Makeup

10 najlepších inšpiratívnych tipov pre make-up od Mickey Contractor

10 najlepších inšpiratívnych tipov pre make-up od Mickey Contractor

Chcete vedieť, ako správne používať make-up? Potom čítajte ďalej a dozviete sa 10 tipov z Bollywood obľúbeného make-up umelec Mickey zhotoviteľa.

Mickey zhotoviteľ Makeup Tipy:

1. Hydratačný kože by mala byť prvá vec, ktorú urobiť pred nanesením make-upu. Hydratáciu pokožky pomáha pri hladkom vykonávaní nadácie a korektor, podľa Mickey zhotoviteľa.

load...

Radí, že nadácia, ktorá zodpovedá niečí prirodzený tón pleti, by mali byť použité. Pre orosený vzhľad aplikácie make-up by mal byť obrátený a založenie by mal byť aplikovaný na posledný.

2. Ak máte malé oči, je potrebné, aby sa im zdajú byť otvorená použitím zvýrazňovač v stredu a zmiešať ju. Hovorí, že ľudia, ktorí nemajú splynúť s zvýrazňovače a nechaj bodkou v centre ich očiach vyzerať hrozne.

3. Jeho Obľúbené produkty MAC sú - MAC fluidline, Studio Fix Fluid Foundation a Viva Glam lesk na pery.

4. Odporúča dievčatá, ktorí nie sú plaché farby, nosiť ružový rúž, ktorá bude vyzerať zarážajúce s nahou tvár!

Mickey bol spomenie hovoriť, že Rosie hnedý farebný Blush Sur je ideálny pre kontúrovanie, zatiaľ čo biele zlato Blush V Gana funguje skvele ako zvýrazňovač na lícne kosti, čím pleť lúč žiarenia.

load...

5. Bollywood maskérka Mickey zhotoviteľ navrhuje ďalej, že aj muži by mali používať prípravky pre starostlivosť o pleť pravidelne a použitie bronzer môže byť dobrý nápad! Mickey ďalej dodal, že muži tiež mali skúsiť použiť korektor na ich pod očami priestoru tak, aby ich oči vyzerajú dobre odpočinul.

Mickey dodávateľ bol tiež spomenie Huffington Post, za jeho názory na najsilnejších trendy make-up v Bollywoodu. Mickey hovorí, že, oči 'bol vždy stred pozornosti, lebo hovoria samé za seba. Dodal "Bollywood je všetko okolo očí, myslím, že India je všetko okolo očí, pretože čerpáme veľa z našej tradície, čerpáme veľa z našej kultúre. - po mnoho generácií je to vždy o oči"

Mickey išiel napred hovorí, že väčšina Indov nie je naozaj nosiť make-up, a ak áno, jej všetko o Kohl a bindi pretože pridať farbu do tvárí. "Kohl sa do indickej ženy tak dôležité, je to tiež náš najpredávanejším produktom v MAC. To bude vždy oči, "dodal Mickey.

7. Mickey rady ženám držať sa ich prirodzenej farby pleti a dodáva, že v Indii, každá žena chce vyzerať reálna z nejakého zvláštneho dôvodu. Ale žena by mala dodržiavať svoje vlastné farby kože a nemal by mať základy, ktoré sú 2 odtiene svetlejšie a všetci, ale mala by platiť základ, ktorý je najbližšie k niečí prirodzenú farbu pleti.

8. Červenať v odtieni broskýň alebo ružovej odporúča Mickey zhotoviteľa svadobný make-up. Červenať by mal byť aplikovaný na jablko líc ​​a jeden by mal pracovať smerom nahor a von.

9. Pery by mali byť lemované pomocou pery vložkou, a potom musí byť zmiešané spolu s svetlo odtieňa rúžu odstupujúci ostré línie.

10. Konečne, MAC čelo finišer je výrobok, ktorý odporúča, aby sa prirodzene vyzerajúce obočie. Hovorí, že obočie tvorí rám tváre, a preto je potrebné sa sústrediť na obočie, aby vyzerali dobre.

Rainy Day Makeup Tipy:

Na daždivé dni, pre ženy, ktoré nemôžu vyhnúť základ, použite MAC tvár a telo základ, ktorý je vodeodolný a poskytuje dlhotrvajúcu, prirodzený pokrytie pre tvár a / alebo telo. Vodeodolný očný make-up ako MAC Powerpoint očné ceruzky a MAC Splashproff Lash riasenky sú dobrou investíciou. MAC tónované lipglosses sú vaše najbezpečnejšie pre daždivé dni.

Dúfam, že sa vám páčil článok o make-up tipov Mickey zhotoviteľa dievčat! Až nabudúce pôjdete na večierok, stačí postupovať podľa týchto Mickey zhotoviteľ make-up tipy pre obraz dokonalý vzhľad. Postarať a zostať krásna.

Referencie: Huffington Post, Peachesandblush

load...