Makeup

Skvelé techniky Jolieho make-upu

Skvelé techniky Jolieho make-upu

Dnes budeme hovoriť o tom, ako získať dokonalý Angelina Jolie vzhľad, špeciálne so zameraním na jej mačiek divokých očami a plnými zvodné pery. Áno, máme tu mať pre vás všetky úžasné make-up techniky Angelina Jolie, ktorá nás opustila len pozerali na ňu po celú dobu!

Angelina Jolie Makeup Tutorial

1.Base a očí obočie:

Začať s hydratačný, korektor a nadácie pre normálnu spodnej časti make-upu.

Pre vysoké klenuté obočie môžete navštíviť profesionálne na to, alebo si môžete vyčistiť pomocou pinzety a kúpte klenuté obočie Jolie. Potom budete musieť použiť lak na vlasy na obočie kefu a oprášiť svoje obočie získať požadovaný tvar. Zakončiť pomocou obočie ceruzkou, aby jej viac vylepšené farbu.

load...

2.Eyes:

Čas hovoriť o Angelina Jolie očný make-up tajomstvo!

Prichádza na mačacie mačky očiach Jolie a ako ich získať, budeme zavádzať nový revolučný make-up techniky vo svete make-upu.

Hovorí sa tomu tesná výmurovka očí.

To je známe ako "Neviditeľný vložky" v Ázii a je to technika, aby sa oči vyzerajú ešte plnšie a riasy tmavšie. Vhodné pre všetkých, ktorí chcú získať plnšie lashline bez falošných rias.

load...

Veci potrebné:

Čierna gélová vložka alebo vložka koláč a tlačiť kefa, čierna ceruzka vložka a kvapalina vložka.

Ako Tesné vedenie vaše oči:

Krok 1: Jemne zdvihnite hornú časť očného viečka a opatrne s vložkou ceruzkou vyplniť medzery pri korienkoch rias, takže žiadna medzera zostáva. Tento krok musí byť starostlivo vyhotovené tak, že nemáte pichnutie oči s ceruzkou vložkou. Prvý Niekoľkokrát si môže skončiť presádzanie oči. Takže buďte veľmi opatrní.

Krok 2: Znovu vytiahnuť svoj očné viečko a vyplniť medzery s kvapalným očné linky.

(Kroky 3,4,5)

Krok 3: Ponorte plochý štetec v gélovej vložky alebo koláč vložky a tlačiť kefa, drží svoje očných viečkach, do línie rias opatrne.

Krok 4: S Q-tip štetcom starostlivo (buď namočeným v odlíčenie alebo mierne navlhčenou) upratať všetky šmuhy.

Vy oči budú vyzerať plnšie a riasy väčší než predtým.

Uplatnenie Tieň:

Uplatňovať prednosť hnedé alebo bronzový tieň. Teraz s čiernym kvapalnej očné linky čerpať tenká čiara začínajúce od vnútorného konca oka na vonkajšej, tam zastavenie, ale predĺženie prejsť okraj oka a končiace v kužeľové rozšírenia. Nesmie byť veľmi široká, linka by mala byť veľmi tenká.

Zakončiť vzhľad s ceruzkou očné linky na spodný okraj rias a objemu zvyšujúce riasenky. Môžete tiež použiť kulma krútiť vaše riasy po nanesení maskary Ak chcete vykonať. (Možno budete chcieť pridať falošné riasy aj po tomto kroku, v závislosti od hrúbky rias.

Lash Extensions- Ak sú vaše nudí re-lepenie a použitie falošné riasy, môžete ísť na rias rozšírenie, ale tie sú vykonávané len v špecifických miestach a kliník.

3. Lips:

Krok 1-S bavlnenou handričkou namočenou vo vlažnej vode, alebo starý zubnú kefku navlhčenou vo vlažnej vode trieť pery a krúživými pohybmi sa berú všetky suchej kože z vašich pier a olúpať ich. Môžete tiež použiť lip exfoliačný peeling vyrobený z mletého cukru a medu.

Krok 2 Naneste dobrú značku pery bacuľatejšie (a revolúciu v oblasti technológií zvyšujúcich pery) a začať s podšívkou pery s nahé vložkou (najmä. V prípade Jolie ako make-up, ktoré potrebujeme nahé farby) a pamätať linka bude trochu mimo prirodzenej línie pier.

Krok 3-Fill sa nahé rúžu alebo mäsa tónovaný rúžu, ktorá zodpovedá vnútornej vložky.

Krok 4 Naneste kompaktný prášok na ňom ľahko štetcom, aby sa rúž trvať dlho.

Krok 5-Fill sa transparentný lesk na pery. Transparentný lesk na pery môže poskytnúť veľkú podporu pre Plum vaše pery hore.

4. Líca:

Jolie tvár je ešte dobre tvarovaná s obrysu červenanie. Vezmite červenať prášok tmavšie k svojmu normálnemu color.Suck svojej tváre dovnútra a pomocou obrysu červenať štetcom naneste rumenec do dutín vašej tváre.

Až budete hotoví sledovať tento návod, budete vyzerať rovnako skvele ako ona!

load...