Makeup

8 úžasných pakistanských dizajnov Mehndi

8 úžasných pakistanských dizajnov Mehndi

Mehandi bol základnou súčasťou tradičného systému indického subkontinentu po dlhú dobu! Tiež známy ako Henna je v súčasnej dobe veľmi populárne v západných krajinách príliš.

Pakistanskí Mehandi návrhy sa stali symbolom umenia, kultúry a náboženstva Pakistane v priebehu času. Pakistanská Mehndi sa zvyčajne vykonáva pomocou dvoch typov Mehndi. Obrysy sú zvyčajne vykonáva s použitím Black Mehndi a zvyšok návrhu sa vykonáva pomocou ďalšie varianty, ako sú indické Mehandi Design.

Pakistanská Mehndi dizajn je mix arabských a indickej Mehndi štýlov, takže sa mieša to najlepšie z oboch a berie ju na úplne novú úroveň! Jedná sa o veľmi dôležitou súčasťou pakistanskej svadby, kde nevesty platí Mehndi ktorý je nazerané ako priaznivé. Tiež to je z veľkej časti použité na náboženské akcie, ako je Eid atď. Návrhy sa líšia, ale uplatnenie mehndi však stojí spoločná!

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Sledovanie obsahu Ako si vyrobiť mehendi Designs videá z našej StyleCrazeTv

Tradičné pakistanský Mehndi vzory, ktoré si môžete vyskúšať v roku 2015

Tu je niekoľko pakistanských Mehndi vzory, ktoré nájdete veľmi zaujímavé.

Design 1:

Jedná sa o veľmi jednoduchý výber z Eid štylizovaný pakistanský Mehndi vzory pre ruky. Hlavným motívom v stredu ruky používa veľké a malé bodky jednoduché Mehandi vzory. Tento štýl je veľmi ľahké urobiť sami tiež.

load...

Design 2:

V tomto štýle vidíme trochu viac projekčných prác, že ​​ten predchádzajúci. Tento štýl je tiež veľmi vhodná pre Eid a ďalších náboženských obradoch. Ide o jednoduchý, ale krásny dizajn, ktorý môže byť vychvaľoval ženy všetkých vekových skupín.

Design 3:

Tento dizajn je trochu iný, než vyššie uvedené dve časti. Skladá sa z kvetín a ďalších typov a je prevedené z jednej strany na dlani, aby potom sa rozšíri smerom von. Tento dizajn je tiež vhodný pre každú príležitosť.

Design 4:

Tento štýl je ideálny pre svadby a špeciálne príležitosti. Zložité motívy a patters sú veľmi krásne. Celá táto ruka Mehndi vyzerá skvele na nevestu a opustí všetci diviť.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Design 5:

Ak máte pocit, Mehndi je len na ruky, potom sa zamyslite sa znova. Nevesty v Pakistane platí tiež Mehndi na nohy. Tento dizajn vyzerá ešte lepšie s farebnými kryštálmi, ktoré sú pridané k tomu. Vzory sú prevažne kvetinové vzory.

Design 6:

Jedná sa o veľmi krásne svadobné Mehndi konštrukcia s použitím čiernej Mehandi ktorý robí návrhy výraznejšie a jemná. Zložité návrhy zahŕňajú geometrické tvary, kvetinové motívy, rovnako ako vzory pripomínajúce rybie šupiny.

Design 7:

Jedná sa o veľmi krásny a zložitý dizajn je veľmi vhodné pre svadbu. Hodí sa nevesta veľmi dobre. Malé detaily v mehendi sú tým, čo k tomuto dizajnu tak osobitného. Konštrukcia tiež obsahuje veľké množstvo tieňovanie, ktorá robí to ešte viac zvláštne a elegantný. S týmto mehendi dizajnom, byť istí, že ľudia vám budú závidieť.

Design 8:

Tento dizajn je veľmi unikátny a dva pávy zdobia ruky vo veľmi krásne motívy. Názov "byť mužom" je vpísaný do ruky. Nádherné vzory a detaily, aby tento štýl veľmi elegantný voľba pre nevesty.

Odporúčané články:

Best Foot Mehandi designy - Náš Top 10 najlepších Mehandi designy pre deti - Náš Top 10 Mehandi Oil - Čo je to, ako ich používať a aké sú jeho výhody? 36 Mehandi vzory na ruky inšpirovať - ​​The Complete Guide Top 10 Rohový Rangoli dizajn, ktorý by ste mali vyskúšať

load...