Makeup

28 Jednoduché a jednoduché návrhy Mehndi, ktoré môžete urobiť sami

28 Jednoduché a jednoduché návrhy Mehndi, ktoré môžete urobiť sami

Mehndi je jedna vec, že ​​všetky indické ženy obdivujú - a to nielen preto, že je dôležitou súčasťou našej kultúry, ale aj preto, že o tom, ako krásny dizajn Mehandi vyzerá, keď sme sa zdobia ju.

Mehndi je vlastne akási prírodné farbivá vyrobená z listov a stonku stromu Henna. To je teraz používaný ako prírodné farbiace činidlá a umenie Mehndi sa teraz šíri po celom svete. V západných krajinách, Mehndi sa používa ako dočasné tetovanie taky. Je špeciálne získala veľkú popularitu v dočasné tetovanie priemysle.

Sme zvyčajne celkom zvyknutí vídať početné a zložité vzory mehendi počas svadby. Ale sú tu aj niektoré veľmi jednoduché mehendi vzory, ktoré vyzerajú elegantný a krásna a môže byť vykonané pre akúkoľvek príležitosť. Tieto návrhy si vyžadujú veľmi menej času a sú zvyčajne jednoduché a sladké tie, ktoré dodávajú nádych farby na ruky, ale nemajú neporiadok ruke alebo dať vzhľad over-vyzdobil.

load...

Odporúčaná Videá z StylecrazeTV

Dizajn Easy Mehndi, ktoré môžete urobiť doma

Tu máme spoločnú 28 taká jednoduchá Mehndi vzory, ktoré si môžete vyskúšať s ľahkosťou:

1. Tu je veľmi krásna a napriek tomu veľmi jednoduchý Mehandi dizajn pre ruky. Konštrukcia sa vykonáva predovšetkým na palcom a ukazovákom. Je to celkom jednoduché, ale napriek tomu možno ľahko vykonať pre každú príležitosť upozorniť na vaše ruky. Skvelé, ak sa zúčastňuje zásnubný obrad alebo Sangeet priateľa kamaráta!

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

2. Tu je príklad jednoduchého dizajnu mehndi na ruky, kde môžete použiť na mehendi na jednom prste. Na prípady, kedy bude pozornosť na rukách alebo prsty - ako stretnutie alebo na svoj svadobný deň, môžete použiť tento typ konštrukcie na prste. To je obzvlášť použiteľný pre ženy, ktoré nemajú radi ťažká konštrukcia mehendi. To bude vyzerať veľmi vážne dosť, ak to budete robiť na prstenníku.

3. Práve sme sa milovali tento dizajn, rovnako ako zodpovedajúce nail art na nohách. Konštrukcia je veľmi jednoduchá, ale vyzerá nádherne. Použitie červené mehndi dáva zreteľný svadobné pocit vzhľadu a môže byť obliekol ktokoľvek. To bude vyhovovať väčšine nevesty a pridanej príslušenstvo, ako je špica krúžky bude to ešte krajšie.

4. Láska Mehndi, ale nechcú platiť početné návrhy na nohy? Skúste tento veľmi jednoduchý a malý dizajn, ktorý je veľmi ľahké robiť. To nebude zasahovať do vášho štýlu a bude ladiť celkom ľahko. To je pre tých, ktorí majú radi malé a bezproblémové vzory.

5. Ak máte radi kvetinové vzory a tiež radi za použitia mehndi na nohy, skúste tento štýl. Táto sladká a jednoduchá mehendi dizajn môže byť vykonané kýmkoľvek pre každú príležitosť. Použitie mehndi robí nohy výraznejšie, a to bude tiež vyzerať skvele pre kancelárske návštevníkov, ktorí majú radi malé vzory na nohách.

6. Milujete použitie henna? Skúste tento jednoduchý vzor, ​​ktorý je veľmi ľahké robiť. A to bude vyzerať skvele na každého z nás ruky; či už je to vaša dcéra alebo váš vlastný. Môžete dodatky k tomuto návrhu a urobiť z neho do plnohodnotného návrhu jedného rovnako.

7. Ak ste novým Mehndi aplikáciu, potom môžete chcieť uspokojiť s jedným z najjednoduchších Mehndi vzory spočiatku. Hľa! Máme dokonalý design pre vás! Tento návrh bude lichotiť kohokoľvek, a to bez ohľadu na ich vek. To bude tiež vyzerať dobre na nevesty a pri príležitosti ich zasnúbenie taky. Tieto návrhy nie sú preplnené a je natoľko jednoduchý, že sa snažili doma.

