Makeup

Najlepšie korenisty Revlon - naša špička 10

Najlepšie korenisty Revlon - naša špička 10

Revlon má bohatú a pestrú históriu siahajúcu až do roku 1932. Začali s jediným produktom, na nechty emaily a teraz sa rýchlo rozšíril o farby na vlasy, očné tiene, rúže a kompletný rad kozmetických a starostlivosť o pleť riešení. Jednalo sa o prvý medzinárodný kozmetická značka má začať v Indii. Niektoré z mnohých pohybuje od Revlon patrí Photoready, ColourStay a Touch & Glow. Tam sú niektoré z najlepších Revlon concealers by ste mali vedieť.

Najpopulárnejší Revlon Concealers

Majme pohľad na najlepšie Revlon concealers, takže si môžete vybrať ten správny pre vašej pleti.

1. Revlon ColorStay Korektor:

Táto Revlon korektor na ColorStay prichádza v piatich rôznych odtieňoch, spravodlivé, ľahké, stredné, stredne ľahké a stredne hlboké. Má exkluzívne soft touch aplikátor, ktorý pracuje jemne zakryť tmavé kruhy pod očami a iné nedokonalosti a zároveň dáva prirodzený vzhľad. Tento ľahký produkt nie je cítiť nepríjemne na kožu. Okrem toho obsahuje kyselinu salicylovú, ktorá dokonca pomáha liečiť pupienkov a akné.

load...

2. Revlon ColorStay Korektor Shade Hlboká:

Hlboký tieň pôjde ideálne na šerej pleti. Konzistencia tohto korektoru je kvapalina krémovej, hraničiace s krémové. Poskytuje silné pokrytie, ale môžete robiť to vyzerať číra zmiešaním dôkladne. Korektor účinne zakrýva a skrýva nedokonalosti, ako je akné, škvrny, tmavé kruhy pod očami a jemné linky, bez toho by to vyzeralo cake alebo umelé. To je najlepšie Revlon korektor podľa mnohých!

3. Revlon PhotoReady Korektor:

To korektor je dodávaný v 6 odtieňoch a je vhodný pre všetky typy pleti. K dispozícii je odtieň pre každý tón pleti. Tento korektor obsahuje foto farebné pigmenty, ktoré pomáhajú odrážať a rozptýlené svetlo vymazať chyby a nedostatky. Dokonca môžete použiť tento korektor na celú tvár, aby si bezchybnú pokrytie. Je bezolejové a paraben zadarmo, nastavený na práškovým lakovaním.

load...

4. Revlon PhotoReady Korektor Shade Medium:

Odtieň médium je ideálny pre stredné až olivové kože tónovaný krásy. Korektor je dodávaný vo forme tyčiniek, ktorý uľahčuje spôsob aplikácie. Poskytuje naprostý na strednej krytie, ktoré je možné zostaviť podľa potreby. Korektor nastaví k práškovým lakovaním a zostane dlhšie ako 5 hodín. Produkt vyrovnáva na škvrny a iné kožné nedokonalosti akné kože a začervenanie dokonale.

5. Revlon PhotoReady Korektor Shade Medium Hlboká:

Odtieň stredne hlboké je ideálny pre olivové tónovaný krás. Korektor možno použiť dokonca sám na tvár pre matný a hladký vzhľad. Tento ľahký korektor má krémovú textúru, ktorá spája hladko. Účinne ukrýva všetky nedokonalosti pleti odhaliť vadu zadarmo a zdravú kožu.

6. Revlon ColorStay pod očami Concealer:

Tento korektor je špeciálne formulovaný pre pod očami tmavé kruhy. Dodáva sa v 5 rôznych odtieňoch.

7. Revlon ColorStay pod očami Concealer Shade Light:

Tento odtieň je určený pre bledé pleti tónovaný krásy. Táto pod oko concealer pokrýva škvrny efektívne a poskytuje prirodzenejší vzhľad ako ostatné concealers. Má kvapaliny do krémovej konzistencie, ktorá dobre mieša. To korektor poskytuje kompletné pokrytie a neusadzuje v jemných liniek na tvári.

8. Revlon Vek Defying Korektor s DNA Výhoda:

Tento jedinečný korektor nie je len obyčajný korektor, ale tiež tvrdia, kontrolovať príznaky starnutia, ako jemné linky a vrásky. Korektor nebude pokrčiť a hydratuje a rozjasňuje pokožku na revitalizované vzhľad. Môžete ju použiť s vašou denný alebo nočný krém pre ochranu proti príznakom starnutia. Korektor je dodávaný v 4 odtieňoch určených pre ľahkú, stredne ľahké, stredne hlboké a hlboké.

9. Revlon Vek Defying Korektor s DNA Výhoda Shade Light Medium:

Medium svetlo bude fungovať veľmi dobre pre spravodlivé pleti. Korektor má tekutú konzistenciu a poskytuje stredné až ťažké pokrytie. To poskytuje lepšiu krytie, ak sú používané na základoch. Korektor je veľmi hydratačný a nemá ani pokrčiť alebo slabnúť s časom. Korektor platí rovnomerne a poskytuje matný povrch na koži.

10. Revlon Photoready Color Opravujem Primer:

To je v podstate základný náter, ale môže byť tiež použitý ako korektor. Táto oprava primer vyhladzuje a vyrovnáva tón pleti s jeho farebné korekcie pigmenty a neutralizuje začervenanie a škvŕn na koži. Tento náter môžete aplikovať pod nadácie alebo samostatne a znížiť výskyt veľkých pórov a jemných liniek a zvláčňujú pokožku. Je úplne zadarmo ropy a kontroly lesk a mazu po dobu niekoľkých hodín.

Dúfam, že sa bude snažiť tieto nádherné korektory produkty Revlon. Strieľať nám komentár!

load...