Makeup

Jednoduchý Hack zabrániť rozmazaniu očné linky - návod s detailnými krokmi

Jednoduchý Hack zabrániť rozmazaniu očné linky - návod s detailnými krokmi

Dobre definované oči sú kľúčom k dosiahnutiu nádherné očný make-up. Ale v časoch očnej rozbehne po oči. Je to tak? No, nebojte sa. Teraz si môžete vyskúšať tieto úžasné make-up triky a tipy, aby sa očné linky v behu!

Ako zabrániť Eyeliner Od Rozmazanie?

Postupujte podľa nasledujúcich 7 jednoduchých tipov a zastaviť očné linky rozmazaniu pod očami.

1. Použitie Dobrý očné linky vzorec

Dobrý očné formula sama nikdy ustúpiť alebo ster z očí. Vždy investovať do dobrého očné linky pre váš očný make-up. To bude dopadať byť váš najlepší priateľ v make-up. Nemusíte kupovať drahé očné linky, aby mohla byť dobrá. Ak si nemôžete dovoliť high-end značiek, to je najlepšie ísť na prostých očné tiene. Najlepší rozpočet očné tiene obsahujú Lakmat Absolute Shine Eyeliner, Maybelline Hyper Glossy Liquid Eyeliner a Kryolan Liquid Eyeliner.

load...

2. Aplikujte Concealer In The pod očami Area

Vezmite si svoje obľúbené korektor a naneste ho potľapkal návrhy na základe očného okolia. Tento krok bude chrániť váš očné linky z prevádzky. To tiež zabraňuje jej presakovaniu do jemných liniek v rámci oblasti očí. Večer von na koži, krémová formula korektor vyplní všetky riadky. Pôsobí ako bariéra medzi kožou a vaše očné linky, takže vzorec trvá dlhšie a zostáva čerstvý.

3. Skúste vrstvenie Technika

Nenechajte sa všetci snažíme vrstvenie naše rúže, aby bolo živé a dlhotrvajúce? Táto technika je jednoduchá - platiť, vymaž a znova znova! No, rovnaký trik platí pre očné linky taky. Táto jednoduchá myšlienka udržuje očné linky bezo zmeny po celý deň. Začnite tým, že použitie vášho očné linky a potom ticho rozmazávať to s ceruzkou štetcom alebo vatovým tampónom. Potom sa znovu ešte raz a vaše očné linky vydržia naozaj dlho. Nebude sklzu, ster alebo skĺznuť oči!

4. Naneste púder na tvár

Viem, že ste to počul prvýkrát, ale to robí divy! Rovnako ako nastavovanie krémový základ s práškom zabraňuje stláčanie prášok vaše viečka pred nanesením očné linky, aby sa zabránilo pokrčenia a skĺznutiu na očné linky. Táto technika pomáha pri stanovení očné linky neporušené a na svojom mieste.

load...

5. Pomocou Oil Absorpčné Sheets

Tento trik bude veľkým prínosom pre ľudí s mastnou pleť. Možno ste si všimli, že niekoľkokrát za hodinu používanie make-upu, niektorí lesk a mastnoty sa objavujú okolo vašich očí a t-zónové oblasti tváre. Použite dobrý olej absorbujúce listy a škvrna na ploche, aby sa odstránili akékoľvek olejnatosť, ktoré by mohli viesť k rýchlejšiemu pokrčenia a pošmyknutia vašej očné linky.

6. Použite Primer

Primer oko pomáha pri vytváraní a zintenzívnenie vaše očné tiene. Pomáha tiež pri prevencii svoju očné linky od pokrčenia. Začať nanášanie penetrácie očnej a nastavte ju s vašimi obľúbenými kompaktný prášok, a potom použiť svoje očné linky, aby to trvať dlho, na celý deň.

7. Seal It Up

Ak nepremokavé očné linky formule stále utekať, skúste štetec na obočie pečatidla, ktoré sú dnes ľahko dostupné. Fólií pomáha pri stanovení očné linky na mieste po dlhú dobu. Kryolan očné linky tmelom a Make Up Forever očné linky náterové hmoty možno ľahko vytvoriť svoj očné víťaz pre vás!

