Makeup

Najlepšie ružičky Revlon - náš top 14

Najlepšie ružičky Revlon - náš top 14

Pokiaľ ide o kvalitu s prijateľné ceny, Revlon je značka, ktorá príde na myseľ. S letné končí a monzúny za rohom, tu som zoznam mojich top 10 Revlon rúžu. Tento zoznam bude zahŕňať kancelárie vhodné lippies, tie strany, rovnako ako neformálne termín neskoré raňajky.

Najlepšie 14 Revlon Rúž odtiene:

Aby vaše pery vyzerajú najlepšie s týmito pozoruhodnými rúžu Revlon sme exkluzívne uvedené pre vás.

1. Revlon Super Lustrous Lipstick v Kiss Me Coral:

Kúpiť Revlon Super lesklá rúž v Kiss Me Coral Pre ₹ 574.00 @ www.amazon.in/revlon-super-lustrous-lipstick-in-kiss-me-coral

load...

Čo je lepšie, než koralové Lippia začať? To Revlon rúž je pravda, koral - nie red nie je ružová. To kĺže ako sen a má veľkú výdrž. Môže byť použitý ako pery odtieň rovnako ako v plne rozvinutú farbe. To nie je suché pery a udržuje ich hydratovaná.

2. Revlon Color burst Lip Butter v Lollipop:

Kúpiť Revlon ColorBurst pery Maslo pre ₹ 936,62 @ www.amazon.in/revlon-colorburst-lip-butter

Ako nádherný je to farba, naozaj! To je pravdepodobne najkrajšie a najviac nositeľné fuchsie vôbec. Tento pekný peru palicu zostáva po dobu štyroch hodín a je potrebné opätovné použitie po tomto trvania. To kĺže ako po masle, verná svojmu menu. Kto má rád to teraz? * Zdvihne ruku *

load...

3. Revlon Color burst Lipstick v Blush:

Kúpiť Revlon Color burst Lipstick v Blush Pre ₹ 1,685.00 @ www.amazon.in/revlon-color-burst-lipstick-in-blush

Všetky vaše kancelárske diváci, pozornosť prosím! Blush je veľmi svetlo ružové s broskýň tóny, najlepšie farba pre formálne oblečenie. Je pigmentovaná, a zostane na mieste po dobu 3 hodín, načo sa vyžaduje opätovné použitie. Je to ten druh tieňa, ktorý vyhovuje všetkým a možno spárovať s ťažkou očný make-up taky.

4. Revlon Super Lustrous Lipstick in Love To Červená:

Kúpiť Revlon Super lesklá červená rúž Pre ₹ 563,00 @ www.amazon.in/revlon-super-lustrous-red-lipstick

Áno, musíš milovať túto červenú. Je to naozaj veľmi tučné červené pre všetko, čo Lippia milovníkov vonku. Je to silne pigmentovaná a zrejme má úžasnú výdrž. Má pololesklé povrch a je potrebné mať pre všetky rúžu škrečok.

5. Revlon Color praskla v lieskový orech:

Kúpiť Revlon Color burst V lieskový orech Pre ₹ 1,499.97 @ www.amazon.in/revlon-color-burst-in-hazelnut

Chcieť nositeľné hnedú, ktorá nebude vám vekom desať rokov? Spoľahnúť na lieskový orech. To pigmentovaná napriek tomu subtílne hnedú je kancelársky vhodný a nie je prehnané. To má výdrž 3 hodiny. To nevysychá pery a hydratuje pery dosť dobre. Ak máte pigmentové pery, veriť, že sa to ešte robiť vlastné farba vyskočí.

6. Revlon Color praskla pier maslo Malina Pie:

Kúpiť Revlon Color burst rtu Malina Pie www.amazon.in/revlon-color-burst-lip-in-raspberry-pie

Znie to jedlé, nie je to? ;) Raspberry koláč je veľmi pekná tmavo ružová a má vynikajúcu výdrž. Je pigmentovaná natoľko dobre, aby zostali počas 4 hodín dobré, a keď to vybledne, ponecháva späť dobrý odtieň.

7. Revlon Super Lustrous Lipstick Rose Velvet:

Kúpiť Revlon Super lesklá rúž v Rose Velvet @ www.amazon.in/revlon-super-lustrous-lipstick-in-rose-velvet

To je krásne odtieň ružovej, ktorý je akýmsi prispôsobený pre indické pleti. Nie Barbie ružová, ani zlo ružová, že starne vy;) Je dobre pigmentované a hydratačné na pery; nie je sušenie pery dôsledne dodržiavané.

8. Revlon Color burst Lipstick v Soft Rose:

Kúpiť Revlon Color burst Lipstick v Soft Rose @ www.amazon.in/revlon-color-burst-lipstick-in-soft-rose

To je krémový ružový odtieň a je oh-so-nádherná! Dá sa nosiť do práce príliš, pretože je to menej ružové a nahá. Je pigmentovaná dobre a zostane pre dobrú dobu 3 hodín.

