Makeup

Najlepšie MAC Compact Powders - naša top 10

Najlepšie MAC Compact Powders - naša top 10

Základňa make-up je naozaj dôležité, a ak sa vaše základňa make-up je dobrej kvality, potom sa vaše rumenec, očné linky, atď zostane na dlho. Takže je to nevyhnutné investovať do dobrého základného make-upu. MAC je dobre známou značkou v kozmetike, a všetci v kozmetickom svete, si je vedomá svojich výrobkov. Sú drahé, ale po ich použití, môžete spoznať ich hodnotu. Poďme sa pozrieť na najlepšie kompaktných práškov z MAC.

Most Loved MAC Kompaktné púdre

1. MAC mineralizáciu Skinfinish 2. MAC mineralizáciu Foundation / Loose Powder 3. MAC Shaping Powder 4. MAC Studio Fix Powder Plus Foundation 5. MAC škvrna lisované prášok 6. MAC Studio Careblend lisované Powder 7. MAC Select Sheer púder 8. MAC Pro Longwear púder 9. MAC Prep & Prime Transparentný Dokončenie púder 10. MAC Prep + Prime Transparentné úprava Powder

1. MAC mineralizáciu Skinfinish

Kúpiť MAC mineralizáciu Skinfinish Pre ₹ 3,256.00 @ www.amazon.in/mac-mineralize-skinfinish

Mineralizáciu Skinfinish je pečený prášok, ktorý má 77 minerály a vitamín E. Je to pomaly pečený prášok, ktorý má nízke úrovne pearlised pigmenty, ktoré vám prírodné saténovú povrchovú úpravu. Je to dobré pre ľudí s suchú a citlivú pokožku, a je to skvelý produkt pre dotykové-up. Používateľ uviedol: "Toto je môj svätý grál prášok, to nie je vôbec vyzerať kriedovo."

load...

Pros

 1. To má 77 minerálov a vitamínu E.
 2. Dáva prirodzenú saténový povrch.

Zápory

 1. Vzhľadom k tomu, že je pečený prášok, možno ju ľahko zlomiť pri neopatrnom prijatá.
 2. Neprichádza spolu s hubou / obláčiku.

Späť na obsah

2. MAC mineralizáciu Foundation / sypký prášok

Kúpiť MAC mineralizáciu Foundation / Loose Powder Pre ₹ 8,142.51 @ www.amazon.in/mac-mineralize-foundation-loose-powder

Mineralizáciu Foundation sypký prášok je obohatený o 77 minerálnych látok a poskytuje Stredné zostaviteľného pokrytie. Poskytuje hodvábne hladký vzhľad a prirodzený povrch s výbornou svetelnosťou. Je toho názoru, pohodlné a je ideálny pre ľudí so všetkými typmi pleti. Používateľ hovorí: "To je ten najlepší sypký prášok. Rozhodne by som kúpiť znova ako bežný make-up produkt. "

load...

Pros

 1. Je vhodný pre všetky typy pleti.
 2. To má 77-minerálny komplex.

Zápory

Nepríliš cestovné príjemný ako huba / štetce, ktoré majú byť vykonané samostatne.

Späť na obsah

3. MAC Tvarovanie práškovej

Kúpiť MAC Shaping Prach Pre ₹ 4,237.00 @ www.amazon.in/mac-shaping-powder

Prášok tvarovanie umožňuje vyťahovať svoju prirodzenú krásu s jemným tvarovaním. Mikro-jemný prášok zvýraznenie je formulovaný s technológiou mäkkého zaostrenia, ktorá zlepšuje a kladie dôraz na vyššiu roviny tváre a pridáva rozmer rovnako. To je super jemný v porovnaní so všetkými ostatnými tváre zvýrazňovačov. Používateľ hovorí: "Potom, čo počul a videl Zdôraznite znova a znova, som sa rozhodol som potreboval to v mojom živote. Som tak rád, že som to urobil. "

Späť na obsah

4. MAC Studio Fix Powder Plus Foundation

Kúpiť MAC Studio Fix Powder Foundation Plus ₹ 2,406.00 @ www.amazon.in/mac-studio-fix-powder-plus-foundation

Studio Fix Powder Plus Foundation je jednostupňový produkt, ktorý funguje ako základ, rovnako ako kompaktný. Poskytuje stredné až plné krytie a je buildable. To prináša veľký povrch a zároveň bude pleť vyzerať matný. Vy všetci milovníci matné, toto je pre teba. "Použil som tento prášok na let a nemôže nájsť nič lepšie," uviedol používateľa.