Jednoduchý návod, ako zastaviť Eyeliner Od rozmazania

Použité produkty

Tu je zoznam produktov, ktoré je potrebné, aby sa zabránilo váš obľúbený očné linky od stekajúcej oči:

  • Kompaktný alebo priesvitný prášok
  • Trblietavé zlato očné tiene z palety Elf 144 Konečný očné tiene (voliteľne)
  • Matná čierna očné tiene od Oriflame Marcel očné tiene a palety Blush.
  • Loreal Million Lashes Mascara
  • Lakmat Absolute Kohl Konečný Kajal

Postupná výučba

Krok 1: pat krém

Než prejdeme k skutočnému kurzu budeme musieť pripraviť naše oči! Jemne pat nejakú očný krém na spodnej oblasti očí sa hydratovať a zmierniť prípadné vysušenie, ktorý je prítomný. Aplikovať a zmiešať ju kompletne s ľahkou rukou, kým nie je úplne vstrebáva do pokožky. Ľudia s pigmentovými viečok by musel použiť oranžový alebo broskyňovej farby korektor pred vrstvenie korektor získať bezchybný povrch.

Vezmite si tekutiny alebo krému korektor a jemne pohladiť ho na základe očného okolia. Pokiaľ máte pigmentované viečka potom môžete použiť korektor cez oblasť očí taky. Tento trik udrží vaše očné linky na svojom mieste a zabrániť chod. Pridanou hodnotou sebe korektor je to, že zabraňuje prenikaniu na Kajal do tenkých jemných liniek vášho pod oblasť okolo očí. Krémová formula výrobku vyplní všetky kožné linky, vytvára dokonalú základňu. To tiež funguje ako bariéra medzi kožou a očné linky.

Krok 2: Nastavenie korektor

Potom nastavte korektor aplikovanej skôr s priesvitnou alebo kompaktné prášok, aby sa zabránilo rozmazaniu krému alebo tekuté výrobky. Vyberte si našuchorený prášok alebo očné tiene štetec a načítať nejaký prášok, potom pohladiť ho na očných viečkach, rovnako ako v očnej oblasti, aby sa zabránilo skĺznutiu vašej očné linky. Tento make-up technika je milovaný vizážistov, ako to stanovuje očné linky neporušené dlhé hodiny!

Krok 3: Použiť Eyeliner

Ďalším krokom je aplikácia očné linky. Vyberte si perfektný očné linky vzorec v závislosti na vašej očného okolia. Vzorec hrá dôležitú úlohu v prevencii chod očné tiene. Long nosenie a rozmazania-dôkaz formule vydrží dlhšie, a nemusíte sa starať o nich rozmazanie mimo oči. Budete určite potrebovať nebude investovať do drahých očné tiene. Ak si naozaj nemôže dovoliť drahé high-end značiek, potom je najlepšie zvoliť cenovo očné tiene ako Lakmat Eyeconic Kajal, Maybelline kolosálny Kajal, Loreal Magique Kajal. Jedná sa o najlepší rozpočet priateľské kajals, ktoré sú ľahko dostupné a pobyt na dlhé hodiny. Naneste Kajal husto alebo v tenkej vrstve na spodnej línie rias, rovnako ako rad vašej čiarou ponoru s ním.

Krok 4: Nastavenie Kajal

Ďalším krokom je nastavenie Kajal ako sme to urobili s korektor skôr. To je naozaj skvelý trik zastaviť očné linky z rozmazanie alebo behu. Po nanesení na očné linky, vysuší sa na 2 až 3 sekundy. Potom sa chytiť čierne očné tiene a vrstviť to celej vašej očné linky. Očné tiene by mali byť v rovnakej farbe vašej očné linky. Pomocou jemného tenkého alebo špicaté očné linky kefa vytvoriť čistý a presný povrch.

Krok 5: Prášok Dolná Podľa Eye Area

Posledným krokom je na prášok nižšia v očnej oblasti, opäť s veľmi ľahkou rukou. Tento krok sa odstránia všetky pádu outs zanechané čierne očné tiene, rovnako ako zabrániť ďalšiemu chodu očné linky.

To je to, budete mať pečať izolované vaše očné linky pre dobrý! Teraz rock deň od rána do večera s žiadny strach z Kajal rozmazania alebo behu! Bavte sa!

Ako sa chrániť váš očné linky od rozmazávaniu? Podeľte sa o svoje tipy s nami.

load...