Makeup

Ako aplikovať očné tiene ako Pro - krok-za-krokom tutorial

Ako aplikovať očné tiene ako Pro - krok-za-krokom tutorial

Očný make-up môže vziať svoj make-up hru na ďalšiu úroveň. Je to buď robiť, alebo zlomiť, keď príde na očný make-up, naozaj. Veci môžu ísť strašne zle. Ak sa pokúsite pokúsiť veci, ktoré nie sú príliš istí, pravdepodobne budete musieť sami pripravení na Halloween party, skôr než pre prácu. Worry nie! Navrhli sme spoľahlivý návod, aby bolo perfektné očný make-up, takže poďme sa rovno!

Predtým, než môžeme začať hovoriť o očné tiene, musíme sa pozrieť na rôzne produkty potrebné získať dokonalý make-upu.

Budete potrebovať

 1. Hydratačný
 2. Očný krém
 3. Primer očné
 4. Očné tiene
 5. Očný make-up štetce
 6. Kohl ceruzka
 7. Na očné linky
 8. Prostriedok maskary

Teraz sa pozrime na niektoré typy kief, ktoré budeme pri použití v tomto návode.

load...

Druhy Kefy

Rôzne kefy majú rôzne funkcie. Jeden by bolo užitočné pre balenie na očné tiene, druhá pre miešanie a ďalšie pre fajčenie sa na spodnej línie rias. Pozrime sa na niektoré z nich.

Plochý štetec Stiff

Tento kefa môže byť použitý pre aplikáciu očné tiene na viečka, ako aj pod spodné línie rias. Plochý kefa je najlepšie pre zabalenie výrobku na očné viečko. MAC 239 je skvelý produkt pre toto. To tiež funguje veľmi dobre, ak chcete použiť trblietky pigment ako tuhá povaha kefa pomáha ľahko vyzdvihnúť produkt.

Ceruzka Brush

Ceruzka kefa sa používa pre použitie výrobku na spodnej línie rias. To je skvelé, keď ste fajčiť von spodnej línie rias, alebo ak chcete vytvoriť jemný vzhľad. Môžete tiež použiť v bránkovisku vytvoriť mäkkú záhybov čiaru. Funguje to dobre na vonkajších rohoch oka, kam chcete pridať intenzitu rovnako.

load...

Stiff Dome Brush

Tento kefa je ideálny pre nanášanie a miešanie sa farbách. To je užitočné najmä v prípade, že používate viac ako jednu farbu a chcete vytvoriť hladký prechod bez odstránenia rozdielov tieňa.

Fluffy Dome Brush

Načechraných dome kefa je určený pre miešanie, miešanie, a potom - uhádli ste to správne - miešanie ešte viac. To vám pomôže dosiahnuť tento bezchybný očné tiene prechod z jedného odtieňa do druhého. Pomáha rozptýliť akékoľvek tvrdej línie a robí prechod plynulé.

Dobre, teraz, keď viete, čo rôzne kefy robiť, prinútiť je pripravený! Je čas na očné tiene tutorial!

Ako sa prihlásiť očné tiene - Step-By-Step Tutorial

Krok 1: Je to všetko o tom základni

Prepping v oblasti okolo očí je veľmi dôležité, pretože je to všetko o tom, že základňa (Meghan Trainor mohol byť hovoriť o iný druh základu, ale ona to nie je zlé!). Začnite tým, že čistenie oblasti okolo očí. Nadväzujúceho s hydratačným alebo očný krém. Ďalej prípravka okolie očí s primer očný make-up, takže zostane na mieste po dlhšiu dobu a dáva hladký povrch. Môžete tiež použiť korektor, ktorý zodpovedá tón pleti okolo očí. Naneste korektor s kefou a sáčok s priesvitnou alebo priehľadnou prášku. To umožní, aby plocha oko vyzerať ešte, aby sa koža záhybov-dôkaz, a tiež zakryť akékoľvek zafarbenie pokožky. To tiež vytvára čistý základ, takže farby sedieť lepšie.

Krok 2: Vyberte si ten typ očné tiene

Teraz je čas na skutočné očný make-up. Vždy by ste mali analyzovať tvar vašich očí a podľa toho rozhodnúť o make-up techniky, ktoré im zlepšiť. Táto oblasť sa skladá z očné viečka, bránkovisku a obočie kosti. Je tiež dôležité, že viete, ktorý odtieň alebo textúry použiť na každej z týchto oblastí. Používať textúry, ako je mráz / lesk / lesk na kosť viečok a obočia a matný povrch textúry na bránkovisku.

Pre špičiek použiť tmavšie odtiene očné tiene na kontúry očí v bránkovisku a použiť svetlejšie odtiene v stredu viečka, aby sa oči pop. Začnite tým, že nanášanie farby na očné viečko s plochou očné tiene štetcom pomocou zametanie alebo poklepal pohybu. Tu bol použitý matný zlatý odtieň mráz textúry, pretože tam je veľmi menšie veko priestoru. Tento svetlejší odtieň urobí viečok výraznejšie. Spustenie aplikácie od stredu a potom ju zamiesť na vnútorné i vonkajšie rohy. Naneste farbu rovnomerne na veku a ukladať viac na intenzite.

