Makeup

Ako získať dokonalý tvar tváre: krok za krokom tutorial

Ako získať dokonalý tvar tváre: krok za krokom tutorial

Pery zvýrazňujú krásu ženy. Ale nie všetci majú perfektné pút. Niektorí z nás majú tenké alebo rozdielne pery. Či už sú obdarení zvodné pery alebo nie, make-up má konečnú právomoc nanovo definovať svoje pery a urobiť je vyzerať krajšie a dobre definované.

Tam je umenie na dosiahnutie tohto podstatný pút. Je to to, čo ste hľadali? Chcete, aby vaše pery vyzerajú vyvážený? Potom tento výukový program je presne to, čo budete potrebovať!

Budete potrebovať

  • Ret ceruzka
  • Rúž
  • Ret kondicionér / primer na pery
  • Korektor

Ako získať Perfektný pery tvar s make-up?

Poďme sa dozvedieť, ako vytvoriť dokonalý vzhľad pre vaše pery.

load...

1. Analyzovať rtu Shape

Pre perfektné pery make-up, je potrebné najprv analyzovať vaše tvar pier. Akonáhle budete vedieť, tvar pier, je ľahšie, aby vyzerali vyrovnaná. Efektívne make-up tipy a triky môžete ľahko pomôže vytvoriť objaviť dokonca krásna a dokonalá tvoje pery.

2. Hydrát vaše pery

Začnite tým, že použitím balzam na pery / pery kondicionér pre hydratáciu pier. Nechal usadiť po dobu troch až štyroch minút.

Ak máte suché a vločkovitých pery s použitím peeling na pery pred aplikáciou balzam na pery je vysoko odporúčané. Ret peeling odstraňuje hlboké vločky, sucha a popraskané kúsky kože z úst, takže aplikácia rúžu oveľa jednoduchšie. To tiež dáva hladký a bezproblémový povrch na pery.

load...

Teraz spustite make-up pier pomocou pery ceruzkou podľa vlastného výberu. Uistite sa, že ceruzka je dostatočne ostrý pridať presnosťou na pery.

3. Spustite Lining vaše pery

Začať obloženie pery počnúc Amorových lukom a pokračovať až do rohov, po prirodzenom tvaru pier.

Tiež môžete prečerpať alebo pod kresliť pery tvar; V závislosti na tom, ako vyrovnané chcete, aby vaše pery vyzerať.

Tento model tu má mierne tenší hornú peru v porovnaní s dolným perou. Takže som prečerpané jej tvar pier. Zabránilo ísť cestou nad prirodzenú líniu pery, pretože sa nemusí objaviť prirodzené.

4. Povrchová úprava ostenia

Nakloniť hlavu na stranu a lemujú kútiky pier a vidieť rohy jasne.

Teraz, opakujte rovnaké kroky na spodnej pere, počnúc od stredu pery a pokračuje až do rohu.

Kým popisujúce pery, môžete súčasne naplniť vaše pery s ceruzkou. To funguje ako silný základ pre svoje farby na pery a robí váš rúž vydrží dlhšie.

5. Použiť Lipstick

Teraz naneste rúž s tenkým štetcom na pery na celý peru. Uistite sa, že vyplniť v tvare pier rovnomerne.

6. Opravte nedostatky

Až budete hotoví s aplikáciou rúžu, opraviť prípadné chyby, krivé obrysy alebo nedokončené vzhľad pomocou malého plochý štetec a nejaké korektor / základ v tieni najbližšie k vašej pleti. Opraviť vonkajšie okraje pier ich vyváženie.

A je hotovo!

7. Záverečné Look

Kto povedal, že musíte botox mať dokonalé pery? S touto ľahko lip make-up tutorial, môžete teraz vyťahovať svoje úžasné pery, že príliš bez vyprázdnenia vrecku. A nezabudnite použiť vaše pery pre ich veľmi základný účel - s úsmevom!

Aký druh pery máte? Čo robíte, aby sa im zdajú dané? Podeľte sa o svoje triky s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...