Makeup

Najlepšie ružové laky na nechty - naša špička 10

Najlepšie ružové laky na nechty - naša špička 10

Opýtajte sa ktoréhokoľvek dievča, čo jej obľúbená farba je a bude s istotou povedať, ružová. Pink je vec sny dievčenské sú vyrobené z. Takže samozrejme farba má byť začlenená do lakov na nechty taky. Neexistuje žiadny limit na to, čo škála odtieňov môžete získať z ružovej. Či už sa vám páči oslepujúci horúce ružová alebo jemné pastelové odtiene, je tu ešte jedna farba pre každého. Tu sú niektoré jedinečné a krásne odtiene ružovej lak na nechty, ktorý vám bude zamilovať sa do tieňa znova.

Pink Nail Polish Shades

Majme pohľad na najlepšie ružový lak na nechty farby, takže sa stáva pre vás ľahké vybrať jeden z vašich obľúbených.

1. Essie Jam 'n' želé:

Tento horúci ružový lak na nechty je jedným z mojich najobľúbenejších ružovej všetkých čias. Jam, n 'Jelly je naozaj jasný kovový ružový lesk s modrými tónmi. Tieň vyzerá takmer neón v niektorých svetla, takže nie je nič pre slabé srdce. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

2. Deborah Lippman Sweet Dreams:

Flakies sa lesk na úplne novú úroveň, a to odtieň dokazuje presne to. Sweet Dreams je fuchsie ružový flakies ktoré posúvajú zo zlata na oranžovú. Vločkovité trblieta sa bežne vyskytujú vo vrchných povlakov, ale toto je lesk. Bolo by najlepšie, aby ju vrstviť viac ako iné ružové vďaka svojej úplnej konzistencie.

3. Maslo Londýn Snog:

Kúpiť maslo Londýn Snog Pre ₹ 6300 @ www.amazon.in/butter-london-snog

Pre tých z vás, ktorí nemajú radi typické ružové, tu je pekná alternatíva. Snog je založený červená ružový krém na nechty. Farba vyzerá nádherne a môže byť vykonané off takmer každý. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

4. Zoya happy:

Bolo by hriešne diskutovať ružovej leští a nezahŕňajú túto krásu. Happi svetlo ružové kovový Dvojfarebná že presúva k zlatu. Dvojfarebná je veľmi silná a ružovej a zlatej, aby vrah kombinácie. Vyžaduje dve vrstvy.

5. MAC Saint Germain:

Tu je docela dievčenskú odtieň ružovej alebo ako sme väčšinou označujeme ako dieťa ružový lak na nechty. Saint Germain vo svetlo ružovej žuvačky v creme úpravou. Jedná sa o druh tieni môžete nosiť každý deň. Za všetko, čo makeupoholics, tam je tiež rúžu v rovnakom odtieni. Hovoriť o koordinácii farieb!

6. OPI Bubble Bath:

Kúpiť OPI perličkový kúpeľ Pre ₹ 952,22 @ www.amazon.in/opi-bubble-bath

Ak chcete mať na nechty, ale stále získať prirodzený vzhľad, toto je pre teba. Bubble Bath je veľmi svetlo ružové v creme povrchovou úpravou. Poľský je celkom číra, takže budete musieť uspokojiť s niekoľkých vrstiev. Pozrite sa, ako pekne to vyzerá ako farbu základne pre francúzskej manikúry.

7. China Glaze Pink Plumeria:

Coral milenci, radujte sa! To je jedna farba budete musieť vlastniť. Pink Plumeria je koralový založený neón ružový lak na nechty s drobnými ružovými blyští. Tieto blyští nie sú príliš viditeľné, ale odtieň je super pekná. Vyžaduje tri vrstvy.

8. Orly Pink Čokoláda:

Kúpiť Orly Pink Čokoláda pre ₹ 5,381.3 @ www.amazon.in/orly-pink-chocolate

Čo jedinečnú farbu tento je. Pink čokoláda je prašné ruže ružová s nádychom hnedej v ňom. Tieň nie je typický ružová, ale som si myslel, ze zaradenie do zoznamu, pretože je to osviežujúca zmena od obvyklých. Vyžaduje jednu vrstvu.

9. Sally Hansen Rock Star Pink:

Kúpiť Sally Hansen Rocková hviezda Pink Pre ₹ 1226 @ www.amazon.in/sally-hansen-rock-star-pink

Rock Star Pink je celkom poľský nabitý ružovej, modrej, fialovej a medi blyští. Môžete nosiť cez inú ružový lesk na trochu glam, alebo ísť na troch vrstvách pre plnú nepriehľadnosť.

10. Jordana Pink Počet hviezdičiek:

Milujem, ako mäkký a dievčenská ružová je. Táto svetlo ružový lak na nechty s názvom Pink Star je veľmi ľahká, kto s holografickou ružovým pokutou a barom sa blyští. V bare sa blyští pridať zaujímavý zvrat na nechty. Vyžaduje dve vrstvy.

Tieto ružový lak na nechty odtiene sú tak rozkošný v poriadku? Takže, ktoré z týchto odtieňov budete chcieť vyzdvihnúť? Môžete tiež vyskúšať veľa nail art design s týmito roztomilý nechtami. Ako sa o sťahovaní nail art navrhuje aplikácie pre Android a učiť sa rôzne vzory. Tiež, podeľte sa o svoje myšlienky s nami.

load...