Makeup

Ako vytvoriť perfektné okrídlené očné linky?

Ako vytvoriť perfektné okrídlené očné linky?

Povedzme, všetci sa zhodujú, že nič povznáša váš očný make up hru ako dokonale vypracované dramatické okrídlené očné vložky. Vyzerá to super hot a dopĺňa takmer každý druh vzhľad. S okrídlený liner bytia najteplejšie trend nemôžete nechať svoje trasúce sa ruky a nedostatok vedomostí držať čo najďalej od dosiahnutia tohto výkonu. Sledujte náš krok za krokom tutoriál pre vytvorenie mačacie oči a krídla, ktoré sú dostatočne ostré, aby zabil.

Ako urobiť Winged Eyeliner?

Metóda 1: Ako vytvoriť Winged Eyeliner pri šikmom očné linky kefa?

Ten bol špeciálne navrhnutý tak, aby vám pomohol s vašimi okrídlené očné linky strasti. Úprimne povedané, to už ani nemôže byť jednoduchšie, než toto. Môžete tiež mokré kefa ľahko za super čistým výsledkom.

Krok za krokom tutorial

 • Ponorte uhol štetec vo vašej očné linky banku a umiestniť ho na vonkajší okraj oka vytvára určitý uhol so svojimi chrámami
 • Umiestnite do jedného vreca na druhom konci linky, ktorú ste práve nakreslili v obrátenej spôsobom k vytvoreniu hornej krivky vášho krídla
 • Vyplniť prázdny priestor medzi riadkami s vašou očné linky kefu a rozšíriť vložky do vnútorného kútika ako obvykle.

Metóda 2: Free Hand Guide

Áno, je treba trochu cviku a pevnú ruku, ale s trochou trpezlivosti a správne metódy, je úplne dosiahnuteľné aplikovať perfektný a čistý okrídlené očné vložku.

load...

Krok za krokom tutorial

 1. Vezmite si ceruzku očné linky a čerpať predĺženej línii na vonkajšom okraji vašimi očami zvierajú uhol obočie. Nastaviť dĺžku podľa požadovanej dĺžky krídla
 2. Teraz umiestnite ceruzku, kde táto línia končí a nakresliť čiaru, ktorá šľahne dovnútra s miernom oblúku a predĺženie linky do vnútorného kútika oka. Ak sa vám zdá ťažké rozšíriť rovnaký riadok na jeden záťah, predĺžiť ju aspoň do polovice do svojej hornej línie rias a potom pokračovať až do vnútorného kútika. Skúste, aby sa ubezpečil, že linka tenšie postupne, a to najmä ak máte menšie oči
 3. Teraz zaplniť medzeru, kým nie je pokožka Peeps skrz z priestoru medzi horným a spodným riadku, ktorý vytvára vaše krídlo.
 4. Ak ste v poriadku s mäkšie povrch, nechať tak ako to je. Ale ak chcete svoje krídla, aby sa viac zarážajúce a tučne, sa tekuté očné linky a opatrne stopových pozdĺž línií, ktoré ste vytvorili s ceruzkou očné linky. Tiež, ak máte v úmysle zahrnúť tento krok, môžete si dovoliť vaše riadky byť trochu drsné na hrane pri používaní ceruzky očné linky. Kvapalina očné linky sa bude týkať až ostré hrany, čím dokonale hladký povrch.

Rýchle Poznámka: Pri nanášaní očné linky s voľnou rukou, uistite sa, že na rovnom a stabilnom povrchu odpočinku lakte. To dá dobrú mieru kontroly nad svojimi pohybmi rúk.

Ak táto príručka nerobí prácu za vás, potom ste pravdepodobne vyžadovať nejakú ďalšiu pomoc na zvládnutie týchto zabijáckych krídla. Fret nie. Vaše riešenie spočíva v každodenných predmetov, ako sú lyžice, Lepiaca páska alebo kefami špeciálne určených na tento účel.

Pozrite sa na nasledujúce hacky a zistiť, ako si môžete vytvoriť dramatický okrídleného očné linky s tými správnymi položkami.

 Metóda 3: Ako urobiť Winged Eyeliner s páskou?

Okrem pravidelnej renovácie roztrhnuté výbavu, vaše lepiaca páska alebo starý dobrý celofán je tiež schopný vám pomôže čerpať perfektnú okrídlené očné tiene

load...

Krok za krokom tutorial

 1. Rezať pásku meranie asi 2 cm a držať pozdĺž vonkajšieho okraja vašimi očami v uhle by ste chceli vaše krídla byť.
 2. Stopových pozdĺž šikmého okraja s vašou očné linky čerpať krídla pomocou obrysy pásku ako vodítko.
 3. Zakončiť tým, že rozšíri linku pozdĺž hornej časti línie rias.

