rúž Carnation:

Kúpiť Lotus Purestay Lipstick Karafiát Pre ₹ 254.00 @ www.amazon.in/lotus-purestay-lipstick-carnation

Ja osobne milujem Lotus rúžu. Ceny sú rozumné a dostanete dobrú pigmentáciu a priemernú výdrž. Tieň Carnation je krásny koralový odtieň so silnými oranžovej tóny. Farba je úplne jasné a môžu byť vrstvené, aby viac farby. Vzorec je hydratačný a krémové.

10. Inglot Freedom System náplň No 73 Rúž:

Kultový obľúbený medzi kozmetické bloggerov, tento odtieň určite vyhrá srdce každého. Odtieň je perfektný mix ružovej a koralov. Farba vyzerá ružovo koralov na spravodlivejšie kožu a na teplejšie koži; sa premení na jeden z najlepších koralových rúžu vôbec. Rúž je k dispozícii v malej kovovej miske, ktorá prichádza v plastovom puzdre. Vzorec je celkom krémová a kĺže na pery ľahko. Nezáleží na suché pery a zostáva na dobré množstvo času. Je k dispozícii v Inglot obchodoch a on-line tie sú naozaj kradnúť.

Takže to nás privádza ku koncu tohto kompilácie. Budeme späť s viac takýchto kompilácií čoskoro.

load...