Makeup

Najlepšie Mac laky na nechty s šablónami

Najlepšie Mac laky na nechty s šablónami

Na rozdiel od ich nádherný make-up linku, že každý miluje, Mac tiež robí nejaké skutočné úžasné laky na nechty. Robia ich leští v troch prevedeniach: Creme, číre a matné s niekoľkými odtieňmi v každej kategórii, ktorá opustí vás z čoho vyberať. MAC leštidla zabezpečiť žiadny pruh a bez čipu povrch, ktorý budete milovať. Majú tiež kondicionéry a tie poskytujú ochranu pred UV žiarením. Tu je zoznam niektorých nádherné MAC leštidla od blyští do matného prevedenie a blyští. Vyberte si o tom, ktorý z nich je váš obľúbený. A my istí, že budete milovať všetky odtiene: D

Mac lak na nechty

1. Všetko, čo sa blyští:

Keď už je reč o najlepších leštidla, rozhodne musíme začať s tými, ktoré majú lesk. A toto je vynikajúci trblietky na nechty. Všetko, čo sa blyští je tmavo čierny lesk s ružovej, modrej a zlatej blyští. Proste nádherný. To si vyžaduje dve vrstvy. To topy každý zoznam najlepšie medzi MAC lak na nechty farby.

load...

2. Rich Rich Rich:

Tento je z kolekcie Marilyn Monroe. Rich Rich Rich je tupá zlatý lesk na nechty. Veľmi iskrivý. Tento lesk je ideálny pre tých, ktorí chcú nosiť zlato na nechty, ale zároveň by nechcel, aby to nahlas. Budete milovať tento odtieň. To si vyžaduje dve vrstvy.

3. Steamy:

Ako môžete vidieť na obrázku, Steamy je veľmi pekná fuchsie ružový lesk na creme povrchovou úpravou. Ak ružové je váš typ farby, toto rozhodne musí mať. Vyžaduje dve vrstvy.

4. Stredná a Green:

My všetkých čias obľúbenou !! Znamenať, a Green je pravda douchrome lesk. Je to pôvodne olivovo zelené, ale presúva z fialovej na ružovú farbu na oranžovú. Ako sa môžete brániť toto? Ten vyžaduje tri vrstvy.

load...

5. Nightfall:

Vzhľadom k tomu som začal mať rád šedej, toto má byť jedným tento zoznam. Nightfall je tmavo šedá šedostrieborná s nejakou striebornou leskom, ktorý mu dáva matné vzhľad. Tento je naozaj nádherná a je to osviežujúca zmena k pravidelným černochov. To si vyžaduje tri vrstvy.

6. Deep Sea:

Nie je veľký fanúšik greeny, ale toto je nádherný. Hlbokom mori je modrasto - zelená na nechty, ktorý sa opiera skôr zelené strane. Vyžaduje dve vrstvy príliš.

7. Sparks na obrazovke:

Ďalšie trblietky na nechty od MAC, ktorá myslím, že je vynikajúca. Iskry na obrazovke je mierne červené tónované lesk s malými červenými štvorcových blyští a stredných holografických šesťhranné blyští. Keďže sa jedná o akúsi číre, že by bolo najlepšie, aby prekryť s inými leští, alebo budete musieť ísť na viacerých vrstvách, aby sa dosiahlo plné krytie.

8. Anti Fashion:

Tento je veľmi odlišná farba, ktorá je dôvod, prečo som si ju pridá do zoznamu. Anti Móda je sivasto hnedá lesk s fialovým leskom v ňom. Nemám toto kombo nevidel. Vyžaduje tri vrstvy.

9. Diskotéka:

Aj nesmierne milujem trblietavé strieborné leští a toto je presne jeden z nich. Diskotéka je jasná strieborný lesk naplnené striebornými blyští. Pozrite sa na obrázok, ako trblietavé to je. Tento mac nailpolish vyžaduje v dvoch vrstvách do nej.

10. Morang:

Love odtieňa, milovali meno. Skutočný jasne oranžová v krém základne. Mac lak na nechty farby sú ideálne pre leta. Vyžaduje dve vrstvy.

To je všetko z našich najobľúbenejších MAC lak na nechty vzorkovníky spolu s farbami pre vás! Samozrejme na Mac lak na nechty ceny sú na hornom konci, ale potom jeho MAC a jeho absolútne stojí za to! , Ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie? Povedz!

load...