Makeup

10 trendových nechtov Farby, ktoré musíte mať v tejto zime

10 trendových nechtov Farby, ktoré musíte mať v tejto zime

Nechty farby, rovnako ako ostatné kozmetiku, trend sezóne a vyvediem naše štýlové najlepší. Summers vždy vidieť sýtejšie odtiene, s jasnými a pastelových odtieňov tromfnúť diagramy. Príde milovaná zimy, hlboká, slávnostné farby povrchu, a nesmieme zabudnúť, vymyslené kovové a šperk tónované laky na nechty, ktoré pridávajú práve správne množstvo iskra tvrdiť osláv, že sezóna prináša. Ak chcete pridať správne množstvo odvahy, aby vaše nechty tento rok v zime, to je cesta, budete musieť vziať. Predstavujúce 10 strhujúce nechty farby, ktoré to skúsiť v tejto sezóne.

1. Light Gold

Vyzerá to, že Midas len dotkol, že nuda fľašu klinec maľovať! Zlato sa trendov túto zimu. Svetlý, jasný zlatých s nádychom lesk sú v tejto sezóne za tepla. Úplne očarujúce, napriek tomu jemný dosť byť opotrebovaný každý deň. Tak to je veľa, nie?

2. Aquamarínovou

Aquamarínovou dominuje svet módy v tejto sezóne. Najlepší spôsob, ako pridať do svojho schéme vecí je klinec farba. To je v pohode, elegantný, moderný, napriek tomu mimoriadne elegantný. Pridať nejaké dráma do vášho života s týmto vamp podobného odtieňa. A kto hovorí, že nemôžete nosiť ho v priebehu dňa?

load...

3. Ruby

Ak aquamarínovou zdá príliš dramatický, mohli by ste mať červenú trasu. Je to klasika a vôbec najobľúbenejšie rovnako. Túto zimu sa ruby ​​odtieň pridáva do kráľovskej tému a slávnostnom duchu Vianoc a Nového roka.

4. Červený bronz Šedá

Si môžete vyskúšať, rovnako ako sa vám páči, ale v zime nikdy nemôže uniknúť šedej. A keď sivá prichádza v tejto úžasnej červeného bronzu tieni, nebudete chcieť povedať nie. To je v pohode a nervózny, ale napriek tomu veľmi elegantný. Môžete ho nosiť off po celú dobu sezóny, či už ste v práci alebo na party.

5. Plum

Plum ďalší trendov farby v tejto sezóne. To sa hodí v dokonale s kráľovskou tematikou. Bez ohľadu na to, či ho používate v hlbokých a matných odtieňov, alebo v kovovom textúru, to je určite pridať správne množstvo glam faktorom, ktorý potrebujete.

load...

6. Green

Green je úžasné. Nie je vašou prvou voľbou na nechty farbou, ale to je naozaj cool tejto sezóne. Matte, metalíza, trblietky, alebo zmiešajte to všetko - podľa toho, ako ho použiť, je isté, že prinesie to najlepšie v vaše nechty tento rok v zime. Gold and green - čisté dekadencia!

7. Vermilion

Orange bol trendy v lete, a aby zlosť dopredu, že sa bude zdržiavať okolo cez zimu v červeno-oranžového odtieňa. Vermilion je ideálnou voľbou, ak máte radi jasný, praskanie farby. Tam je vždy niečo pre každého, a to je skvelá voľba, ak hlboká a temná nie je vaša vec.

8. Midnight Modrá

Go tajomný, ísť bohatý. S touto úžasnou odtieni polnočnej modrej, ste si istí, k tancu zimy. Je tiež skvelou alternatívou k trochu datovaných základnej čiernej farbe.

9. Taupe

A potom, pre tých, ktorí milujú svoje akty a neutrálne, je tu niečo aj pre vás. Tmavošedý je kolujúce a hádajte čo, je to tak horúce, ako horúci môže dostať. Je to ideálnu rovnováhu medzi tmavými a svetlými, a tie sa určite bude páčiť.

load...