Makeup

Musí mať odtieň rúžov

Musí mať odtieň rúžov

Práve sme všetci milujú rúžu a pre väčšinu z nás ani jediný deň môže prejsť bez nej. A to je presne dôvod, prečo rúže nemožno vyzdvihnúť len náhodne! To není'jen o peniazoch. Ide skôr o investovanie času v prísť na to správne odtiene. A to je tiež veľmi emotívne, pre väčšinu z nás vyzerá dobre, je to veľmi dôležité.

Tak umožňuje nahliadnuť do všetkých dôležitých rúž odtieňov, ktoré musia mať v každej ženy mačička a prečo!

Nude rúž:

To je farba, ktorá sa dá nosiť za slnečného dňa, alebo na večerné príležitosti, ako na večierku s tučným a tmavými očami a stále darí zaujať každého človeka dych! A preto môžeme povedať, že je musí mať!

load...

Sú hlavnou dilema pre väčšinu dievčat. Tento problém dostane zväčšený ak ste naozaj bledo. Teraz rúž v nahých pomocou výberu farby, ktorá je podobná farbe pleti pery je. Ak u sú jedným z mála ľudí, ktorí nie sú opálené a vyzerajú v reálnom svetle, potom si možno môže mať malý problém sebe nahé rúžu. To je určite nepríjemné rúž odtieň pre tmavej pleti kategóriu, pokiaľ ide o spájať ju s pohľadom ťažký oko! Takže pozor, dámy a našľapovať opatrne. Uistite sa, že odtiene vám vyhovuje, než ju vyzdvihnúť.

Ale ak ste stále hľadajú, potom store MAC je jedno miesto, rozhodne navštíviť pre tento rozsah.

Ružová rúž:

Pink je odtieň, že väčšina dievčat páči. Je to univerzálna dievčenskú dievča farba. Som tiež nadšený milovník ružové rúže odtieňov. Tón pleti nezáleží tady. Od čiernej cez hnedú, až žltej až svetlo pleti pleť, všetci kože pleť dámy môžu odniesť ružové rúže s celkovými hitov. To je určite perfektný rúž odtieň pre svetlú pleť a každý iný odtieň pleti a tón môžete prichádzať!

load...

Ale pri výbere odtieňa, je potrebné sa uistiť, množstvo opálenie vaša pokožka má. Bledšia ste tým viac svetla ružové, mali by ste sa rozhodnú pre a vice versa. To je potrebné mať pre všetky dievčatá a hlavne pre teenagerov, ktorí sú nováčikmi vo svete módy a make-up.

Ďalšia úžasná vec o tomto odtieni, ktorý ja osobne cítim, je to, že bez ohľadu na to, čo váš vek je ružové šaty každý človek. To robí vyzerať a cítiť pulzujúca a mladšie. Nezdá sa vám, že áno?

Zamerať sa na tieňa budete potrebovať tu, a nie značky. Každý značky si môžete myslieť má rozsiahlu škálu ružové!

Berry Rúž:

Bobule rúže môžu byť dobrým východiskovým bodom k výletom s priateľmi, najmä tam, kde je potreba byť ležérne a elegantné. Takže to musí mať. Nič ju nemôže nahradiť. Existujú rôzne bobule odtiene rúžu na trhu špeciálne nazval ako "Berry" odtiene, dokonca aj elle18 nechty POP má malý roztomilý jahodovej farby, ktoré si môžete vyskúšať na.

Pozor na Maybelline, Revlon a MAC pre voľby odtieňa! Oni naozaj majú niektoré úžasné možnosti na výber.

Hnedé Rúže:

Hnedé rúžu sú výstrelok medzi milovníkov strán. To nikdy nevyjde z módy. Ale budete musieť naladiť ho správne a dobré oblečenie. Nie každý kus oblečenia sa hodí hnedé rúžu. Ak sa vydáte pre tmavé koktejlové šaty a hnedej rúžu, potom je pravdepodobné, že ľudia nebudú môcť odtrhnúť oči vás. Ale ak vaše šaty sú hnedé, potom ísť na ľahší, než tmavší odtieň hnedej a budete vyzerať uteká. Tmavohnedá v tomto prípade nebude mať rovnaký efekt.