 Metóda 4: Ako vytvoriť perfektné Winged Eyeliner s lyžičkou?

Vypravte sa do vašej kuchyne a vyzdvihnúť lyžicu tak, aby vám dokonalý okrídlené očné linky vždy žiaduce. Rovná hrana rukoväťou a krivkou lyžice je ideálny nástroj pre vedenie pre úhľadné a presných krídlami.

Krok za krokom tutorial

 1. Uchopte rukoväť lyžice pri vonkajšom kútiku oka.
 2. Nakresliť priamku s vašou očné linky v nadväznosti na línii rukoväti.
 3. Teraz umiestnite zaoblenú časť lyžice a šálky viečkach.
 4. Použite zaoblené hrany k vytvoreniu krivky špičku svojho krídla.
 5. Vyplniť medzery medzi dvoma riadkami s očné linky a rozšíriť vložky na hornej časti línie rias, ako by ste normálne robiť.

 Metóda 5: Ako vytvoriť perfektné Winged Eyeliner with Business Card?

Vaše riešenie kvalifikovane čerpať okrídlené očné tiene je pravdepodobne sedí v kabelke. Len vyloví vizitku už máte akékoľvek použitie, a aby vaše osobné okrídlený očné linky šablóny.

Krok za krokom tutorial

 • Vezmite si vizitku a nakresliť čiaru zhruba tak, aby zodpovedal veľkosti vašich očí a ako chcete vaše krídla byť
 • Potom sa nožníc a vystrihnúť vzor ste ťahané
 • Použiť výrez ako šablónu pre vaše krídla

Metóda 6: Vytvorenie Winged Eyeliner S Odklepnite kartu

Použite svojej kreditnej alebo debetnej karty vám pomôže kresliť okrídlené očné linky, namiesto platenia kupovať drahé šablóny a nástroje na dosiahnutie úhľadné krídla so svojimi očné tiene.

Krok za krokom tutorial

 1. Uchopte rovnú hranu karty na vonkajšom kútiku oka robiť mierne šikmej so svojimi chrámy.
 2. Stopových pozdĺž pravítka s očné linky pre vytvorenie krídla.
 3. Rozšíriť očné linky do vnútorných kútikov očí pozdĺž hornej línie rias.

PS Môžete tiež použiť pero alebo ceruzku alebo v podstate žiadnu priamu objekt a sledovať rovnakú metódu, aby sa dosiahlo rovné krídlo. Avšak v týchto prípadoch, krídlo je pravdepodobné, že bude ostrejšie a menej krivky.

Tipy a opatrenia treba dodržať Kým Uplatnenie Winged Eyeliner

 1. Buďte opatrní pri výbere typu vašej očné linky. Očné tiene pochádzajú prevažne v troch ikonky-kvapalina, gél a ceruzku. Kým kvapalné a gélové vložky dávajú viac odvážne a nápadnú povrchovú úpravu, môže to byť trochu chaotický pracovať, a to najmä pre začiatočníkov. Na druhú stranu, ceruzky dávajú mäkšie a jemnejšie povrch, to vám dáva veľkú kontrolu a preto sa odporúča pre začiatočníkov.
 1. Okrídlený očné linky a mačacie oči vyzerá super hot na takmer každý a je možné nosiť na každú príležitosť, alebo dokonca aj na dennej báze. Môžete však hrať s dĺžkou a ostrosť krídla v závislosti na úrovni dráme sa chystáte pre. Tiež zistili, umiestnenie a tvar krídel, ktoré dopĺňajú tvar vášho oka, a podľa toho upraviť ju.
 1. Ak ste začiatočník, to je ale prirodzené, že pokaziť očné tiene aj pri všetky poznatky. Nebojte sa, ak urobíte chybu. Namočte vatové tyčinky v vazelínou a opatrne vymazať škvrnu s ním. Môžete tiež použiť jasný lesk na pery pre rýchlu opravu.
 1. Ak chcete mať ešte lepšiu kontrolu nad tekuté očné tiene, hodil ju v chladničke po dobu 10 - 15 minút. To bude tvrdnúť aplikátor, aby bolo ľahšie riadiť.

Takže teraz sa všetkými týmito tipy a triky vo svojej mačiatko, všetko, čo je vľavo je potrebné urobiť, je užívanie svojho očné linky a snažia sa tento ultra glam vzhľad. Netráp sa, ak nechcete si to v prvom cestách. Trvá to trochu praxe a trochu trpezlivosti zvládnuť umenie očné linky ako profík. Určite sa tam dostať, do tej doby, použite tieto hacky a udržať zabitie.

Povedzte nám, ak máte nejaké hacky alebo tipy na dokonalé okrídlené očné tiene a dajte nám vedieť, ak ste našli tento článok užitočný.

load...