Makeup

10 obrázkov Emma Watson bez make-upu

10 obrázkov Emma Watson bez make-upu

Emma Charlotte Duerr Watson sa narodila v Paríži, vo Francúzsku a neskôr sa presťahoval do Oxfordshire so svojou rodinou. Emma vždy sníval o tom stať sa herečkou, od tej doby ona bola dieťa a jej sen sa splnil, keď pristál seba ako 2. Hlavnú úlohu v sérii Harry Potter, film založený na seriáli kníh JK Rowlingovej.

Jej rola Hermiony Grangerovej v týchto filmoch získal jej obrovské uznanie a slávu a poháňal ju do radu hollywoodskych mladých a slávnych herečiek. Ona bola nominovaná niekoľkokrát za jej rolu a dokonca vyhral mladý ženský herecký výkon pre predné mladá herečka v celovečernom filme.

Emma Watson bez make-upu

Tu sú niektoré z Emma Watson žiadny make-up vyzerá, že vás ohromí!

1. Emma Watson na letisku JFK

Emma Watson sa odtrhol na letisku JFK príde so svojím priateľom, Will Adamowicz. Vyzerá trochu rozrušený na tomto obrázku. Alebo to môže byť, pretože paparazzi nasledujúcich každý jej pohyb. Cez jej otrávený výraz, Emma vyzeral úplne božské i sans makeup. Mala na sebe biele nohavice, dlhé rukávy gaštanové vrchol so zodpovedajúcimi bytmi a papierový chlapec čiapky.

load...

2. Emma Watson v New Yorku

Emma bol zajatý kameramanov v New Yorku s balík peňazí mieri do Chelsea Mall pre nákupy. Bola oblečená v čiernom saku, šedú šál a niesla módne Burberry husto koženú tašku Vybavte vzhľad. Bola prudko bez náznaku mejkapu, ale napriek tomu vyzerala veľmi pekne.

3. Emma Watson pri fotografovaní v Pittsburghu

Tento snímok bol zhotovený, keď ohrýzali na niektoré orechy a pritom ponechať J. Crew v Pittsburghu. Emma bola streľba v Pittsburghu za jej film "The Perks bytia čakanka". Vzala trochu voľno z natáčania Pri nákupe so svojimi kamarátkami. Emma úplne otriasli túto sans make-up vzhľad s jej ostrihané vlasy, pekne tvarované obočie a dobre pestované nechty.

4. Emma Watson v Zjavne neformálne, príjemné oblečok

Emma bol opäť Videli putovanie v New Yorku, nakupuje v otvorene ležérne a pohodlné oblečenie. To Harry Potter dievča na sebe pruhované tričko, blejzer, a črievice spárovaný s orezané nohavice. Jej tvár je úplne make-up zadarmo a stále vyzerá úchvatne.

load...

5. Emma Watson na nakupovanie

Snímka bol zhotovený, keď bol vonku a robí nakupovanie s jej vtedajším priateľom a finančník Jay Barrymore (nie je na snímke) v Londýne. Roztomilý pár sa odtrhol chodiť od Waitrose obchodu s potravinami, kde si kúpil Jamie Oliver kuchárku spolu s ovocím a zeleninou. Emma si obliekol biele tielko uzavreté s džínsovú bundu, biele nohavice a tenisky. Vyzerá veľmi roztomilý v tomto zákaze make-up vzhľad jej.

6. Na letisku JFK v New Yorku

Herečka bola videná pri pohľade orosený a krásne na letisko JFK v New Yorku. 22 rokov stará dievča s istotou predvádzal svoju bezchybnú pleť bez použitia make-up. Vyzerala úplne svieži, keď cestoval cez terminál len s ľahkým úderom riasenky a zafarbené balzam na pery. Bola oblečená pohodlne pletené prepojky s tenkým vstavanými džínsy, ovinula veľkou svetlou šedou šál okolo krku a hodili podpätky pre dvojicu pohodlných krajkové čerpadiel.

7. Elegantný a krásna Emma s priateľmi

Štýlový a krásna Emma bola s priateľmi mať v nedeľu ráno raňajky v Londýne. Emma opäť preukázal svoj veľký zmysel pre štýl tým, že nosí dlhý kabát spárované s vestou a šatku, vhodné pre chladné Londýna. Vyzerala bezchybne krásna týmto pohľadom jej.

8. Emma Watson v Hot Pink športovej Inner

Harry Potter herečka bol Videli predvádza svoje dobre tónovaný telo v horúcom ružovej športovej vnútorných pri cvičení v Pittsburghu. Bola natáčania cvičenie sekvenciu pre svoj film "The pôžitky bytia čakanka". Veľmi zriedka vidíte herečka natáčania bez make-upu, ale Emma nemá také výčitky fotografovanie bez make-upu.

9. Hermiona Harry Potter

Hermiona z Harryho Pottera bol Videli relaxačné medzi zábermi pri fotografovaní pre jej film, "pôžitky Byť čakanka". Vybrala si tento film potom, čo dokončil svoju úlohu Hermiony v sérii Harry Potter. Mala na sebe absolútne žiadny make-up a užili off deň.

10. Emma Watson na jej 17. Narodeniny slávnosti

Emma Watson sa odtrhol pricestuje v dome svojho príbuzného osláviť svoje 17. Narodeniny. Vyzerala chladná a neformálne držiace niekoľko nákupných tašiek. Ona sported ružový tlačený mikinu, čierne legíny a pár tenisiek. Jej prirodzene zvlnené vlasy mala nedbalo nechal voľný a tvár bola sans akýkoľvek make-up.

Takže čo je pravidlom v nasledujúcich Emma Watson bez make up obrázky? Napíšte nám komentár!

Zdroj obrázku: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

load...