Makeup

Najlepšie červené laky na nechty - naša špička 10

Najlepšie červené laky na nechty - naša špička 10

Red bolo kedysi považované za pomerne odvážny odtieň a nie veľa žien by sa odvážil ju začleniť do svojej ješitnosti. Časy sa zmenili ešte dnes a môžete vidieť takmer každý športových červené pery a nechty. Pri nosení v pravom tieni vhodné na vašej pleti, červená lesk môže mať dramatický dojem. Zahnednuté tóny pleti môže vyzerať dobre s tmavšími odtieňmi červenej, zatiaľ čo reálna a stredných tónov môže rock červené s oranžovými tónmi. Červená lak na nechty vyzerá veľmi elegantný a šik. Čo je najlepšie o farbe je, že môžete ľahko spárovať s akýmkoľvek typom a farbou oblečenia, bez pri pohľade na mieste. Pozrite sa na niektoré nádherné odtiene červenej nechty nižšie a vziať vybrať z vašimi obľúbenými.

Najlepšie červené odtiene laku na nechty

1. Jordana Red Flash:

Efektné odtieň, toto je. Red Flash je jasný lesk s veľkým množstvom malých a robustný červené šesťhranné blyští. Poľský ponúka veľmi dobré pokrytie a tri vrstvy dať plnú nepriehľadnosť alebo ho môžete spárovať s pravidelným červenú. Ideálne, ak chcete pridať niečo navyše do svojej pravidelnej červenej.

load...

2. OPI Nie som Naozaj Čašníčka:

Som naozaj nie je servírka, je to celkom tmavo červená kovovým povrchom. Pochádza z OPI je najlepšie z najlepších kolekciu a myslím, že naozaj tam patrí. Mohlo by to byť celkom odvážny pre niektoré, ale bude vyzerať skvele sa nosia v noci von. Vyžaduje dve vrstvy.

3. OPI Jinx:

Ten pochádza z OPI je veľmi populárnej kolekcie Bond Girls. Jedná sa o svetlý koral červenej farby s oranžovými tónmi a silným zlatým leskom. Vyzerá úplne úžasne so svojím tekutým pieskom vzorca. Budete určite potrebovať túto OPI červené trblietky lak na nechty. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

4. NYX Tmavo Glitter:

Tmavý Glitter je naozaj jediná svojho druhu na nechty. Má čiernu naprostý základ a je plný jemných a stredne červené blyští. Čierna je sotva viditeľný ako červené trblietky dostáva do popredia záujmu, čo je vzhľad tmavo červené nechty. Spárovať cez pravidelné čierne nechty pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

5. China Glaze Ruby čerpadla:

Bol by som v nebi, či by som mohol dostať svoje ruky na to dosť. Prichádzajúce z čarodejníka z krajiny OOH AHZ vracia Collection, to je tmavo červené nechty balené s jemnými červenými blyští. Na blyští dať mu fóliu ako povrchovou úpravou. Jedným z najunikátnejších a krásnych červených vôbec. Vyžaduje dve vrstvy.

6. Jordana Hot Red:

To je môj obľúbený červený zo všetkých. Hot Red je pravda, červená farba v creme povrchovou úpravou. Farba je nádherná a bude vyhovovať takmer všetky odtiene pleti. To je môj go - do tieňa, keď nemôžem myslieť na ktorý odtieň nosiť. Vyžaduje dve vrstvy. Táto krv červený lak na nechty je zomrieť.

7. Orly Devil May Care:

Tu je ideálny pre leštenie všetkých neviest vonku. Devil May Care je jasný lesk zabalené s červenými a zlatými trblietkami. Poľský je úplná je úplná, takže budete musieť spárovať nad inou červenú. Milujem, ako slávnostné a nádherný tieň je.

8. Zoya Sooke:

Sooke je stlmený čerešňovo červené odtieň v creme povrchovou úpravou. Jedná sa o jeden odtieň zvoliť, ak máte strach z jasných a odvážne červenej. Vyžaduje dve vrstvy.

9. Zoya Carrie Ann:

Carrie Ann je v pohode kovovej červenej s množstvom drobných strieborných blyští. Tieto blyští, aby táto super, super iskrivý. Vyžaduje dve vrstvy.

10. Essie sieťované pančuchy:

Toto je niečo, čo takmer každý rád. Sieťované pančuchy je tmavo červené nechty na creme povrchovou úpravou. Odtieň takmer prikloní k gaštanové, ale napriek tomu krásne. Vyžaduje dve vrstvy.

Teraz premýšľať získať nail art v červenom? Ktorý z týchto červenej nechty si prajete vybrať? Dajte svoj názor prostredníctvom komentáre časti nižšie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...