Makeup

Najlepšie Revlon eyeliners - náš top 10

Najlepšie Revlon eyeliners - náš top 10

Očné tiene a dievčatá sú veľmi dobrí priatelia. Mnohí z nás nemôže ísť von, bez toho aby sa použije jedna. Dnes sme zoznam 10 najlepších dole Revlon očné dostupných v Indii vložiek.

1. Revlon Color Stay Ceruzka na oči v čiernej farbe:

Táto otočná typ očné má orezávatko pripevnený na dne robiť to cestovať príjemný. Farba je čierny ako uhoľ a zostáva po celý deň (rozumej 10 hodín). Je rozmazaniu dôkaz a vodotesný taky. V cene je tiež slušná a je to, musia mať '.

load...

2. Revlon Colorstay Gel Eyeliner Brown:

Gélové očné tiene sú stále viac populárne každý deň. Hnedá jeden z tejto rady je veľmi atraktívny. Vytrvalosť je úžasné na 10 - 11 hodín. Obal je veľmi roztomilý a aplikátor kefu, ktorý je dodávaný spolu s ním je veľmi dobrá. Textúra je krémový, a preto sa ľahko kĺže.

3. Revlon Eyeliner Pencil in Black:

Dievčatá, ktorí nemajú radi rotujúceho typu ceruzka môžete vyskúšať očné linky ceruzky Revlon. Farba je veľmi intenzívny a nie je štípať oči vôbec. To zostáva po dobu približne 4 až 5 hodín bez náteru. Textúra je pekné a hladké.

load...

4. Revlon Color zostať Eyeliner - Teal:

, Teal 'je veľmi veľa, IN' Farba v týchto dňoch, a ak hľadáte pre túto farbu, ktorú potom skúste Revlon farba pobyt očné linky v tomto odtieni. Ceruzka je zaťahovacia s orezávatko in-postavený, ktorý robí to cestovať príjemný. Je vysoko pigmentovaná a raz švihnúť je dosť, aby si požadovanú farbu. Zostáva po dobu 7 - 8 hodín bez rozmazania.

5. Revlon Eye Pencil v Green:

Očné tiene môže zmeniť celý svoj vzhľad. Revlon robí úžasné očné tiene a keď farba je zelená, je to jednoducho úžasné. Dodáva sa v type ceruzkou a textúra je krémová. Je to kĺže ľahko a zostáva na očné viečka po dobu 6 - 7 hodín. Je to slušne cenu taky.

6. Revlon Mágia Eyeliner Pencil Smokey Black:

Farba tohto očné linky nie je dokonalý, čierne, ale je to, šedivý Black '. Je to vysoko pigmentovaná. Zostáva po dobu 3 hodín bez primeru, ale môžete použiť primer zvýšiť výdrž. Je to veľmi dobrý očné vytvoriť prirodzene vyzerajúce oči.

7. Revlon Color zostať jedným ťahom definovanie Eyeliner:

Tieto ceruzky majú mnoho úžasné odtiene, ako je tyrkysovej a modrej. Sú to vysoko pigmentovaná a prísť s rozumnú cenu. Nemajú žihadlo a zostane po dobu asi 4 hodiny bez náteru. Textúra je krémová a ľahko kĺže na viečkach a tiež na čiare ponoru.

8. Revlon Beyond Natural Defining Eye Pencil - Black:

To je, najtemnejšej čiernej 'odtieň s niektorými sa blyští, ktoré sú bez OTT. Textúra je málo krémová, ale potom aj ľahko kĺže na očných viečkach. Trvalá sila je dobré sa 5 hodín. Ak hľadáte pre dobrý očné linky, potom je to pre vás.

9. Revlon Color Stay Sparkling Eyeliner:

Táto rada je k dispozícii v mnohých odtieňoch, ako je čierna, zelená, hnedá, fialová a modrá. Farba je tak intenzívny, a to je rozmazanie dôkaz. Zostáva po dobu 8 hodín bez vyblednutiu. Je to príliš moc rozumné.

10. Revlon Colorstay Liquid Liner:

Vytrvalosť tohto Revlon tekuté očné linky, je chvályhodné, a zostane po celý deň, kým neodstránite ho pomocou odlíčenie. Tiež to nie je odlupovať, ktorý je čerešničkou na torte. Uvedená cena je lacná a budete to ľutovať kúpu.

Dúfam, že sa vám to páčilo článok. Strieľať komentár!

load...