Makeup

Anushka Sharma inšpirovala make-up očí - návod s podrobnými krokmi a obrázkami

Anushka Sharma inšpirovala make-up očí - návod s podrobnými krokmi a obrázkami

Anushka Sharma vzal Bollywood útokom s jej debutu. Bol to rozprávkový začiatok ─ jedná sa Shahrukh Khan na úplne prvom filme je sen debut! Anushka sa jej prítomnosť je cítiť so svojou spontánnou rokovaní a prírodných krás. Zvyšok, ako sa hovorí, je história!

Anushka je dnes jedným z najvyhľadávanejších herečiek v Bollywood. Jej čistý bezchybná pleť s hlbokými čiernymi dymové oči vytvára kombináciu čeľusť klesá. Chceš, aby sa list z Anushka je make-up tajomstvo? Nie ste si istí, ako na to? Žiaden strach. Vytiahnuť svoje kefy a očné tiene a my vás naučí, ako vytvoriť hlboké čierne dymové oči pozrieť, inšpirovaný Anushka.

Požadované produkty:

Poďme vedieť výrobky v zozname, ktoré hodláme použiť na získanie Anushka Sharma inšpirovaný očný make-up vzhľad:

  • Čierna, stredne hnedá, tmavo hnedá a krém očné tiene od Elf 144 Konečný očné tiene Palette
  • Loreal Million Lashes Mascara
  • Kryolan Liquid Eye Liner
  • Lotus Herbal Kajal v čiernej farbe

Anushka Sharma Inšpirovaný očný make-up Look Cvičenie:

Postupujte podľa nasledujúcich krokov, aby si ten podmanivý Anushka Sharma inšpirovaný očný make-up vzhľad:

load...

Krok 1:

Rovnako ako všetky očný make-up seminároch, mali by sme začať make-up očné s jemne potľapkal nejakou očný krém na spodnej oblasť okolo očí. Bude hydratovať a zmierniť sucho ako suchá koža opustí makeup nerovnomerný. Použiť a úplne zmiešajte smotanu s ľahkou rukou, kým nie je úplne vstrebáva do pokožky. Ľudia s pigmentovými viečok, bude musieť použiť oranžový alebo broskyňovej farby korektor pred vrstvenie korektor sa dostať bezchybný povrch. Nastavte korektor s priesvitnou alebo kompaktné prášok, aby sa zabránilo pokrčeniu krému aplikovaného.

Teraz, vybrať stredne matný hnedý očný tieň a aplikovať ho na očnicou alebo pokrčeniu oblasti očí. Táto stredne hnedá očné tiene môžu byť len 2 alebo 3 odtiene tmavší než váš prirodzený tón pleti ako Anushka nosia len stredne hnedé očné tiene. Vložte očný tieň v našuchorené miešanie kefou. S pohybom veterného štítu stierače, jemne miešať farby do bránkoviska.

load...

Krok 2:

Teraz naneste krémovú čiernou očné tiene alebo čierny Kajal základňu pre celej oblasti očných viečok. Obmedziť uplatňovanie nad prírodným pokrčeniu oblasti očí. Aplikácia krémového základu v tomto kroku nemusí byť veľmi elegantné, ako ho bude rozmazávať neskôr vytvoriť vzhľad Smokey.

Krok 3:

Vyberte zaoblenou Smudger alebo typ ceruzka kefa jemne miešať ostré hrany na krémové Kajal bázy použité v predchádzajúcom kroku. Teraz, vybrať matný čierny očné tiene a aplikovať ich na stredu vašej oblasti očných viečok. Mali by ste si uvedomiť, aby použiť túto očný tieň nad rozmazaný-out krémovej bázy. Jemne pohladiť čierne očné tiene a zabrániť zametanie pohyb, aby bola dosiahnutá maximálna plat farieb off.

Teraz vybrať tmavšie matný hnedý očný tieň a aplikovať ju na pokrčeniu oblasti. Tento krok vytvorí prechod z tmavej matnej čiernej na stredne hnedá očné tiene aplikovanej skôr.

Krok 4:

Miešanie, miešanie a miešanie ─ že to, čo celý tento krok je. Vytiahnite čistý našuchorený prelínanie štetec a vytvárať kruhové pohyby cez tmavšie hnedé očné tiene použitého v predchádzajúcom kroku. Blend všetky očné tiene pre hladký povrch. Mali by ste si uvedomiť, aby sa dosiahlo mäkký prechod farieb od čiernej, tmavo hnedé až stredne hnedé. Potom vybrať trblietavé alebo matný krém očné tiene. Teraz aplikovať očné tiene na obočie kosti oblasti vašich očí zdvihnúť obočie.

Krok 5:

Uplatňovať rovnakú čiernu Kajal na spodnej čiare ponoru vašimi očami. Potom použite rovnaký ceruzky kefa jemne miešať von Kajal na spodnej línie rias vašimi očami. To vytvorí jemný vyvážený Smokey vzhľad. Teraz vybrať rovnaký matný čierny očný tieň a nastavte Kajal vzorec, aby sa zabránilo pokrčeniu.

Potom oblúčik vaše riasy a použiť mnoho riasenky vytvoriť ilúziu silnejších a plnšie riasy. Ak máte radi intenzívne a dramatický vzhľad, môžete pridať falošné riasy.

Nie je to len Anushka, každá žena môže vyzerať úžasné s týmto make-upu!

Páčilo sa vám tento sexy a tmavou make-up tutorial? Dajte nám vedieť o svojej skúsenosti v sekcii Komentáre nižšie.

load...