Makeup

Najlepšie Lakme concealers - naše top 10

Najlepšie Lakme concealers - naše top 10

Lakmat má úžasnú škálu odtieňov korektory formulovaných predovšetkým pre všetky rôzne indické pleti. Sú k dispozícii v rôznych odtieňoch; musíte sa dostať odtieň svetlejší ako je vaša nadácia. Blend to správne dostať svieži a žiarivý vzhľad s posilnil dôveru stretnúť sa s ľuďmi na dennej báze, alebo sa zúčastniť žiadne zvláštne udalosť.

Dobrý korektor musí:

  • Ľahko miešať
  • Byť správne odtieň
  • Dať bezchybný povrch

Dúfam, že tento článok vám pomôže nájsť najvhodnejšieho korektor pre vašu pokožku.

load...

Top 10 Lakmat Concealers:

Tu sú najlepšie z Lakmat korektor odtieňov si môžete vybrať zo.

1. Lakmat Absolute White Intense Concealer Stick - ľahké až stredné:

Kúpiť Lakmat Absolútna White Intense Concealer Stick - ľahké až stredné @ www.amazon.in / -lakme-absolute-bielo-intenzívny-korektor-stick- ľahké až stredné

load...

Tento odtieň Absolute Biele Intenzívny korektor Stick krytov a masiek na tmavé kruhy pod očami. Obsahuje vitamín B3 a SPF 20, ktorý pomáha skryť škvrny a únavu. Táto metóda funguje najlepšie pre spravodlivé strednej tón pleti. To korektor je mäkký a pigmentované, ale nie smotanová a nie je ľahko roztaviť. To môže ľahko trvať až 4 hodiny bez akéhokoľvek záhybu alebo jemných liniek. Okrem toho, že má prirodzený povrch, ktorý spája dobre a dáva strednej pokrytie škvŕn.

Odporúča sa pre: Fair až stredné kožu

2. Lakmat Face Mágia Korektor:

To korektor poskytuje úžasný lesk pre vašu krásu. Tento rozsah je formulovaná najmä pre pleti indické ženy. Je obohatený o vitamín E a je vodotesný. Sa mieša veľmi ľahko zakryť všetky temné kruhy, škvrny a nedostatky.

Doporučené pre: Všetky odtiene pleti

3. Lakmat Absolute White Intense Medium Dark Concealer: 

Kúpiť Lakmat Absolute White intenzívna stredne až tmavo Concealer Pre ₹ @ www.amazon.in / -lakme-absolútna-bielo-intenzívny-medium-to-dark-korektor

Táto palica v sebe ukrýva všetko tmavé kruhy, škvrny a únava príznaky. Môžete získať mladší a spravodlivejší vyzerajúcu pleť na jeho uplatňovanie. Obsahuje vitamín B3 a SPF 20 pre lepšiu ochranu. Stredne až tmavo funguje dobre pre wheatish až tmavo indickej pleti. Táto palica vám môže poskytnúť jasný a dokonca i-tónovaný kožu bez pigmentu. Mäkký a krémový korektor netopí preč ľahko a dáva strednej pokrytie. Môžete zostať uvoľniť až 4 hodiny bez pokrčenia alebo jemných liniek.

Odporúča sa pre: Wheatish až tmavo indickej pleti.

4. Lakmat Face kúzlo - denné nosenie Souffle (mramor):

Buy Lakmat Face kúzlo - pre denné nosenie Souffle (mramor) Pre ₹ 180 @ www.amazon.in / -lakme-face-magic-dňový opotrebenie souffle- (mramor)

Tento produkt je základom, ale môžu byť pekne použitý ako korektor. Jedná sa o ľahký soufflé make-up pre dokonalé každodenné nosenie. Tie možno najlepšie súdený ako korektor pred nanesením základ. Je obohatený o ochranu proti slnečnému žiareniu a uhorky extraktov a je 100% na báze vody, čo umožňuje ľahké na koži. Môžu byť ľahko aplikovať a mieša ako korektor dať prirodzený a bezchybný vzhľad vašej pokožky. Tento konkrétny odtieň môže byť vhodné pre väčšinu z indických pleti.

