Makeup

Najlepšie dizajny Gujarati Mehndi - naše top 10

Najlepšie dizajny Gujarati Mehndi - naše top 10

Gujarat je známy pre svoje prepracované a extravagantné vzory Mehndi a vyzerajú perfektné pre každú príležitosť. Svadobné Gujarati vzory Mehndi boli vždy všetci milovali, pretože sú zložité, veľmi prepracovaný a urobiť nevestu ruku vyniknúť. Vzory sú extravagantné a detail bohaté a akúkoľvek príležitosť!

Najlepšie Gujarati Mehndi vzory

S toľkými návrhov sú k dispozícii môžete sa zmiasť, takže sme dostali niekoľko starostlivo vybraných gujarati vzory Mehndi na ruky, ktoré si môžete vyskúšať.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

1. Tento krásny Mehndi dizajn je úplne jedinečná s kvetinovými a pávie vzormi a dizajn zápästia náramok robí to ešte krajšie. Tieto návrhy nie sú preplnené a sú úplne unikátne, ako je obvyklé konštrukcie sme zvyknutí vídať.

2. Táto konštrukcia je ideálna pre nevestu. Konštrukcia Mehndi je k dispozícii zložité vzory a detailné vzory. Tieto návrhy sú úzko urobil ktoré sa objavujú trochu preplnená. K dispozícii sú odtiene, tkať vzory, pávie perie vzory, rovnako ako kvetinové vzory.

load...

3. Táto jednoduchá a neporiadok voľný dizajn gudžarátsky Mehndi je ideálny pre nevesty, ktoré chcú jednoduchý a elegantný dizajn. To Gujarati Mehndi design sa vyznačuje čiernou mehndi používaný nakresliť kvetinové a kruhové vzory. Prsty boli naplnené jedinečným dizajnom špirálových a tam sú odtiene tiež vykonané v dizajne mehndi.

4. Tento návrh Gujarati má jednoduché motívy a nezdá preplnená. Konštrukcia obsahuje náramok, ako je návrh na zápästie príliš. Čierny mehndi používa robí to výraznejšie a zábavné. Špičky sú uzavreté s tradičnom štýle Mehndi náplňou.

5. Tento krásny dizajn na vrchole rukách vyzerá celkom zaujímavé, pretože malé detaily v ňom. Prsty sú zdobené malými podrobnými motívy a vzory. Hlavné dizajn na stredu sa predlžuje smerom k zápästia. Údaje v dizajne sú hlavnou témou tohto dokumentu. Milujeme jedinečný dizajn.

6. Toto krásne nohy Mehndi dizajn vyzerá skvele so zložitými detailmi použitých pri konštrukcii. Šachovnicová vzor, ​​sú kvetinové vzory, rovnako ako drobné detailné časti v dizajne všetkých, aby to skvelá voľba pre každého.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

7. Tento krásny Rangoli dizajn bude dokonale vyhovovať nevestu. Vzory páv a kvetinové motívy, aby to ideálne pre nevestu. Tieto pávie perie inšpirované návrhy na prstoch sú príliš úplne unikátne. Jedná sa o detail bohaté dizajne.

8. Ide o symetrické konštrukcie. Veľkorysá množstvo kože je udržiavaná bezfarebný s občasnými kvetinové vzory a odísť vzory. Konštrukcia na prstoch príliš je úplne unikátny.

9. Tento dizajn je skvelý spôsob, ako športu mehndi náramok štýl alebo náramok mehndi. Vzory nechať na prstoch, rovnako ako páv dizajn inšpirovaný na ruke všetko, aby tento návrh apt pre nevestu. K dispozícii sú kvetinové vzory, rovnako ako tieniaci a iné vzory tu.

10. Tento krásny červený mehendi dizajn pre ruky, je veľmi tradičný dizajn. Má veľmi menej drobné detaily, dizajn tu nie je symetrický a tipy sú uzavreté mehndi tradične. Kvetinový vzor a vzory listy sú tiež veľmi tradičné a je to jednoduchý spôsob, ako sa športom Gujarati návrhy.

Takže dúfame, že ste si užili prezeranie prostredníctvom týchto návrhov. Ešte povedzte nám, ktorý z nich sa vám páči najviac, alebo chcete vyskúšať ďalšie. Ešte držať hliadku, pretože budeme dávať vám mnoho ďalších takýchto krásnych zbierok.

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - Peacock štylizované Ohromujúci Indian Mehndi dizajn výučba

load...