9. Revlon Super Lustrous Rúž vo iste Červená:

Kúpiť Revlon Super lesklá červená rúž Pre ₹ 1,495.00 @ www.amazon.in/revlon-super-lustrous-red-lipstick

Ďalšie tučné červené tu, dámy. Rozhodne Red Lippia je pravda, červená opäť s modrými tónmi. Ktorá zaisťuje, že neexistujú žiadne žlté zuby - palec hore za to! Je veľmi dobre pigmentovaná a zostane na mieste po dobu štyroch pevných hodín. Neexistuje žiadne krvácanie farby.

10. Revlon Color praskla v Rosy Akt:

Kúpiť Revlon Color praskla v Rosy Nude @ www.amazon.in/revlon-color-burst-in-rosy-nude

Rosy Nude ďalšie kancelárske potreby opotrebenie; Nie je to prehnané a zostáva na perách dostatočne jemné, aby vám ukradnúť príliš veľa zlobným pohľadom;) Je to pigmentovaná natoľko, aby zostali na pevnú dobu 3 hodín. To je non-sušenie a udržuje vaše pery hydratačný.

11. Je pravda Červená farba burst Lipstick:

Kúpiť Pravda Červená farba burst Lipstick @ www.amazon.in/true-red-color-burst-lipstick

Vítame tajomné odtiene prírodných farieb vo svojom živote s farba roztrhnutiu rúž Revlon. Dvadsať úžasné odtiene farieb roztrhnutiu rozmedzí od Revlon sú spoločníci skutočnými osobami pre štýl milujúci ženy. Avšak, skutočný červený odtieň stále zostáva môjmu srdcu najbližší. Tento odtieň je priateľský k tmavšie tóny pleti príliš. Hodvábne jemná textúra krémovejšia tejto rúžu ponúka zmatňujúci šev a lesklý vzhľad. Chváliť pery tie sú plnšie, jemnejšie, rafinovaný a mladistvý so zámkom vlhkosti výhody tejto značky. To tiež chráni pery proti pigmentácii a slnečnej stmavnutie. Tento úžasný pravda Red rúž odtieň je zlúčenie mandľový olej a vitamín E pre pery výživy.

12. Brick Red MoistureStay rúž Revlon:

Buy Brick Red MoistureStay rúž Revlon @ www.amazon.in/brick-red-moisturestay-lipstick-by-revlon

Pocit sucha v pasci? Dať si pauzu k svojim neživých pier tým, že na záchranu úžasné orechový MoistureStay rúž Revlon. Tento orechový odtieň a je to exkluzívny lákavý tehlovo červená farba, domáci tmavšie tóny pleti príliš. Tento konečný suchosť odpudzujúce rúž ponúka dobrotu a rozmaznávanie vitamínu C a mentol. Jej konečným suchosť oprava formula je farebný liečiteľ (k dostaniu v 5 rôznych odtieňov) pre popraskané pery. Tento konečný rozsah Revlon je vizuálne potešenie pre tmavej pleti žien.

13. Plyšová Red Velvet dotykový Rúž Revlon:

Sa pobozkať pripravení s týmto úžasne ľahkou a magicky hydratačné rúžu Revlon. Plyšová Red odtieň je najkrajšie a najvzácnejšie odtieň Velvet dotykový Rúž Revlon. Krása obri Revlon opäť žil až do svojej meno s touto krémovou rozsahu zmatňujúci rúžu. Atraktívne odtiene tejto rúžu ponúka slobodu od pery nedokonalosti, ako sú suchá, dehydratácia, lámanie, odlupovanie, osrstenia a pigmentácie. Plyšová červeného zamatu dotyk rúž Revlon je najlepšou voľbou pre ženy, ktoré milujú štýl pery, bez toho aby ich tupá, tmavá a suchá.

14. Zrejúce Red Colorstay jemná a hladká rúž Revlon:

Zamilovať sa svojimi perami opäť s týmto fenomenálnym rúž Revlon. Zostane bez rozmazania po dobu dlhšiu ako 15 hodín. Jeho hlboko hydratačné vlastnosti môžete pery plnšie, jemnejšie, lesklejšie a krémovejšia. Úžasné odtiene rúžu ColorStay brániť nerovnomerné čiary, pehy a dokonca aj sucho. Táto super krémová rúž Revlon ponúka možnosť opraviť suché pery a pigmentové pery. Tento úžasný elegantný odtieň je potrebné mať pre všetky divy v láske s módou.

Ponúknuť svojim perám trochu osobitnú starostlivosť, aby sa im niečo krajšia ako predtým. Značka Revlon ponúka cestu k revolučnej transformácie pier z popraskané do vášnivých pre istotu.

Ktorý Revlon rúž je váš všetkých čias obľúbenou? Akom rozsahu Revlon rúžu by ste chceli skúsiť medzi 5 najlepších typov výhradne hodnotených nami? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii komentáre.

load...