Makeup

Najlepšie balzamy na pery pre tmavé pery - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie balzamy na pery pre tmavé pery - naše 10 najlepších výberov

Balzamy na pery sú jedným z najlepších možností, ako si zachovávajú pôvodnú farbu pier a bráni im černajú alebo popraskaný. Tieto balzamy na pery nielen chráni pery, ale tiež pridať farbu na ne a žiara na tvár. Prosté balzamy môže byť použitý ako pre mužov a ženy, zatiaľ čo niektoré tie ostatné lesklé sú používané žien a dievčat samotných. Najlepšie balzamy na pery, a to najmä tie, ktoré sú k dispozícii v Indii je známe, že majú trojitú funkciu. Obsahujú SPF, ktorý poskytuje ochranu na pery - nielenže bráni praskanie a popraskaniu, ale aj dlhou životnosťou a môže dať pery sa elegantný vzhľad. Balzamy na pery sú ľahko dostupné pod niekoľkými značkami.

Najlepšie balzam pre tmavé pery India

Prvých 10 balzamy na pery, ktoré môžu postarať o tmavých pier sú uvedené nižšie.

1. Maybelline Detské Lips:

Kúpiť Maybelline Detské pery ₹ 148,00 @ www.amazon.in/maybelline-baby-lips

Maybelline balzamy na pery sú známe pre ich účinnosť pri liečbe tmavé pery, keď majú s faktorom SPF 20 a majú hydratačné vlastnosti. Môžu byť použitá toľkokrát, koľkokrát človek túži. Avšak, trikrát denne, je dostačujúca, jeden čas bol pred vystúpiť na slnku. Prichádzajú v 5 farbách a sú ocenené na 150 INR. Nepochybne najlepší balzam pre tmavé pery môžete nájsť!

load...

2. Avon balzamy na pery:

Kúpiť Avon balzamy na pery Pre ₹ 199.00 @ www.amazon.in/avon-lip-balms

Tieto balzamy na pery sú k dispozícii v troch rôznych príchutiach a zvyčajne sú bežné medzi teenagerov. Oni sú vynikajúce nielen pre liečbu tmavé pery, ale aj tie, ktoré sa dostanú suché popraskané. Ide o jednoduchý produkt, ktorý je u mužov tiež použije ako taký nemá lesk ani farbu. Môže slúžiť na liečebné účely hojenie poškodenej pery a sú cenovo na 109 INR.

3. Nivea Opravy a ochrana balzamy na pery:

Kúpiť Nivea opravy a ochranu balzamy na pery @ www.amazon.in/nivea-repair-and-protection-lip-balms

load...

Nivea je jednou z vedúcich značiek kozmetiky v Indii. Jej balzamy na pery sú veľmi populárne, pretože sú vysoko efektívne. Tieto balzamy na pery, nazývané tiež kap palice pomôcť zmäkčenie pier tým, že je hydratačný a zabrániť im dostať lepkavá. Nielenže má jemnú vôňu, ale tiež má SPF 15, ktorý pomáha pri zachovaní pôvodnej farbu pleti. To sa bude predávať za 103 INR

4. Himalájske bylinné balzam pre tmavé pery:

Kúpiť Himalájske bylinné balzamy na pery Pre ₹ 2,192.00 @ www.amazon.in/himalaya-herbal-lip-balms

Táto značka indického pôvodu, má ajurvédskej komponenty, ktoré bránia akékoľvek vedľajšie účinky a zároveň, chráni pery pred UV žiarením, ktoré majú tendenciu černieť pery. To tiež udržuje hydratovaná pery a živená aj keď sa aplikuje raz denne. Je k dispozícii za cenu 25 INR za 10 gramov, čo je celkom reálna cena.

5. Lotus herbára balzam na pery:

Kúpiť Lotus herbára Balzam Pre ₹ 113,00 @ www.amazon.in/Lotus herbára Balzam pre ústa

Tento balzam pre tmavé pery si získava popularitu vďaka svojmu vosku ako textúrou, ktorá zabraňuje černenie pier. Udržuje je hydratovaná, jemná a hydratovaná. Je k dispozícii v šiestich príchutiach, ako je kakao, čerešňa, čokoláda, mäty a vanilky. Za cenu 360 INR, že je to veľmi drahé, ale tiež stojí za to.

6. Burt včelí balzam na pery:

Kúpiť Burt včelí balzam na pery Pre ₹ 1,561.49 @ www.amazon.in/burt-bee's-lip-balm

Burt je Bee balzam na pery je vynikajúci produkt pre prevenciu čiernej a sušené pery. Hoci to je bez chuti, ale má dobrú vôňu a pri pravidelnom aplikovaný po dobu jedného týždňa na popraskané pery, tento produkt lieči im dostať sa späť na pôvodnú farbu. To z nich robí mäkké a hydratovaná a sú cenovo na 186 INR.

7. Vazelína:

Buy vazelína Pre ₹ 150 @ www.amazon.in/vaseline

Vazelína sa stala populárna značka v Indii kvôli jeho pery balzam výrobkov. Je to vek starú značkou s autentickými výrobkami pre pery. Je k dispozícii vo forme tyčí a tiež v malých nádob. Kľúčové ingrediencie použité pre tento výrobok sú smotana a kakaové maslo, a to za rozumnú cenu na INR 20 na palicu.

8. Khadi Bylinný balzam pre tmavé pery:

Kúpiť Khadi bylinný balzam na pery Pre ₹ 120 @ www.amazon.in/khadi-herbal-lip-balm

Ako už názov napovedá, tento balzam na pery je indického pôvodu, a je pripravený z rastlinných produktov. To je ideálny pre zatmie a popraskané pery. Je známe, že spôsobujú alergie a nežiaduce účinky. Je vhodný pre všetky typy pier. Je vyrobený s použitím prírodných bylín, ktoré sú bezpečné a šetrné na perách. Má kapacitu hydratáciu pier po dobu najmenej 2 hodiny a ukazuje najlepšie výsledky pri použití v noci pred spaním. To je cena at120 INR

9. Lush:

Tento úžasný produkt je vlastne lepšia verzia balzamy na pery vďaka svojej hydratačný funkcií. Má lahodnú chuť a lákavú vôňu. Je dodávaný s jemným odtieňom a pridáva veľa lesku na tvár na rozdiel od chrániace pery od získania suché a pigmentovaná. To je cena medzi 200 až 300 INR.

10. Born Lippy:

Kúpiť Born Lippy Pre ₹ 6338,2 @ www.amazon.in/born-lippy

Tento výrobok od Body Shop je jedným z najdrahších výrobkov a je k dostaniu v niekoľkých príchutiach, ako je jahoda ananás a bambucké maslo. Aj keď ceny sú trochu drahý to stojí za každý cent.

Toto je zoznam našich najlepších balzamov na pery pre tmavé pery! Súhlasíte s nami? Dajte nám vedieť v komentároch pod!

load...