Pros

 1. Je to dva v jednom, tj základu navyše prášku.
 2. Poskytuje stredné až plné krytie.

Späť na obsah

5. MAC Blot lisované práškové

Kúpiť MAC Blot Kompaktný púder pre ₹ 4,392.00 @ www.amazon.in/mac-blot-pressed-powder

To je skvelé pre mastnú pleť, pretože kontroluje ropu a lesk pri pridávaní farby a textúry. Obsahuje oxid kremičitý, ktorý má vlastnosť oleja ovládanie. Stanovuje tiež základ a udržiava ho neporušený po dobu približne šesť hodín. To dáva prirodzený napriek tomu naprostý pokrytie. Odborník uviedol: "Tento výrobok je čarovné a úžasné pre rýchle touch-up."

Pros

 1. Vhodné pre normálnu až mastnú pleť.
 2. Obmedzovanie lesk a dodáva farby na tvár.

Späť na obsah

6. MAC Studio Careblend lisované Powder

Kúpiť MAC Studio Careblend Kompaktný púder pre ₹ 5,599.00 @ www.amazon.in/mac-studio-careblend-pressed-powder

Studio Careblend lisované prášok je naozaj mäkký, krémové ako prášok. To kĺže hladko na koži a dáva hladký napriek tomu prirodzene vyzerajúce povrch. Je obohatený o zložky, ktoré pomáhajú pleť cítiť stabilizujú a pohodlné. Je to skvelá voľba pre ľudí so suchou pokožkou, pretože vo forme prášku, to je vaša pleť hladká a nie suché. Používateľ hovorí: "Tento produkt je ideálny pre suchú pleť. Ak hľadáte pre ľahký prášok, ktorý je partnerom nosiť s prírodným prevedenie, to je prášok pre teba. "

Pros

 1. Extrémne ľahký na koži.
 2. Pleť je stabilizovať a hladká.

Späť na obsah

7. MAC Select Sheer Pressed Powder

Kúpiť MAC Select Sheer Kompaktný púder pre ₹ 4,798.00 @ www.amazon.in/mac-select-sheer-pressed-powder

Je extrémne ľahký a poskytuje hodvábne hladký povrch na koži a zároveň dáva naprostej pokrytie. Má naozaj jemné častice, ktoré poskytujú prirodzený matný povrch. Ľahko sa mieša na pokožku bez negatívneho vplyvu na make-up. Nosiť samostatne alebo cez nadácie ho nastavíte. Dodáva sa spolu s semišové hubou. Používateľ uviedol: "Je to jeden z tých výrobkov, ktoré si hovoria:, Prečo som to skúsiť skôr? 'Som úplne miloval tohto výrobku."

Pros

 1. Dodáva sa spolu s obláčiku.
 2. Poskytuje prirodzený matný povrch.
 3. Skvelé pre rýchle dotyk UPS.

Späť na obsah

8. MAC Pre Longwear lisované Powder

To je skvelá voľba pre ľudí, ktorí chcú svoj make-up zostať na mieste po celý deň, pretože to zostane svietiť po dobu až 12 hodín a udržuje váš tvár lesk-free. Poskytuje zamatovo matný povrch a dodáva úplná až stredné krytie. Expert hovorí: "Má veľkú výdrž, je Glow matný povrch, a je úplná ľahký. Vyzerá fantasticky nad akékoľvek opodstatnenie. "

Pros

 1. Zostane na dlho, až 12 hodín.
 2. Pozrie lesk-free.

Späť na obsah

9. MAC Prep & Prime Transparentná úprava lisované Powder

Kúpiť MAC Prep & Prime Transparentný úprava Kompaktný púder pre ₹ 4,146.21 @ www.amazon.in/mac-prep-prime-transparent-finishing-pressed-powder

Prep & Prime Transparentná úprava lisované prášok je jedným z mojich najobľúbenejších nastavení práškov, ako je transparentný, nemá žiadnu farbu a rýchlo nastaví make-up, takže prirodzený matný povrch. Expert hovorí: "Tento bezfarebný prášok je skvelé sa nosí cez základu, lebo nemení farbu základu a udržuje make-up hľadajú neporušené."

Pros

 1. Bezfarebný prášok dokončovacie
 2. Nosiť samostatne alebo cez nadácie.
 3. Je vhodný pre všetky typy pleti.

Späť na obsah

10. MAC Prep + Prime Transparentné úprava Powder

Kúpiť MAC Prep + Prime Transparentná úprava Prach Pre ₹ 4,145.23 @ www.amazon.in/mac-prep-prime-transparent-finishing-powder

Prep + Prime Transparentná úprava Loose Powder dáva hodvábny povrch a transparentné farby. Stanovuje make-up a tiež robí tvár pohľad lesk zadarmo. Jedná sa o nastavenie prášok bez sušenia. "Cítil som sa, ako by to robil moja pleť vyzerať ako filmová hviezda, tak by som určite odporučil," hovorí užívateľ.

Pros

 1. Je vhodný pre všetky tóny pleti.
 2. Poskytuje hodvábny povrch.

Späť na obsah

Aký je váš obľúbený kompaktný púder z MAC? Do podeliť o svoje názory s nami.

load...