Odporúča sa pre: Wheatish tóny pleti

5. Lakmat sa deviatej do piatich bezchybné Creme Compact - Shell:

Kúpiť Lakmat v deviatich do piatich bezchybné Creme Compact - Shell pre ₹ 585.00 @ www.amazon.in / -lakme's-nine-to-five-bezchybné-creme-kompaktný-shell

Lakmat Flawless crème kompaktný má jedinečnú vlastnosť dva v jednom na produkty z základ cum korektor. Ďalej len, shell 'tieň tohto kompaktu crème mieša naozaj dobre a dáva pokožke vynikajúce bezchybné hotové, zdravé a žiariace vzhľad. Korektor v tomto crème kompaktu môže skrývať škvrny, pupienky a jemné linky pre celebrity, ako je vzhľad. Ďalšou výhodou je, že má dlhšiu dobu opotrebenie a chráni pleť pred slnkom, vetrom a klimatizačných jednotiek s. To korektor je určený pre všetkých, ktorí sa tmavá suchá až normálnu pleť.

 Odporúča sa pre: Dusky suchú až normálnu pleť

6. Lakmat Absolute White Intense Concealer Stick faktorom SPF 20 Shade 05 (For Wheatish tmavým pleť):

Jedná sa o ultra light korektor Lakmat produkuje, ktorý funguje ako masku skryť tmavé kruhy, škvrny a únava príznaky. Obsahuje SPF a podáva verný a bezchybný povrch pre celý deň. Tento odtieň Lakmat Absolútneho je ideálny pre viac wheatish na tmavšie tón pleti. Sú obohatené o vitamín B3 a ľahko mieša spolu s dobrú výdrž.

Odporúča sa pre: Wheatish na tmavšej pleti

7. Lakmat deviatich do piatich bezchybné Creme Compact - Pearl:

Buy Lakmat deviatich do piatich bezchybné Creme Compact - Pearl Pre ₹ 570.00 @ www.amazon.in / -lakme-nine-to-five-bezchybné-creme-kompaktný-perla

Lakmat deviatich do piatich bezchybné Creme Compact, ako je vysvetlené vyššie, pôsobí ako korektory rovnako. Má vynikajúce hubku pre aplikáciu i obal je krásne a kompaktný. To dáva plné pokrytie s krémovou textúrou. Tento odtieň sa najlepšie hodí pre Indy, ktorých reálne pleti.

Odporúča sa pre: Fair kožu

8. Lakmat deviatich do piatich Cream Compact - Marble:

Kúpiť Lakmat deviatich do piatich Cream Compact - Mramor pre ₹ 650.00 @ www.amazon.in / -lakme-nine-to-five-cream-kompaktný-mramoru

Lakmat deväť-päť krém kompaktný cum korektor je vodotesný a potu odolné, ktorá dáva svieži a žiarivý vzhľad. To kĺže hladko na povrchu kože, ktorý uľahčuje zakryť škvrny a znamienka. To dáva matný povrch a poskytuje dobré pokrytie. Marble odtieň je zvyčajne vhodné pre spravodlivé wheatish pleti.

Odporúča sa pre: Fair na wheatish

9. Lakmat deviatich do piatich bezchybné Creme Compact koralov (Pre Wheatish To zahnednuté pleť):

Lakmat deviatich do piatich Flawless Crème Compact cum korektor je vodotesný, rovnako ako pot dôkaz, bez toho aby dochádzalo k mastný, ponurý pohľad. To kĺže hladko na povrchu kože, ktorá robí to veľmi ľahko zakryť chyby, škvrny a znamienka. To dáva matný povrch a dáva priemernú pokrytie. Coral odtieň z tejto rady, je zvyčajne vhodná pre wheatish do tmavá pleť.

Je zmesou naozaj dobre a nespôsobuje vypuknúť.

Odporúča sa pre: Wheatish až tmavá pleť.

10. Lakmat Face Mágia pre denné nosenie, soufflé PEARL (pre svetlú pleť):

To soufflé cum kompaktný je ľahký pre každý deň dokonalý make-up. Je zmesou naozaj dobre a nespôsobuje vypuknúť. Skrývanie sa to môže dať prirodzený a bezchybný vzhľad. Obsahuje ochranu proti slnečnému žiareniu a uhorka extrakty a je 100% vody produkt na báze. To je najlepšie vhodný pre všetky typy pleti. Použiť v bodky na vašej tváre, čelo, nos, bradu alebo oblastí, ktoré je potrebné zakryť. Poklepaním na ľahkú váhu.

Doporučené pre: Všetky typy pleti

Cena: 120 Rs

A to je dôvod, prečo pri vyberaní korektor Lakmat je jedným z najlepších značiek ísť na indickej koži. To má niečo pre každý typ pleti a tieňa!

load...