Makeup

Angelina Jolie makeup očí: krok za krokom tutorial

Angelina Jolie makeup očí: krok za krokom tutorial

Angelina Jolie má vzhľad podpisu, pokiaľ ide o make-up. Vzhľadom k tomu, že je jedným z najkrajších žien na svete, je to ne-jasné, prečo sa lepí na jej make-up rutina. To robí jej pohľad nádherný, prinajmenšom! Angelina takmer vždy kladie dôraz na jej očný make-up. Avšak, ona má tendenciu experimentovať s neutrálnymi odtieňmi a žiarivé červenej na perách.

Začíname

Bez ohľadu na vzhľad, jeden by mal vždy hydratujú a predsedu oči pred začínajú. Tým sa vytvorí rovný podklad a umožňuje výrobky kĺzať na oči bez námahy a zostávajú unsmudged a neporušený po dlhšiu dobu.

load...

Budete potrebovať

  • Očné tiene
  • Očné linky
  • Riasenky
  • Kefy

Falošné riasy (voliteľné)

Krok 1

Identifikovať záhybov plochu pomocou našuchorený kefu.

Zatvorte oči a umiestnite kefa presne tam, kde sa môžete cítiť vaše očné buľvy.

Krok 2

Potom sa matný povrch hnedej očné tiene a začať tým, že nanášanie farby s našuchorený kefa na bránkovisku.

Blend to celé bránkoviska. Táto technika pomáha kontúry bránkoviska priestor a robí vaše oči vyniknúť ešte viac.

U očných viečok, môžete sa rozhodnúť pre neutrálne očné tiene, ktoré dopĺňa farby záhybov. Tu som použil priesvitný prášok na viečka, ako to vyzerá prirodzene a dáva ilúziu majú plnšie viečok.

load...

Krok 3

Vezmite rovnaké hnedé očné tiene a aplikovať farby na svojom dolnom viečku, sa sústrediť viac na vonkajšom kútiku oka dostať mäkké, Smokey vzhľad.

V prípade, že niektorý vypadnúť, prach na očné tiene sa sypký prášok.

Hovorí sa, že obočie rám váš tvár, takže nezabudnite vyplniť vaše obočie!

Krok 4

Potom, čo ste urobil s prelínanie očné tiene, môžete začať, ktorým sa mení falošné riasy. Pridanie falošné riasy činí celkový vzhľad ešte viac pôsobivých.

Môžete sa rozhodnúť používať buď dramatické alebo prirodzene vyzerajúce riasy.

Rýchle tipy

  1. Znížiť riasy do polovice alebo do jednej tretiny, aby aplikácia ľahké.
  2. Môžete použiť maskaru pred curling vaše riasy.
  3. Vždy meranie veľkosti riasy tým, že umiestni je na očiach, a potom si môžete skrátiť alebo rezané riasy podľa svojho tvaru oka.
  4. Ak zistíte, že žiadny priestor medzi skutočnými a falošné riasy, vyplniť medzery sa kvapalné alebo gélové očné linky. Vďaka tomu, že riasy vyzerajú prirodzenejšie.

Krok 5

Až budete hotoví, ktorým riasy, aplikovať očné linky buď uhlová alebo špicatým vložka kefkou. V tomto prípade, som použil gélové vložky s názvom Blacktrack podľa MAC.

Spustiť aplikáciu z vonkajšieho kútika oka, postupne kreslenie čiary do vnútorného kútika. Vložka by mala byť použitá v tesnej blízkosti riasy tak, že sa vzťahuje na falošné línie rias.

Použite očné tiene v rovnakej farbe ako vložky, a škvrnu ho s uhlovým štetcom alebo plochým štetcom očné tiene, aby sa vaše vložka vyzerať ešte intenzívnejšie. Bude tiež zabránilo pokrčeniu vložky.

Krok 6

Použite rovnaký očné linky a miešať farby na dolných viečok rovnako.

Krok 7

Oblúčik vaše riasy, aby im výťah a zaoblený efekt. Použitím kulmy tiež povznáša vaše riasy a otvára oči.

Coat oba horné a dolné riasy s veľkým množstvom riasenky. Ďalšie dráma, môžete srsť vaše riasy vy dva až trikrát. Použil som Colorbar svoje riasenky tu.

Môžete držať pery neutrálne alebo experimentovať s žiarivé červené, ružové alebo koralov. Ako Angelina Jolie je známa pre svoje zmyselné a Putami pery, som sa rozhodol použiť pulzujúca ružový odtieň.

Krása tohto pohľadu je - môžete vyladiť to, aby buď jemné alebo očarujúce vzhľad!

Konečný vzhľad!

Teraz, keď viete, ako to urobiť očný make-up ako Angelina Jolie, čo ešte čakáte? Choď kanál svoje vnútorné Angelina Jolie a ohromiť každého s svoj vzhľad! Bol to tutorial užitočná? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...