Makeup

Najlepšie kovové nechty poľské odtiene - náš top 10

Najlepšie kovové nechty poľské odtiene - náš top 10

Zo všetkých rôznych druhov lakov na nechty bombardujú krásu Arena kovové leštidla sú najobľúbenejšie. Tam je niečo veľmi vzrušujúce, že vaše nechty v odtieňoch, ktoré pripomínajú kovy alebo dokonca pravidelné farby, keď daný kovový povrch. Najlepšie zo všetkého je, že sú ľahko dostupné.

Takže tu je zbierka niektorých naozaj dobrých kovový lak na nechty farby, ktoré si jednoducho nemôže odolať pridanie do svojej zbierky.

Najlepšie Metallic Lak na nechty Farba:

1. LA farby Teal Kovové:

Ak svetlé farby sú vaša vec, nemôžete tento minúť. Modrozelený Kovové je slučka povrazu modrozelený v metalickej fólie prevedení s malými blyští v ňom. Krásna farba oblečenia, pokiaľ sa bude tráviť leto na pláži. Vyžaduje dve vrstvy a je považovaný za jeden z najlepších kovový lak na nechty farby, ktoré je tu k pobytu.

load...

2. Deborah Lippman reťazová reakcia:

Jediná reakcia budete mať s týmto je WOW. Chain Reaction je kovový zelený nechty s ružovým, zlaté a červené blyští. To je jeden vynikajúci farby s veľmi vzácnou combo blyští. Vyžaduje dve vrstvy.

3. LA Colors Fialová:

Vamp odtieň s rozdielu !! Purple je nádherná tmavofialová kovová plná modrej a ružovej blyští. Vyžaduje tri vrstvy.

4. Chanel Peridot:

Ten musí byť obľúbený každého z pozemku. Pochádza z jesennej kolekcie s názvom ilúzie Chanel d'Ombre de Chanel. Peridot je krásny monochromatický kovové bronz-gold, ktorá presúva do zelenej a žltej. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

5. Zoya Kimber:

Táto krása pochádza z Zoya sa Summer Surf Collection. Kimber je červený - ružová metalická farba s jemným zlatým leskom v ňom. Milujem tento odtieň bitov. Perfektné nechty pridať nejaké dievčenskú zábavu v lete. Vyžaduje dve vrstvy.

6. Orly fólie FX:

Pokiaľ máte radi kovové leštidla, musíte vlastniť aspoň jednu striebornú lesk. A toto je ideálny pre ňu. Fólia Fx je strieborná metalíza v plastovom prevedení s veľkým množstvom jemných strieborný lesk v ňom. Odtieň je naozaj svetlé a lesklé. Vyžaduje dve vrstvy.

7. China Glaze No Plain Jane:

No Plain Jane, toto je. Jedná sa o kovové duo chróm, že presúva z fialovej na meď alebo dokonca ružové. Nikdy som nevedel, fialovej a medi v combo mohlo fungovať, ale táto je ohromujúci. Vyžaduje tri vrstvy.

8. Revlon Gold Coin:

Gold lesk vhodné pre diva !! Gold Coin je krásny matný zlatý lesk na fólie povrch a má veľa rýdzeho zlata, striebra a trochu bronzové odlesky. Kovová úprava v tomto je veľmi silná. Nezabudnite si vziať slnečné okuliare, zatiaľ čo nosia to. Vyžaduje dve vrstvy.

9. OPI Jednoducho Smashing:

Proste rozbíjať je kovový vápno zelenej farby s jemnou blyští v ňom. Ten je zo svojej grandslamové zbierke. Teraz, keď v lete je tu, je čas maľovať číslic v týchto farbách. Vyžaduje dve vrstvy.

10. NYX Gold:

Názov je trochu zavádzajúce, ale farba je nádherná. Zlato je jasná kovová meď s množstvom medeným leskom v ňom. Skoro to vyzerá, ako by to žiariaci. Vyžaduje dve vrstvy.

Dúfam, že tento článok na metalických lakov na nechty vám umožní vybrať farby, ktoré sa vám páčia chváliť.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

load...