Makeup

Najlepšie fialové rúžy - náš top 10

Najlepšie fialové rúžy - náš top 10

Keď chceme vyzerať pekne, máme vytiahnuť naše ružové rúže, červené rúže, hnedej rúžu a ďalšie pekné odtiene, ako sú koraly, broskyne atď Čo keď chceme nepredvídateľný a odvážnu dievčinu v nás vystúpiť? To je, keď sme sa vytiahnuť fialové rúže, zelenej a modrej ty taky! Tu som výpis z najlepších fialovej rúžu. Vyberte si svoj obľúbený odtieň. Všetky z nich sú ľahko dostupné online!

Najlepšie Fialové Rúž odtiene

1. Clinique Vitamín C Lip Smoothie Blackberry Nirvana Zdroj:

To je ideálny odtieň pre všetkých z vás, ktorí chcú experimentovať s fialovou rúžom. Jedná sa o fialový odtieň, ktorý stáča viac k hnedej a má perfektné náznaky fialové v ňom. Byť Clinique Lippia, že zostane na dlho, hydrátov pier a nekrváca. Prvý vzorkovník na obrázku je Blackberry Nirvana.

2. MAC Matte Lipstick v Údený Purple Zdroj:

Kúpiť MAC Matte Lipstick v údeným Purple zdroj pre ₹ 2,918.61 @ www.amazon.in/mac-matte-lipstick-in-smoked-purple-source

Táto fialová je pravda, fialový odtieň - žiadne výhovorky. Je to tmavo fialová rúž, ktorá vyzerá presný odtieň na perách taky. Je silne pigmentovaná a pokračuje nepriehľadné na pery s len pár oháňa. To nekrváca a pobyty po dobu minimálne 4 hodiny.

load...

3. Maybelline Color Senzačný Vivids v Brazen Berry Zdroj:

Jeden báječný fialové rúže z našej obľúbenej značky Maybelline je Brazen Berry. Táto rúž je intenzívna fialové odtieň, ktorý vyzerá lepšie v chladnejších odtieňov pleti. Má slušné úrovne pigmentácie a vytrvalosť je príliš veľká. Použite balzam na pery naspodku pre hydratované a vláčne pery.

4. Urban Decay Super Nasýtené High Gloss Lip Pencil v Apocalypse Zdroj:

Tento konkrétny farba vyzerá skôr ako bobule škvrnu. Je buildable a môžete rozhodnúť, koľko intenzita farieb chcete na perách. Je dobre pigmentované a je produktom úpadkom, kvalita je proste báječný.

load...

5. Revlon Super Lustrous Lipstick v Violet Frenzy Zdroj:

Kúpiť Revlon Super lesklá rúž v Violet Frenzy zdroj pre ₹ 555.00 @ www.amazon.in/revlon-super-lustrous-lipstick-in-violet-frenzy-source

Môžeme určite veriť Revlon prísť s veľmi nositeľné odtieň fialovej. Violet Frenzy je fialový odtieň, ktorý inklinuje skôr k ružové, čo z neho robí ideálny farba na pery pre začiatok. To má lesk, ktorý nie je cez vrchol, a je to tak správne, aby glam úpravou. Je pigmentovaná dobre a farba je buildable. Rúž nevysušuje pery jeden.

6. NYX Slim Lip Pencil - Purple Rain Zdroj:

Kúpiť NYX Slim Lip Pencil - Purple Rain zdroj pre ₹ 3,443.00 @ www.amazon.in/nyx-slim-lip-pencil-purple-rain-source

Ide o ďalší veľmi nositeľné odtieň fialovej. Pomenovaný Purple Rain, tahle rúž určite prinesie úsmev na chladné kože tónovaný dievčatá. Mohlo by sa vymyť teplejšie tóny pleti, takže kontrola pred nákupom! Táto roztomilá ceruzka bude trvať dlho vzhľadom k jeho dobrú úroveň pigmentácie a nekrváca a robiť bordel.

7. Lancôme Rouge Love rúž v Violette koketa Zdroj:

Kúpiť Lancome Rouge Love rúž v Violette koketa zdroj pre ₹ 2,321.00 @ www.amazon.in/lancome-rouge-in-love-lipstick

Tento krásny rúž má farbu rovnako krásny ako jeho názov. Violette Coquette je rúž, ktorá sa hodí teplejšie a chladnejšie odtiene pleti podobne. Nezáleží vymyť tmavé odtiene pleti rovnako. Jeho intenzívna pigmentácia zaisťuje, že nechcete skončiť s čírou tieňa, ale nepriehľadný povrch, ktorý vám vyhrá nejaké ocenenie. Mikro trblietanie je bonus.

8. Dior Rouge Dior Lip Color v # 786 Tajomnej lila Zdroj:

Mysterious Mauve Dior sa najlepšie hodí pre večerných hodinách. Má veľa lesku v ňom. Vzhľadom k intenzívny lesk, je to celkom číra. Preto je farba môže byť postavený až na požadovanú úroveň. Zostáva pre menej času zase kvôli Sheerness. To nekrváca. To kĺže na pery, ako je maslo.

9. MAC Rúž v Rebel Zdroj:

Buy MAC rúž v Rebel zdroj pre ₹ 3,158.00 @ www.amazon.in/mac-lipstick-in-rebel-source

Tento je rúž odtieň vhodné pre upírov - tmavé, odvážne a tak plných farieb. Je to tmavo fialová stáča smerom k ružovej a samozrejme, to je super pigmentované. A to je dôvod, prečo to zostane na dlho. Je bohato pigmentované a udržiava pery hydratované.

10. Illamasqua v Generation Q:

Ukončenie zoznam s žiadny nezmysel fialové rúže, tu je super fialový striebornými založený leskom, ktorý je bohato pigmentované. Zostáva dlho a dá vám strapec, ako je fialová povrchová úprava. Musí kúpiť, ak máte radi farbu fialovú.

Mal som toľko zábavy robiť tento zoznam dievča, ktorá z nich je vaše najobľúbenejšie? Máte nejaké ďalšie návrhy na dokonalých fialové pery? Dajte nám vedieť! Zostaňte nádherný!

load...