Makeup

10 obrázkov Jennifer Aniston bez make-upu

10 obrázkov Jennifer Aniston bez make-upu

Hovorí sa, že najlepší make up nie je žiadny make-up. Mnoho ľudí jednoducho proti používaniu make-upu z rôznych dôvodov. Ale opäť, len veľmi málo ľudí môže skutočne vytiahnuť z, nie make-up 'úspešne vyzerať. Prirodzený styling záleží najviac, keď ste sa rozhodli vystúpiť sans akýkoľvek make-up.

Jennifer Aniston je jedným z takýchto herečka, ktorá môže vytiahnuť všetko, čo nosí. A ona ťahá mimo žiadny make-up vzhľad s rovnakou ľahkosťou. Často herečky sú kritizované pre nosiť make-up, 24 x 7, však, Jennifer Aniston žiadny make up vzhľad môže robiť hlavy obrátiť taky.

Obrázky Jennifer Aniston bez make-upu

Tu je top 10 Jennifer Aniston žiadne make-up fotky, ktoré vás prekvapia.

1. Cestovanie Look:

Je tu vidieť, Jennifer zdá sa, že práve vystúpil z lietadla. A ona si istý vyzerá nič, ale unavená! Jennifer rozhodne pre nákladné nohavice, spojil so športovými topánkami aj bežné biele tričko, out je out ležérny vzhľad. Jej podpis blond vlasy nechal otvorené a dokonale obrúčkami tmavé okuliare, spolu s jej nádhernou tvár pridať len správne množstvo guráž k jej vzhľadu.

load...

2. Krátka Dungaree Look:

Jennifer Aniston vyzerá štýlovo do bitov v tomto krátkom Dungaree spojil so sexy biele tričko. Zviazaný pás vyniká a rozbije monotónnosť džínsoviny. Jennifer sa zdá byť na natáčanie, ale istý, môže ísť pred kamerou bez make-upu. Vlasy voľne zviazaná v pol drdolu a jej rany spoločne, aby ju vyniknúť.

3. Cotton Affair:

Tu, Jennifer je jej postoj hovorí sama za seba. Jej strana rozdelili blond vlasy; s vybaveným bavlnené krátke nohavice a tričko ukazuje, ako v pohode môžeme pozerať aj bez make-upu.

4. Elegantný príbeh:

Jennifer, či kúzla triedu iným spôsobom. Ona smelo odvažuje nosiť trochu make-up s elegantnou off-biele pletené vlnený kabát a stále vyzerá oslňujúci.

load...

5. Geek Look:

Tieto geek okuliare istý robili ich cestu k Jennifer šatníka a ako na to! Milujeme svoju koženú bundu a džínsy. Jennifer vytiahne z tohto geek vzhľad s ňou prirodzene peknú tvár.

6. Jennifer Aniston s elegantným a Smiley Face:

Ako môžeme niekedy zabudnúť na stále elegantné a temperamentný Rachel Green aka Jennifer! Tento vrstvený účes, že na obdiv v jednom z ročných období dopĺňa jej žiariace tvár krásne.

7. Roztomilý a šikovný:

Jennifer rozhodne pre chytré čierne krátke tričko s modrým denim - ideálna voľba toaletného pre akékoľvek výlet. Uzavreté topánky, čiapky a šál dokončí svoj elegantný vzhľad. Jennifer vyzerá naozaj roztomilé s týmito bočnými svorkami, čo nám pohľad na jej krásnu tvár a ohromujúci úsmev.

8. Hip Hop Pozrite sa:

Jennifer ukazuje tu, ako veľmi pohodlie záleží na cestách. Pravidelné vrecovité nohavice zložené a spojila s pútavým tmavo modré sako. Topánky dokončiť to, čo nazývame hip hop vzhľad.

9. Počet Strappy:

Obdarený krásnu pleť, všetko, čo potrebuje Jennifer rock slnečný deň vonku je biely strappy číslo béžové ploché sandále. Nazývame ho, palec hore 'vzhľad.

10. Super Hot Pants:

Horúce nohavice sú určite horúco, ale Jennifer z nich robí vyzerať horúcejšie. Voľná ​​svetlo modrá košeľa jej robí vyzerať tisíc dolárov. Milujeme svoje nohy Jennifer, ale milujeme to jednoduché, ale fantastické žiadny make-up vyzerať ešte viac.

Po týchto obrazov Jennifer Aniston bez make-upu, že budete súhlasiť s nami, keď hovoríme, že je ohromujúci? Zanechajte nám komentár.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...