Makeup

Najlepšie likvidné likvidátory - naša špička 10

Najlepšie likvidné likvidátory - naša špička 10

Tekutý korektor sa používa predovšetkým pre skrytie nerovnomerné odtiene pleti, pokrytie vady a zakryť tmavé kruhy pod a nad očami. Kvapalné concealers fungujú lepšie ako korektor palice pre ľudí so suchou kožou a na pokrytie veľké plochy tváre, ako tmavé kruhy pod očami. Môže byť použitý samostatne alebo spolu s nadáciou. Čítajte ďalej získať lepší vhľad do najlepšej tekutý korektor výrobkov na trhu, ktoré vám pomôžu vyzerať čo najlepšie.

Top Ten Tekuté korektory

1. Colorbar Full Cover Korektor: 

Získavajú popularitu v míľovými krokmi v indickom trhu, rozsah Colorbar produktov je víťaz. Colorbar Full Cover korektor prichádza v deviatich odtieňoch a je určená pre každý typ pleti. Ponúka SPF 35 pre ochranu pred slnečným žiarením a nie je mastná a trvá dlho. To sa šíri rovnomerne a dáva koži, že hladký a mäkký pocit, že ste si želajú z dobrej tváre produktu. Korektor sľubuje Colorbar a dodáva dobrotu vitamínu E pre proti starnutiu a antioxidačné výhody.

Hodnotenie: 4-5

2. Maybelline Dream Lumi Dotykový Zvýraznenie Korektor:

Kúpiť Maybelline Dream Lumi dotykové Zvýraznenie Concealer Pre ₹ 500,00 @ www.amazon.in/maybelline-dream-lumi-touch-highlighting-concealer

load...

Nikto nepochybuje, že Maybelline sú odborníkmi v odbore kozmetiky a s touto radou kvapalných concealers, ktoré prichádzajú v trubici s pripojeným aplikačným kefkou, Maybelline dodáva do určitej miery. Jednou z hlavných nevýhod tohto produktu je, že prichádza v troch odtieňoch, ktoré sú vo väčšine prípadov nesúladu s indickou pleti sa však v prípade, že výrobok zodpovedá vašej pleti, je efektívne a ľahko použiteľné.

Hodnotenie: 3,5-5

3. MAC Select Cover up Korektor:

Kúpiť MAC Select Cover up Korektor pre ₹ 3,785.00 @ www.amazon.in/mac-select-cover-up-concealer

load...

Propagujú ako tekuté maskovanie pre pleť, MAC Select Zakryť Concealer je ideálne, ak ste sa zameriavajú na konkrétne oblasti tváre, ako je akné, škvrny, škvrny a tmavé kruhy pod očami. Pricy, ale efektívne, tento výrobok do značnej miery prináša to, čo očakávate od značky MAC.

Hodnotenie: 4,5-5

4. Inglot pod očami Concealer:

Špeciálne vyrobené skryť tmavé kruhy pod očami, to tekutý korektor Inglot má ľahkú konzistenciu, ktorá je ideálna pre mastnú pleť indického. Dodáva sa v balení hygienické rúrky a nie je ľahko oxidujú (vyblednutie v priebehu času), alebo zanikať naozaj čoskoro.

Hodnotenie: 4-8

5. MAC Pre Longwear Korektor:

Kúpiť MAC Pre Longwear Korektor pre ₹ 4,331.00 @ www.amazon.in/mac-pro-longwear-concealer

Táto ľahká kvapalina vzorec poskytuje stredné až plné krytie s matným povrchom. Vyrobené z dlhodobého hľadiska, že zostane na dobu až 15 hodín a účinne zakrýva tmavé kruhy pod očami a škvŕn. K dispozícii v 16 odtieňoch, toto je zaručené, aby zodpovedali každý tón pleti.

Hodnotenie: 4,5-5

6. Oriflame Beauty Absolute Concealer pre oči: 

Tieto krém concealers zmes veľmi dobre a majú ľahkú textúru, ktorá je ideálna pre mastnú pleť. K dostaniu v dvoch odtieňoch zlatej a ružovej, tieto pod očami concealers efektívne skryť tmavé kruhy pod očami. Rozpočet produkt, tento korektor Oriflame Očné nekladie príliš veľký dôraz na vašu peňaženku ešte dodáva do určitej miery.

Hodnotenie: 3,5-5

7. Oriflame Veľmi Me Clickit Korektor:

Buy Oriflame Veľmi ma Clickit Korektor @ www.amazon.in/oriflame-very-me-clickit-concealer

K dispozícii v krásnom odtieni zlata sa Oriflame Veľmi Me Clickit Concealer je ideálny rozpočet produkt, ak sa nepozerá míňať príliš veľa na tekuté korektory.

Hodnotenie: 3-5

8. L'Oreal Paris Pravda Match Concealer:

Kúpiť L'Oreal Paris Match Concealer Pravda Pre ₹ 945.00 @ www.amazon.in/loreal-paris-true-match-concealer

K dispozícii v troch odtieňoch, L'Oreal Paris Pravda Concealer je ľahký tekutý vzorec, ktorý účinne splýva s pokožkou a nie je tortu alebo zanikať ľahko. Ako u každého výrobku, L'Oreal, môžete očakávať, že zaplatí o niečo viac, ale dostať svoje peniaze to stojí.

Hodnotenie: 4-5

9. MAC zvoľte Vlhkosť Kryt Korektor:

Kúpiť MAC Select Vlhkosť Cover Korektor pre ₹ 2,976.42 @ www.amazon.in/mac-select-moisture-cover-concealer

Tento produkt od značky Mac je dodávaný v ľahko nosiť korektor trubice s laň hrotom aplikátora kefu. Účinne hydratuje pokožku a napriek tomu ladí dobre, bez toho aby ľahko vyprcháva. Táto dobrá kvapalina korektor má pestrú škálu odtieňov, ktoré by mohli splynúť s akoukoľvek fyzickou tón pleti. Trochu drahý ale toto je víťaz.

10. Revlon ColorStay vady Korektor sa Soft Flex:

Kúpiť Revlon ColorStay vady Concealer s Soft Flex @ www.amazon.in/revlon-colorstay-blemish-concealer

Vybavená mäkkým flex aplikátora sa Revlon ColorStay Concealer je ideálny pre zakrývanie škvŕn a škvŕn, a keď trochu drahý stojí náklady.

Hodnotenie: 4-5

load...