Krok 3: tmavé odtiene pre bránkoviska

Teraz sa sústredíme na pokrčeniu oblasti. Použite tmavší odtieň očné tiene pre definovanie tvaru očí. Na dosiahnutie tohto cieľa, ísť na odtiene, ako sú hlboké hnedé, čierne, tmavo šedé, tmavo fialová, atď. Začať používať od vonkajšieho kútika oka, čo je, V ', a zmiešať ju v polovici viečka s miešacím štetcom na našuchorený očné tiene , Vykonať pomocou pohybu stieračov čelného skla. Udržujte miešanie, kým sa farba začína vyzerať mäkšie. Na zdôraznenie obočie kosti, ísť na svetlejších odtieňov, či už v mraze alebo lesk textúry.

Krok 4: ráfik, ktorého oči Kohl

Aby očný make-up oveľa dramatickejšie, použite ceruzku Kohl na spodnej línie rias. Šmuhy ju Smudger / ceruzky štetce, ak chcete Smokey efekt.

Pre Tip - Použitie biela / béžová farebné očné ceruzku na spodných okrajoch očí je najlepší spôsob, aby vyzerali väčšie a jasnejšie.

Krok 5

Naneste očné linky definovať oči. Začnite od vonkajšieho kútika a postupne vytiahnuť ho dovnútra s použitím malých ťahmi. Môžete aby to jednoduché, alebo aby bolo dramatické. A v prípade pochybností, proste krídlo si to!

Krok 6

Tu je konečný vzhľad:

Báť, že vaše očný make-up bude bránkovisku?

Aby sa zabránilo váš očný make-up od stláčanie a rozmazávaniu, môžete postupovať podľa týchto tipov.

 • Investovať do dobrého základu alebo primer, ako to bude okamžite zvýšiť svoj očný make-up a urobí očné tiene zostať po dlhú dobu.
 • Uistite sa, že nastavenie očné tiene s práškovým základom, ak ste použili očné tiene s krémovou báze.
 • Použitie gélu alebo vodotesné očné linky, aby sa zabránilo akejkoľvek prenášanie výrobku.

Niekoľko rýchlych tipov na Apply očné tiene Perfektne

 • Je vždy dobré najprv dokončiť svoj očný make-up a potom sa presunúť na svojej základni make-up. Týmto spôsobom, ak je tam je tieň spad pod alebo okolo očí, môžete rýchlo vyčistiť bez poškodenia vášho základné make-up.
 • Pre definovanie záhybov oblasť, pomocou ceruzky kefu a potom ju zmiešať s našuchorený kefou.
 • Vyberte si vzorec, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Sú k dispozícii buď v kréme, prášku alebo lisované podobe. Krémové očné tiene môžu byť použité ako základ pre práškové očné tiene.
 • V prípade, že ste s kapucňou alebo zapadnuté oči, skúste použitie make-up očné s otvorenými očami miesto uzavrieť tak, že farba pokrčeniu je skutočne viditeľné.
 • Ak máte problémy kreslenie na, V 'na vonkajší kútik oka, potom nakresliť, #' s očnou ceruzkou a okamžite splynúť sa, aby sa zabránilo ostré hrany.
 • Aby nedošlo k očné tiene vypadnúť, prášok do oblasti pod očami s priehľadnou alebo priesvitnou prášok pred začatím líčenie očí. Až budete hotoví, jednoducho zmiesť prach off.
 • Môžete tiež počkať zakryť svoje pod očami až po očný make-up.
 • Uistite sa, že používať čisté kefy, pretože to vám dá najlepšie prechod.

Uplatnenie očné tiene dokonale zaberie trochu času a trpezlivosti, ale akonáhle ste sa dostali dole, to sa stáva veľmi jednoduché. Nemôžem uveriť, že tam bol čas, kedy som bol vystrašený! Teraz sa teším do doby, kedy som sa musí zúčastniť party alebo svadby, takže môžem ísť všetci von s mojou očný make-up! Ak máte akékoľvek otázky, len komentár do poľa nižšie.

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Akú farbu očné tiene má byť použitá pre modré oči?

Je lepšie používať neutrálne mäkké tóny ako koralov a šampanské pre modrými očami. Vyhnúť všetkému, čo príliš tmavý ako čierny Smokey.

Akú farbu očné tiene má byť použitá pre hnedé oči?

Neutrálne odtiene, ako je meď a bronz zvýrazňujú hnedú farbu vo vašich očiach. Skúste pridať trochu tmavý odtieň v bránkovisku prehĺbiť vzhľad a pridať intenzitu.

Akú farbu očné tiene má byť použitá pre hnedými očami?

Rozhodnúť sa pre metalické, pastelové farby a prašné ružové.

Aké sú najlepšie očné tiene pre zrelé očí?

Pri rokovaní s urastenými oči, je najlepšie používať odtiene, ktoré robia vaše oči vyzerať svetlejšie. Použitie príliš veľa tmavých farieb budete vyzerať unavene. Rozhodnúť sa pre ľahké lesk odtiene.

load...