Makeup

Top 10 najlepšie tieňované návrhy Mehndi

Top 10 najlepšie tieňované návrhy Mehndi

Každý z nás milujú Mehndi vzory a máme toľko možností v vzorov a farieb sú k dispozícii. Dnes, väčšina Mehndi umelci používajú tieniacu techniku ​​vo svojich Mehndi vzory tak, aby boli živšie a zvláštne. Táto technika je ešte populárny medzi Mehndi tetovanie umelcov, ktorí chcú dať svojim zákazníkom pocit atramentové tetovanie s tieňovanie. Tak sme tu, aby sme sa rozmaznávať s voľbami; vybrať najlepší zatienených Mehndi vzory sa vám páči!

Sledovanie obsahu Ako si vyrobiť mehendi Designs videá z našej StyleCrazeTv

Ako si vyrobiť Paisley hena design iba za 3 minúty

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

The Best tieni Mehndi vzory za ruky

1. Ide o jednoduchý-to-do dizajnu aj pre začiatočníkov. Tu vidíme, že kvetinové motívy vyniknúť prominentnú; sú hotové na dlani a predĺžené do ramena. Veľké a stredne veľké kvetinové motívy sa tiene, aby tento trochu jedinečný dizajn, aby sa pokúsili.

load...

2. Tu je malý rangoli design pre vaše dlane. Tieto kvetinové vzory vychádzajú z mierne veľkostné kvetinovým vzorom sa rozširuje na malé kvetinové vzory, ktoré obracajú do Paisley vzorov tieňované s mehndi. Tento dizajn je ideálnou voľbou pre začiatočníkov a pre tých, ktorí chcú ľahko a rýchlo dizajn pre ich rúk.

3. Pozrite sa na tomto jednom z krásnych Arabic zatienených Mehndi vzory s tieňované listovým vzorom na zápästí. Kvetinové vzory na dlani a špičky prstov sú vyplnené mehndi. Ale na zápästie, tieňovanie sa používa na posilnenie a dať nový vzhľad do celej konštrukcie.

4. Toto je klasický Paisley a kvetinový Mehndi dizajn, ktorý je rozhodne určený pre špeciálne príležitosti. Paisley a kvetinové kombinácie tiež robí to ideálnou voľbou pre nevesty. Tieto odtiene na bordó prevedení, ako aj kvetinové motívy robiť dizajn mehndi ešte atraktívnejší.

load...

5. Tento krásny mehndi konštrukčné prvky arabskej Mehndi vzory. Dlaň je zdobený kvetinovými motívmi, ktoré zatienené časti vnútorného dielu. Malý krúži konštrukcie tiež robí to krásne Mehndi konštrukcia.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

6. Konštrukcia tu k dispozícii mnoho kvetinové motívy s tieňovanie. Kvety sú robené s hrubými hraniciach zdôrazňovať vzory. Interiéry sú plné zatienenie a končekmi prstov zostávajú uzavreté v tradičných vzorov.

7. Táto Mehndi je krátky a jednoduchý spôsob, ako pridať farbu do vašej dlane. Konštrukčné rysy starostlivo vykonaná a nepatrne podrobne vzory. Tieto kvetinové a čipka Detaily sú zatienené a niektoré časti sú vyplnené na pulzujúce efekt.

8. Táto krásna pakistanská Mehndi design sa vyznačuje kvetinovými vzormi, tiahnuci sa z ruky do lakťa. Tento návrh bude dokonale vyhovovať nevestu. Paisley a kvetinové vzory, rovnako ako listovej vzory sú čerpané a holá časť je posiaty malými bodkami. Tieňovanie tu plní motívy a dáva im lepší rozmer.

9. Táto Mehndi dizajn pre dlane vyzerá skvele so stopami zlata. Zlaté trblietky sa používa pre zvýraznenie návrhové vzory. Centrálny čipka dizajn je hlavnou USP a zlaté trblietky rozhodne pridáva na jeho kráse. Kvetinový vzor tiež prispieva k jednoduchosti konštrukcie Mehndi. Jedná sa o krásny dizajn, ktorý si môžete chváliť ľahko.

 [Čítať: Mughlai Mehndi vzory]

10. Jedná sa o krásny svadobný dizajn s množstvom detailov práce. Kvetinové vzory na dlani sú zvýraznené tieňovaním. Prsty sú zdobené malými vzory špirálových a sú tiež zostať otvorené. Tento dizajn je vhodný pre svadby, rovnako ako akékoľvek iné zvláštne príležitosti. Tiež náramok-ako dizajn na zápästí je určite prinesie príťažlivosť.

Takže dúfam, že sa vám páčil tieto tieňované Mehndi vzory. Budeme určite späť s viac takýchto návrhov čoskoro.

load...