Ak máte vlasy má červené alebo medené upozorní, potom bronzu hnedé odtiene a matné hnedej o vaše pery sú určite chytať každý oko párty! Je nepochybné, musí mať!

Choďte a pozrite sa na všetky značky z Lakmat k MAC. Nikdy neviete, kto z nich má ten správny odtieň pre vás, ako tam bohatých odtieňoch s v značke.

Červené Rúže:

Červené pery nikdy nevyjdú z módy. Od hollywoodskych celebrít, ako je Angelina Jolie Kim Kardashion do Katy Perry na Rihana a Beyonce Kate Winslate (pamätať Titanic? Kate Winslet nosili rôzne odtiene červenej, niekde tmavé, niekde matný svetle červený v celom filme okrem určitých príležitostiach, kedy ona sported dark nude / hnedá), toto červené pery móda neustále vracia a hneď potom na červenom koberci.

To vám môže dať retro vzhľad, alebo moderný elegantný vzhľad v závislosti na vašom účese a typu oblečenia nosíte. Mám rád červené pery, tu a tam som ho športu. A ja tiež niekedy (počas dňa čas, ktorý je) radi nafúknuť trochu prášku na ňom. Rozhodne má podšívku gaštanové pery a majú vzhľad matný na perách, pretože viem, že slnko bude mi nedovolí nosiť vzhľad matný na tvár na dlhú dobu.

Počas noci, či som ísť von, potom som rád nosiť s leskom a pomerne matný napučaná na tvár, takže je to všetko o lesklého kontraste hlavne pretože mám mastnú pleť.

Povedal by som, že niektoré z najlepších červených sú k dispozícii na MAC a Colorbar prepážok!

Maroon Rúže:

To je tiež účastníkom obľúbenou horúcou sa medzi celebritami a je to môj obľúbený taky! Nie som veľký hnedý rúž fanúšik, ale aj rád gaštanové odtieň. Môže ísť s akúkoľvek farbu šiat ako gaštanové samotné alebo červené alebo tmavo modré. Je to dobré pre formálne príležitosti, a to aj pre kancelárske oblečenie. S mastenca nafúkol matným povrchom, to môže vyzerať naozaj elegantné a formálne. A to je určite je to dobrý spôsob, ako zasiahnuť stranu taky.

Coral rúž:

Coral je iný odtieň, ktorý považujeme za musí mať! Tento odtieň má úžasnú schopnosť byť pútavý a pritom delikátne zároveň. Áno, takže môžete aj naďalej udržať mäkký a jemne ženský vzhľad, bez toho aby musel byť o krok pozadu viac odvážne odtiene.

Tu je ďalší dôvod, prečo to považujú za musí mať....Tam je odtieň koralu, ktorý je vyrobený pre každý tón pleti a tieňa. Je ideálny pre všetkých, a môže vyzerať jemná a tiež hravý v závislosti na odtieni, ktorý si vyberiete!

Ak váš plánovania na korálovom odtieni, potom sa uistite sa, že MAC je na zozname značiek vyskúšať!

Peach Rúž:

Každý subjekt chce vyzerať zábavu a elegantný zároveň. A broskyňové odtiene sú len spôsob, ako ísť na to. Táto rada odtieňov prináša veľmi odvážny pocit celý svoj vzhľad. A úprimne povedané, ak váš záujem, aby vám make-up jednoduchá, ale šialene chytľavé, to je spôsob, ako ísť. Tento odtieň je najlepšie vytiahnuť, keď vaša pokožka má stále rosný odtieňov opálenie na ňom. A ak máte tendenciu žiť v zóne, kde opaľovací nie je vzácny leto obchod, potom sa vaše jednoducho spôsob, ako šťastie!

Z tohto tieňa, tam je vždy MAC, ale môžete si tiež dať Lakmat, Revlon a colorbar vyskúšať!

Takže to boli veľké odtiene rúžu, že každý z nás by mal vlastné. Ak sa vám stále chýba v jednom z odtieňov uvedených uchopiť jeden dnes a chváliť sa váš štýl kvocient!

load...