Makeup

2 úžasné červené nechty výtvarné tutoriály s podrobnými krokmi

2 úžasné červené nechty výtvarné tutoriály s podrobnými krokmi

Červená je klasický a atraktívny klinec farba. To je farba vybraný veľa módy pre vytvorenie úžasné manikúru. Športové len normálne farbu, aby sa spojili s oblečenie môže byť veľmi nudné. Bolo by byť vždy fascinujúce, keď sa snažíme trochu kreatívne veci na nechty v tomto novom trende. Môžete vytvoriť rôzne krásne červený lak na výtvarné návrhy tak, aby dokonale splynúť s červeným oblečenie a tým chváliť na ďalšiu party.

Dnes som vám ukážem dve rôzne červené nechty arts.The Prvý z nich je kvetinový red nail art a druhý je veľmi jednoduchý, ale elegantný red nail art.

Red Nail Art Návody

A. Red floral nail art:

Môžete nosiť nail art tradičných príležitostiach a aj pre organizovanie svadobných hostín. To môže ísť veľmi dobre s ťažkými červenými a bielymi obleky alebo čisté sárí. To len vyžaduje voľnosť pohybu ruky kde môžete čerpať niektoré návrhy a samozrejme nejaký čas INVESTMENT

load...

Veci Vyžaduje:

 • Základná vrstva (voliteľne)
 • Koža farebný lak na nechty
 • Červená lak na nechty
 • Akrylové farby v ružovej a bielej
 • Klinec art kefa
 • Transparentný lak na nechty

Krok 1:

Použite základný náter, pretože to bude chrániť vaše nechty pred škodlivými účinkami akrylovou farbou. Ak vaše nechty sú náchylné na štiepanie alebo lámanie, potom základný náter bude poskytovať väčšiu ochranu. Akonáhle sa vysuší, iba dve vrstvy s kožou farebný lak na nechty. Nechajte ho vyschnúť.

Krok 2:

Akonáhle je základná vrstva sa úplne vysuší, sa použijú 2 vrstvy červeného laku na nechty. Nechajte ho vyschnúť.

Krok 3:

Teraz použiť nail art štetec a bielou akrylovou farbou. Použiť túto farbu, aby nerovnomerné lístky v rôznych kútoch nechty. Nie je potrebné vypracovať kompletný kvetinovým vzorom. Viď obrázok vyššie.

load...

Krok 4:

Urobiť nejaké ďalšie zakrivené vzory ako tí paprade lístia a niektoré body sa špicatým koncom špáradlom. Nepotrebujete nasledovať nejaké konkrétne vzor alebo pravidlo pre toto. Tie by mali vypracovať vzory takým spôsobom, aby vyplnili prázdne miesta na nechty, ale nevyzerajú príliš neohrabané.

Krok 5:

Vedľa použiť ružovú akrylové farby zaplniť vnútorných stranách plátkov a stredy kvetín.

Krok 6:

Nakoniec vezmite špáradlo a bielou akrylovou farbou. Urobiť niektoré biele bodky so špicatým koncom špáradlá v stredu kvetiny. Váš nail art je kompletný. Nechať zaschnúť veľmi dobre a až potom aplikovať jednu alebo dve vrstvy kvalitným vrchného náteru.

Dúfam, že sa vám páčil tento krásny kvetinový červený Nail Art tutoriál.

B. Easy elegantné červené a čierne nail art:

To je veľmi ľahké robiť a menej časovo náročné nail art design, ktorý si môžete šport s oblečenie módnych výrobcov, ako sú krátke šaty či iného klubu opotrebenia.

Veci Vyžaduje:

 • Základná vrstva (voliteľne)
 • Koža farebné nechty
 • Červený lak na nechty
 • Čierny lak na nechty alebo čierna akrylová farba
 • Tenká nechtov kefa
 • Transparentný krycí lak

Krok 1:

Naneste jednu perfektnú vrstvu pokožky farebné nechty. Akonáhle sa vysuší, aplikujte 2 vrstvy červeného laku na nechty. Nechajte ho vyschnúť.

Krok 2:

Teraz sa trochu čierneho laku na nechty v palete. Použite svoj Nail art kefa zostaviť trojuholníkové konštrukcie vychádzajúce z koreňov nechtov a končiaci špicatými hlavami smerom špičiek nechtov. Ak zistíte, že je ťažké čerpať dizajn s čiernymi nechtami, potom môžete použiť čiernu akrylové farby pre toto. Šanca na korekciu prípadné nedokonalosti sú jednoduché, keď používate akrylové farby. Váš návrh je kompletný. Zaschnúť nechať úplne a aplikovať 2 vrstvy vrchného náteru.

Dúfam, že sa vám to páčilo tieto dva tutoriály! Takže, ktorý z týchto červených nechtov umenie by ste radi nosiť pre nadchádzajúce príležitosť alebo party? Ešte nám zanechajte komentár nižšie. Tu je android aplikácia pre viac nail art obrazy vás inšpirujú. Tie by určite pocit, že im snaží.

load...