Makeup

Najlepšie návrhy Mughlai Mehndi - naše top 10

Najlepšie návrhy Mughlai Mehndi - naše top 10

Mehndi je neoddeliteľná od indickej kultúry a jeho prítomnosť je cítiť na akomkoľvek svätej alebo zvláštne príležitosti. Od nepamäti, ale zostal v rámci kultúry a skrášlil Mnoho rúk znova a znova.

V súčasnej dobe rokujeme top 10 Mughlai vzory Mehndi, ktorý môže byť súdený v tomto sviatočnom období Diwali.

Posledné Mughlai Mehndi Designs

Design 1:

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

1. Moderné Mehndi vzory sú obvykle odlišné od tých, ktoré vidíme na svadby. Tieto návrhy majú tendenciu držať časť ruky a dlaňou vystavený, čo je nový a jedinečný vzhľad sa líšia od tradičných vzorov.

load...

Tu malá časť dlane je stále prázdna. Vzory tu používané sú pomerne malé a podrobný; Paisley a kvetinové motívy sa používajú na výzdobu ruku. Prsty sú zdobené jemnou detailné prácu. Konštrukcia sa tiahne až do zápästia.

Design 2:

2. Táto čierna Mughlai Mehndi dizajn je jedinečné a krásne. Prsty a stranu opierky sú zdobené vzory, zatiaľ čo ostatné diely sú ponechané holé. Konštrukcia využíva tradičné motívy, ale v inom tvare, aby jej nový štýl.

load...

Design 3:

3. Nohy sú veľkým plátno pre Mehndi umenia. Tu je návrh nohy mehndi pre tých, ktorí radi zdobia svoje nohy krásne henna farebné vzory. Tieto motívy sú tradičné s Paisley a kvetinové motívy sa používa v rôznych formátoch a veľkostiach. Prsty boli zdobené malými zložitými vzormi, ktoré sú ideálne pre nevestu.

Design 4:

4. Paisley a kvetinové motívy sú úplne bežné v Mehndi vzory v Indii. Sú vidieť v rôznych podobách v Mehndi vzory po celej kultúry. Dlaň je centrom plátna pre dizajn tu. Prsty sú plné zložitých vzorov príliš.

Design 5:

5. Tu konštrukcia nie je príliš hustá. Niekoľko úsekov dlani a na vrchole rukách boli ponechané holé otvorený. Prsty sú vyplnené, ale návrhy nemajú neporiadok. Dlaň bol vyzdobený s jediným kvetinovým vzorom.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Design 6:

6. Tu je ďalší stop mehndi. Farebné a trblietky mehndis sa stali veľmi populárne v poslednej dobe. Konštrukcia je tu zdobia ružové a modré trblietky z trblietky rúrok. Otvorené priestory boli zdobené trblietkami. Dizajn je ideálny pre nevesty.

Design 7:

7. Konjunkcia páva, Paisley, list a kvetinový vzor môže byť videný tu v tomto návrhu. Jedná sa o full hand tradičný dizajn. Konštrukcia vychádza z zápästia a siaha až do končekov prstov. K dispozícii sú malé úseky, ktoré boli ponechané holé otvorený dať krásny a moderný vzhľad.

Design 8:

8. Floral a Paisley vzory sú pomerne veľké a zaberajú dobré množstvo priestoru. Konštrukcia vyzerá krásne sa zrkadlovým dizajnom na oboch rukách. Konštrukcia vychádza z polovice rúk a tiahne až do končekov prstov. Prsty sú zdobené vzory, ako sú konáre stromov.

Design 9:

9. Táto heavyily vzorovaný dizajn je najlepšie hodí pre svadby a tradičných podujatí. Tento polčas Použitý mehndi vyzerá nádherne so zložitými detailmi a otvorených prstov. Ešte skúste tento krásny dizajn!

Design 10:

10. Ak máte radi malý, ale krásny dizajn pre vaše dlane, potom skúste tento jeden pre istotu. Vyzerá to veľkolepé s Paisley a kvetinové vzory, ktoré sa na dlani. Prsty sú zdobené rôznymi motívmi, ako sú listovej vzory, Paisley a kvetinové vzory, rovnako ako abstraktné geometrické vzory.

Takže dúfame, že sa vám to páčilo tieto vzory. Snažte tieto krásne Mehndi vzory tejto Diwali!

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - Peacock štylizované Ohromujúci Indian Mehndi dizajn výučba

Prosím, majte na návštevu za viac takých jedinečným dizajnom. Nezabudnite zanechať komentár nižšie.

load...