Makeup

Najlepšie farebné odtiene na farebné lišty - naše 5 najlepších výberov

Najlepšie farebné odtiene na farebné lišty - naše 5 najlepších výberov

Lesky na pery sú každé dievča obľúbená kozmetický prípravok - oni nie sú špinavá, ľahko použiteľné a nikdy sa cez vrchol. Colorbar má niektoré fantastické lesky na pery, málo čo do počtu, ale rozprávkové napriek tomu.

Tu som zoznam mojich prvých päť Colorbar lesk na pery odtieňov, ktoré vyhovujú indickej pleťových tónov a vyzerať skvele.

Najlepší lesk Odtiene colorbar peru

1. Colorbar Hviezda Lip Gloss - Ripe Apple:

Tento pekný odtieň je hnedastý ružová, nakláňať viac k zemité hnedé. Na rozdiel od väčšiny lesky na pery, to poskytuje plné pokrytie, skôr ako skvapalnený rúže;) Dodáva sa v super roztomilé malé trubice a má laň noha huba aplikátor pre aplikáciu. To nemá lesk a dáva nepriehľadný pokrytie. Lesklý efekt mizne po chvíli, ale farba zostáva až do konca a dáva krásny odtieň pier. Na Rs. 275 / - určite je to dobrý obchod. Vytrvalosť je elegantný štyri hodiny. Ten problém je, že vysušuje pery, tak prejdite na svoje najlepšie balzam na pery pod ním.

load...

2. Colorbar Hollywood svetla lesk na pery - Call My Agent:

Ako kreatívne je názov lipgloss?! Zavolať Môj agent je hrdzavý odtieň, béžovej tóny. Má Super Micro trblietanie, ktorý nebude vás vyzerať ako disco guľa. Je to lichotivé na indických odtiene pleti, a je ideálny ako kancelária nosiť taky. Dodáva sa v pravidelných lesk na pery trubice a štetčekom. Lesk na pery je silná a zostane na mieste po dobu najmenej štyri hodiny. Farba dáva mokrý povrch na perách a ako je silná, je to prenosné. Jedinou nevýhodou je, keď farba vybledne sa trblietanie zostáva, a to vyžaduje dobrú odličovač, ako sa zbaviť tohto lesk.

3. Colorbar Pravda Gloss Lip Gloss - Nectar Orange:

Je tá najkrajšia lesk na pery, alebo je to najkrajšie lesk na pery? Ako milujem koralové odtieň! Tento lesk na pery je krásny teplý, koral, ktorý je zábava, koketná a letné. Má červené tóny robiť to nositeľné pre svetlo, rovnako ako tmavej pleti. Ret lesk prichádza v skúmavke a má laň noha aplikátora. Je červený a vyzerá neón v metre, ale pri aplikácii, je to nádherný, nádherný koralový. Zostáva dobrých päť hodín, načo sa vytráca. Škvrna zostáva späť aj keď nie lesk, len bledá farba.

4. Colorbar Perfect Pout Lesk na pery - 008 Škandál:

008 Scandal je super pekné malinové červenej, jeden s nadmernými tónmi ružovej a červenej. Je to v pohode tónovaný lesk na pery, ktorý vyzerá skvele na spravodlivejších pleti. Mohlo by sa vymyť tmavšie kože hoci. Pigmentácia je slušná, nie je príliš vysoká, a nie príliš nízko. Ide to úplná na pery. Vytrvalosť je asi 3 hodiny, pretože to nie je pigmentované moc. Ak si chcete vyskúšať červenej farby pier a neviete, kde začať od 008 Scandal je dobrý začiatok. To bude triediť vás začať.

load...

5. Colorbar hviezda Metal Lip Gloss - zvodkyne:

Toto je pravda, teplý korálová ružová s červeným nádychom. To je červenšia ako Colorbar Pravda Gloss lesk na pery v Nektár Orange. To má mikro lesk, ktorý je hladký; nebudete cítiť vôbec nič na perách. Dodáva sa v jednoduchom lesk na pery trubice a štetčekom. Je pigmentovaná dobre a zostane na mieste po dobu najmenej štyri hodiny. Keď to vybledne, ponecháva späť krásny odtieň ružovej. Aj keď je to na silnejšie stranu, je to úplne nelepí.

Tak dievčatá, to sú moje prvej päťke Colorbar lesky na pery. Dajte mi vedieť, ktoré vaše obľúbené sú!

Zdroje: 1, 2

load...