8. V poslednej dobe tam bol nový trend v mehendi, a to je väčšie využívanie trblietky a kamienky. Pomocou trblietky a kamienky vyzerá dobre, ako sa niekedy Mehndi sa môže stať nudné s rovnakými starými farbách a prevedeniach. Glitters a kamene vám dostatok výber a môžete ľahko uspokojiť s akúkoľvek farbu podľa vlastného výberu! Lesk sa nanesie mehndi a guličky a kamene sú umiestnené podľa návrhu. Použité farby môžu byť zmenené alebo manipulovať podľa vášho outfitu. Tento špeciálne vyzerá veľmi atraktívne na súčasnej nevestu.

V tomto dizajne vidíme biele kamene a modré kamene sú použité, ktoré robí tento jednoduchý Mehndi konštrukcia vyzerajú úplne úžasná.

9. Tento návrh je úplne odlišné od obvyklých Mehndi štýlov sme zvyknutí vídať. Konštrukcia je prevažne jednoduché, ale to je jedinečné. Ideálne pre moderné ženy, ktorý rád mix trendy s tradičnými.

10. Toto je ďalší z jednoduchých mehendi vzorov, ktoré je vhodné pre začiatočníkov. Dizajn je ideálna pre každú príležitosť. Nezvyčajné vzory na prstoch, aby táto konštrukcia úplne unikátne. Má prevažujúci použitie geometrických tvarov a bodov, čo je celkom jednoduché robiť - a to aj pre začiatočníkov.

11. Milujeme tento jednoduchý, ale pekný mehendi dizajn. Konštrukcia mierne prikloní k tradičnému strane. Odtiene a motívy používané na Mehndi sú v podstate veľmi jednoduché. To bude vhodné pre každú príležitosť a bude vaše ruky vyzerajú plné, bez toho, aby ho úplne zaplniť.

12. Ak potrebujete jednoduchý dizajn s veľmi menej motívmi a ktorý je v podstate obmedzená iba na zadnej strane ruky, skúste tento super elegantným dizajnom. Dizajn v strede oboch rúk je pomerne ľahké robiť a vyzerá dosť jednoduché pre každú príležitosť. To bude vyhovovať ženy všetkých vekových kategórií. Môžete tiež zobraziť tento Mehndi dizajn na dlaniach.

13. Na zadnej strane ruky je krásne zdobené s použitím tento dizajn, ktorý má veľmi málo, napriek tomu krásne motívy. Konštrukcia pokrýva väčšinu priestoru na ruke ešte nevyzerá preplnená a návrh na prstenníku je to, čo robí tento návrh osobitne vhodný pre stretnutia.

14. Tu je veľmi jednoduchá konštrukcia pre nohy. Má kvetinové a listy vzorku. Konštrukcia je veľmi jednoduchá. Najatraktívnejšie črtou tohto mehendi umenia je spôsob, akým je návrh dáva predstavu o šperku boli nosené.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

15. Vieme, že máte radi Mehandi odeté nohy tak, ako sa o obliekanie tento pekný a unikátny štýl? Návrhy špirálové vyzerajú veľmi jedinečné a krásne a tento dizajn bude vyhovovať každú príležitosť. Dokonca aj nevesty môže urobiť tento dizajn na nohách. K dispozícii sú malé detaily v dizajne, ktoré robia to vyzerať veľmi jednoduchý a pritom elegantné. Prevládajúce špirála dizajn môže byť upravený tak, aby dať plnšie vzhľad.

16. Táto jedinečná konštrukcia Mehandi na nohy práve ukradli naše srdce. Kompletné Jediným nôh je zdobené pomocou bohaté vzory. Vzhľad je veľmi svadobné, ale zároveň môže byť použitý pri akejkoľvek príležitosti. Hoci to je vzácne pre jeden aplikovať mehndi na chodidle, môže to byť super cool spôsob, ako ozdobiť svoje nohy. Môžete použiť akýkoľvek typ mehendi. To bude vyzerať obzvlášť dobré na nevestu i počas svadby je veľká pozornosť na nohy nevesty a to je často fotografovaný.

