Makeup

Najlepšie dizajny nohy Mehandi - náš top 10

Najlepšie dizajny nohy Mehandi - náš top 10

U vekovej skupiny, ktoré Nohy boli použité ako maliarskeho plátna čerpať rôzne Mehndi vzory. V Indii a v niektorých kultúrach, Mehndi sa nanáša na rukách a nohách nevesty pri svadbách a iných významných príležitostiach. Konštrukcia na nohách môže byť úplne koordinované s tým, na rukách alebo môžu byť odlišné tiež. S využitím čiernej, červenej a oranžovej henou, možno čerpať rôzne vzory a štýly dizajnu noha Mehndi.

Tu je zoznam niektorých z najlepších návrhov Foot Mehndi

1. Toto Mehndi konštrukcia je príklad Rajasthan Mehandi dizajnu. Môžete vidieť typický "zrkadlo odrážajúce umenie", ak návrh na obe nohy sú úplne rovnaké, a preto sú zrkadlovými obrazmi jeden druhého.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Páv motív bol krásne zdobené, s niektorými zložitými vzormi. To sa vzťahuje iba na nohy dávať to non-chaotický vzhľad.

To Mehandi dizajn je ideálny pre nevesty a pre všetky domácnosti príležitostiach či festivaly.

2. Black Mehndi sa rýchlo získava popularitu na celom svete. Táto noha mehndi vyrobený s úplne čierne mehndi dáva nepredvídateľný pohľad na tradičné Mehndi dizajn. Závoj list vzor sa používa pre pokrytie väčšiny priestoru vnútri mango list motívom. Vzory na oboch nohách, sú odlišné od seba navzájom aby sa tento návrh vyzerať unikátne.

load...

3. Táto noha dizajn je dokonalým príkladom arabské Mehandi dizajnu. Iba tučné kvetinové a listovej motívy sú používané na pokrytie nohy, v typickom arabskom štýle. Tento dizajn je úhľadne rozložené, ľahko navrhnúť a ľahko použiteľné. Táto noha Mehndi dizajn môže byť nosia ženy všetkých vekových skupín a pri akejkoľvek príležitosti.

4. Ďalším príkladom "zrkadlom umenia", návrh na oboch nohách sú kompletné replika na sebe. Počiatočná časť nôh je pokrytá závojom listu a kvety a listy pokrývať celú nohu a predlžuje až do polovice nôh. To Mehndi dizajn je vhodný pre nevesty.

5. Arabčina Mehndi umenie je veľmi populárny po celom svete vďaka svojej jednoduchosti a abstraktné vzory. Kvet a list konštrukcia vychádza z palca a siaha až do lýtka. Black Mehndi sa používa na nakreslenie hraníc a henna sa používa pre zaplní celé pole.

6. Táto konštrukcia dodáva moderný dotyk na tradičný Mehndi dizajn. Na rozdiel od bežných modelov, dizajn je vypracovaný iba po stranách nôh. Zložité detaily, ako mango listy sú naplnené závoj listov vzoru. Dizajn bol vypracovaný s použitím čiernej Mehndi, ktorá zlepšuje vzhľad. Táto noha Mehndi dizajn môže byť nosia ženy všetkých vekových kategórií.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

7. Tento jeden z návrhov nožný Mehandi je príkladom Marware Mehndi umenia. Mnoho zložitých detailov boli pridané, ktorý dáva tradičné dotyk na tento konkrétny návrh. Konštrukcia zakrýva celé nohy a slnko motív na konci bude určite vyhovovať nevesty.

8. Ak ste začiatočník v Mehndi umení, potom môžete skúsiť tento konkrétny dizajn. Tento dizajn je veľmi vhodný pre jednoduché príležitosti alebo pre ľudí, ktorí nechcú ísť cez vrchol. Listová vzor na členkoch pridáva na kráse.

9. To je ideálnou voľbou pre nevesty, ktorí majú radi prepracované Mehndi dizajn na ich svadobný deň. Veľmi základné Mehndi je dizajnovo koncipovaná na nohy s pomarančovým henou. Tieto iskrí v rôznych farbách sú použité na pokrytie celého dizajnu. Malé priehľadné kamene sú starostlivo umiestnené nad návrhom, aby to prepracovanejšie vzhľad.

10. Pri správnom používaní čiernej, červenej a oranžovej henou, môžeme pridať rôzne odtiene dizajnu. Kvetinový vzor vyzerá nádherne krásny aby sa tento návrh v kondícii pre nevestu. Zlaté iskry boli použité k tomu koncov kvetinovým vzorom dať jedinečný vzhľad. Malé farebné kamene v zlatej farbe sú umiestnené opatrne na dizajn. Pokiaľ máte záujem o iný svadobné nohy Mehndi, potom konštrukcia dostane palce hore od nás.

Creative kapela Štýl Mehndi Design pre nohy 2015

Ešte vyskúšať a nezabudnite k poklesu v komentároch nižšie.

load...