Makeup

Najlepšie balzamy na pery pre suché pery - naše najlepšie 5 výberov

Najlepšie balzamy na pery pre suché pery - naše najlepšie 5 výberov

Zima je tu, a tak sú suché pery. Ak existuje jedna vec, ktorá je celkový obrat off na večierkoch, ktoré je suché pery. Zimný vzduch fúka proti svojim perám a necháva ich vyschnúť a pásy o ich vlhkosti. Pery strácajú svoju prirodzenú ružovú farbu ako výsledok, a pre tých, ktorí sa prirodzene suché pery, pery dostať k zmene farby a svetlé a sú dokonca známe odlupovať a krvácať. Vrchná vrstva pier je najcitlivejšie a ako výsledok, to je vrstva, ktorá musí byť postarané najviac.

Z tohto dôvodu je jedna vec, ktorú budete musieť nosiť so sebou všade, je dobrý balzam na pery. Prinášame vám tie najlepšie balzam pre suché pery, ktoré sú k dispozícii v indickom trhu, a preto je potrebné ich použiť. Cena bola tiež spomenie, takže si môžete vybrať ten, ktorý má najmenší vreckový štipku.

Najlepšie balzamy na pery pre suché pery

Nasledujúce 5 sú top balzamy pre suché pery.

1. Body Shop Vitamín E Starostlivosť o pery s SPF 15:

Kúpiť Body Shop Vitamín E Starostlivosť o pery Pre ₹ 1,206.4 @ www.amazon.in/the-body-shop-vitamin-e-lip-care

The Body Shop Vitamín E Starostlivosť o pery s SPF 15 je ten, ktorý bol veľmi populárny v indickom trhu. Prichádza s SPF 15, ktorý funguje ako ochranu proti slnečnému žiareniu, to balzam na pery je ideálny pre suché a popraskané pery indického zimy. Obsahuje vitamín E, ktorý zabraňuje pery pred bielenej jeho farbu a obnovuje prirodzenú ružovosť. Vlastnosti hydratačný tohto balzam na pery udržať pery dobre hydratovaná a vláčna. To nemá žiadne pridané oleje tak to neznamená, že pery príliš voskový alebo príliš maslový, čo je problém väčšiny balzamov na pery. Väčšina recenzentov, ktorí používali tento produkt uviedla, že by sa znovu kúpiť tento produkt, pretože jeho dobrú kvalitu a hodnotu za peniaze. Slnko Odrezať pery svojej prirodzenej farby a pridanej ochranu proti slnečnému žiareniu je veľmi dobré pre zabránenie, že.

load...

2. Biotique Morning Nectar Lightening balzam na pery SPF 30:

Kúpiť Biotique Morning Nektár zosvetlenie balzam na pery Pre ₹ 140 @ www.amazon.in/biotique-morning-nectar-lightening-lip-balm

Biotique je zdravotníctvo značka, ktorá bola okamžite prijatá na indickom trhu. Má všetky bylinné a prírodné ingrediencie a nespôsobuje žiadne alergie alebo vyrážky alebo ohnísk na koži. Je vhodný pre všetky typy pleti a je optimálnym riešením pre osoby s citlivou pokožkou. Biotique Morning Nectar Lightening balzam na pery je ten, ktorý hydratuje a zosvetľuje farbu pier. Nielen, že oprava popraskané pery, ale aj zámky v vlhkosť pier a zosvetľuje farbu. Je vhodný pre fajčiarov, ktorí majú nikotínu zafarbia pery. Dodáva sa s miernou vôňou, ktorá je veľmi upokojujúce; ale tiež ponúka SPF 30 ochranu pred slnečným žiarením, ktoré bránia pery od získania ešte viac zhoršili. To zosvetľuje už opálené a popraskané pery a dáva mu ružovkastú farbu spravodlivejší pleti. Ovocná vôňa je veľmi príjemný balzam na pery robí.

load...

3. Maybelline Detské Lips Farebný balzam na pery:

Kúpiť Maybelline Detské Lips Farebný balzam na pery Pre ₹ 140 @ www.amazon.in/maybelline-baby-lips-colour-lip-balm

Maybelline Detské Lips Farebný balzam na pery sa stala veľmi populárnou medzi mládežou a je to veľmi dobrá kúpa. Prichádza v šiestich rôznych farebných odtieňoch, dáva lesk lesk na pery s zvlhčenie balzam. Je dodávaný s anti-oxidanty z bobúľ, že zdravý nákup a t zostáva na perách po dobu ôsmich hodín po aplikácii robia. Atraktívny marketingová kampaň za to viedlo k výraznému zvýšeniu predaja, a to balzam na pery je určite jeden kúpiť pre ružové zvodné a krásnymi perami.

4. Nivea Lip Care:

Kúpiť Nivea Starostlivosť o pery Pre ₹ 131 @ www.amazon.in/nivea-lip-care

Ak existuje jedna značka, ktorá dôsledne rozdeľovaný dobré produkty na trh, potom je to Nivea. Tento balzam na pery je dodávaný v troch farebných prevedeniach. Obsahuje vitamín ovocie mix, ktorý pomáha udržiavať zdravé pery. Konzistencia balzam na pery, nie je príliš mastná alebo maslovú a trvá po dobu šiestich hodín. Dodáva sa s ochranou SPF pred slnkom, ktorý je vhodný pre indický trh. Okrem toho je k dispozícii vo väčšine obchodných domoch vďaka dobrému riadenie značky Nivea je. Hovorí sa, že starý je zlato. Takže ak chcete, aby sa zoznámili Nivea Starostlivosť o pery a potom ísť na tento balzam na pery.

5. Vazelína Lip Care Rosy Glow:

Kúpiť vazelína Lip Care Rosy Glow Pre ₹ 1709 @ www.amazon.in/vaseline-lip-care-rosy-glow

Vazelína Lip Care Rosy Glow je dodávaný v dvoch atraktívnych farbách. Ako jedna z prvých značiek, balzam na pery, aby zasiahli na indický trh, je to jedna z mála dobrých balzam na pery značky, ktoré dôsledne držal kontrolu kvality. Tento balzam na pery tiež funguje ako lesk na pery, pretože ide o tekutý balzam na pery. Farby sú jahody a svetlo ružové a prísť s iskrivý lesk.

Tieto balzamy na pery pre suché pery zaistí zdravšie, bohatší a vláčnejšia pery po celý zvyšok svojho zime!

load...