17. Chceš Mehndi tetovanie dizajn pre nohy, ktoré možno vykonať rýchlo? Jednoduchý dizajn pre nohy, ako je tento bude vyzerať perfektné s akýmkoľvek oblečenie. Nosiť s niektorými pekné baletky a budete mať celý svet pod nohami! Tmavšie kvetina na dizajn je veľmi unikátny, ako sme len ťažko vidieť celú konštrukciu zvýraznená tradičné Mehndi motívy. Tieňovanie tiež bolo vykonané pomocou mehndi.

18. Ak chcete, krásny dizajn pre zásnubný obrad, možno budete chcieť, aby zvážila tento. Dizajn v strede je pomerne zložitý zatiaľ nevyzerá preplnená - a upozorňuje na prstenník. Tento dizajn bude vyhovovať akejkoľvek príležitosti.

19. Ak prepracované vzory nie sú vaša silná a máte radi jednoduchšia konštrukcia lepšie, potom tento jednoduchý Mehandi dizajn je pre vás. To je veľmi jednoduchá bez zložitých alebo malé vzory alebo motívy. Konštrukcia vyzerá veľmi pekne a neporiadok-free.

20. Toto riešenie je vhodné pre nevestu, ak miluje jednoduché vzory. Prsty sú pekne zvýrazní a na zadnej strane rúk sú tiež zdobené vzory.

21. Láska trblietky a kamienky? Potom skúste tento moderný Mehndi dizajn, ktorý vyzerá skvele na nevesty - a družičiek rovnako. Využitie kameňov a perlí robí dizajn unikátne vyzerať rovnako ako jeden dáva slobodu manipulovať podľa niečí oblečenie. Krištáľové bindis pridať úplne novú úroveň a šarm bling k dizajnu.

22. Tu je ďalší príklad toho, ako sa môže pridať lesk na konštrukcii mehendi na svojich rukách. Tento návrh bol daný jedinečný kontakt s použitím rúrkového trblietania. To je ideálna pre každú party alebo festival. Vzory, aj keď tradičné, majú jedinečnú moderný vzhľad v dôsledku zavedenia trblietania.

23. Kvetinové motívy a mehndi prísť spoločne vytvoriť tento jednoduchý, ale pekný dizajn. Konštrukcia je veľmi jednoduchá - čo je nositeľná práve pre každého! To môže byť použitý pre príležitostiach, ako zásnubný strán rovnako.

24. Tu je jednoduchý Mehandi dizajn pre nohy. Konštrukcia je vybavený šperku podobné vzory na nohách. Spojenie z prostredný prst na hlavnú konštrukciu spolu so zahrnutím malých tvare srdca vzory, aby to veľmi roztomilé a apt dizajn pre nevesty. Tí, ktorí hľadajú jednoduché, ale veľmi unikátny dizajn pre nohy možno ľahko usadia na tento jeden.

25. Ak ste mehndi dievča, potom táto konštrukcia je ideálna pre vás. Tento návrh obsahuje drobné motívy pre tých, ktorí majú radi minimálnu návrhy neporiadku. Konštrukcia vychádza z oblasti v blízkosti lakte a končí na prstoch. Hoci nie sú tam žiadne komplikované vzory a vzory, to môže ľahko nosiť nevesta ako ich svadobný mehendi. Neexistuje žiadne tiene a motívy sú pomerne tradičné.

26. Táto konštrukcia je veľmi dobré pre deti, pretože je veľmi jednoduché a plní svoje ruky ľahko, čo je menej časovo náročné. To je obzvlášť dobré pre deti, pretože majú tendenciu byť schopná sedieť dlho. Môžete dokonca povedať im to vzory sami, pretože to je naozaj jednoduché a vyžaduje menej dokonalosti, aby vyzerali dobre.

27. Tento Mehandi konštrukcia je určený pre tých, ktorí sú na Mehndi a chcú jednoduché vzory, ktoré môžete urobiť sami. Tam je veľmi menej dizajn v tomto štýle a bude vyžadovať veľmi menej zručnosti - čo je vhodné pre začiatočníkov.

28. Chcete elegantný Mehndi dizajn pre dlane? Potom budete milovať tento design. Jednoduchým palcom zdobené vzory, to je skvelý design pre začiatočníkov, tak aj pre tých, ktorí majú radi jednoduché vzory na ich rukách. Vzor vychádza zo zápästia a končí na palec. Prevládajúce kvetinovým vzorom robí to vhodný pre každú príležitosť.

Dúfame, že máte radi návrhy sme zostavili pre vás. Ktorý z týchto jednoduchých Mehndi vzory plánujete vyskúšať ako prvý? Dajte nám vedieť tým, že opustí komentár nižšie!

load...