Makeup

Najlepšie lesk na pery Oriflame - naša špička 10

Najlepšie lesk na pery Oriflame - naša špička 10

Uplatnenie balzam na pery, rúž a potom vrchnú priesvitnú vrstvu môže byť naozaj blázon, ale teraz už nie ako Oriflame má nejaké úžasné lesk na pery rozsah, ktorý môže dať vám rúž ako pigmentácie, balzam na pery, ako hydratačný a vrchný náter ako lesk. Nielen, že Oriflame lesk na pery odtiene sú tiež všetky a príťažlivý!

Tu vám predstavujeme Top - 10 Oriflame lesk na pery zo svojich rôznych rozsahov.

1. Večný Oriflame Lesk Absolútny Coral:

Coral je posledný výstrelok módy, ktorá je stále populárny medzi dámy, a to lesk na pery od Oriflame je červenkastý odtieň oranžovej, ako názov napovedá. Obal je veľmi elegantný a je vysoko pigmentovaná a raz švihnúť je dosť dostať na požadovanú farbu. Dodáva lesk na pery a dodáva lesklý povrch k nim. Ak ste koral fan potom je to stojí za vyskúšanie.

load...

2. Oriflame Eternal Gloss Timeless Red:

Nájdenie perfektného červenú farbu, je to naozaj ťažké, ale teraz už nie ako Oriflame predstavil svoje nové lesky na pery a je k dispozícii v červenej farbe taky. Farba je, krvavo červené ', ako už názov napovedá, a to dáva lesklý povrch na pery a je vysoko pigmentovaná. Vytrvalosť je proste úžasné a zostane po dobu 5 - 6 hodín bez vyblednutiu, čo je chvályhodné. Obal je naozaj dobrá a je dodávaný s vláknitého srna stop aplikátora, ktorý dáva dokonalý vzhľad.

3. Oriflame Veľmi Me kliknite naň lesk na pery-Malina:

Tento lesk na pery je ružovo tieňa, ako už názov napovedá, a to kĺže hladko na perách. Aplikátor je kvalitný a pomáha pri aplikácii. Zostáva po dobu 4 hodín na pery a potom sa necháva ružovkastá pozadu. Je to krémová, ale nekrváca alebo sa usadiť v jemných liniek. Dodáva lesk na pery obsahuje aj ľahké blyští, ktoré nie sú cez napája vôbec.

load...

4. Oriflame Veľmi Me Liptastic:

Tento lesk na pery je dodávaný v balení roztomilé trubice a vôňa je podobná jahody. Dodáva lesk na pery a udržuje ich hydratovaná. Je to úplný lesk, takže ho môžete použiť s niektorou z vašej rúžu pridať obrovské lesk. Zostáva po dobu 5 hodín a nemôžete očakávať, že viac z úplnej lesk na pery.

5. Oriflame Maxi Lip Gloss Pink:

Tento lesk od Oriflame prichádza v klasickom obale s paličkou aplikátorom, ktorý je ľahko ovládateľná. To dáva subtílne ružovú farbu na pery, ktorý je ideálny pre každodenné použitie. Zostáva počas 3 hodín a udržiava pery hydratovaná po dobu 5 hodín, čo je úplne úžasné. To tiež dáva plumping vplyv na pery a je za prijateľnú cenu.

6. Oriflame Power Shine Lip Gloss- Red Ovation:

Ako už názov napovedá, jedná sa o červenej farby lesk na pery, ktorý je pigmentovaná a bude pokrývať pigmentové pery v jedinom jedno zotretie. Textúra je krémová a teda kĺže hladko na pery a neusadzuje v jemnej linky. Zostáva po dobu 3 hodín, ale stále pery hydratované po dobu dlhšiu ako 4 hodiny, čo je naozaj úžasné. Ak hľadáte pre červené lesk na pery, potom vaše hľadanie môže skončiť tu.

7. Oriflame - Veľmi Me Oh My lesk na pery v Sweetie:

Tento lesk odtieň je, light koralov ', ktorý môže byť buildable podľa svojich preferencií. Hydratuje vaše pery a udržuje ich hydratovaná počas 3 hodín. Lesk dodáva obrovskú lesk na pery, a to tiež obsahuje svetelné blyští, ktoré nie sú prehnané. Vzorec je ľahký a nelepivé.

8. Oriflame Gloss Booster Cukor Poleva:

Tento lesk na pery odtieň je úplná a tak to môže fungovať ako vrchný náter na matné rúže, alebo ju môžete nosiť aj sama. Vôňa je lákavá a dáva lesklý povrch na pery. Zostáva po dobu 3 hodín, a je ideálny pre vytvorenie nahé vyzerá, ako to robí pery vyzerajú plnšie a zdravé. Obal sa vykonáva v trubici, ktorá je cestovanie priateľský.

9. Oriflame Beauty Power lesk mäkké Coral Lip Gloss:

Ret lesk je v priehľadnej valcovej trubice, ktorá je cestovanie priateľský a vyzerá šik. Tieň je úplná a ak ho prejsť viackrát, môžete vidieť, svetlo ružové 'odtieň. Zostáva po dobu 2 - 3 hodiny bez jedla a dodáva zdravý lesk na pery. Vonia melón šťavy a vône zostane po nejakú dobu. To tiež obsahuje trblietky, ale nevyzerajú OTT.

10. Oriflame Power Shine Lip Gloss - Trendy Berry:

Tento Oriflame lesk prichádza v sklenenom obale s lesklým strieborným uzáverom, ktorý vyzerá atraktívne a elegantné. Má nádherné bobule odtieňa s množstvom trblietania v nej, ale nevyzerá to over-the-top alebo nevkusný. Vzorec je krémová a tým tiež hydratuje pery. Tento ľahký lesk na pery necíti lepkavé na perách. Zostáva po dobu 4 hodín s ľahkými jedlami medzi ktorými je naozaj dobrý.

Už ste vyskúšali akékoľvek Oriflame lesk na pery? Ešte poznámka! Zostať nádherná.

load...