Makeup

10 úžasných ručne maľovaných dizajnov nechtov

10 úžasných ručne maľovaných dizajnov nechtov

My ženy si zaslúžia, aby sa hýčkať. Takže sa naše nechty! Existuje snáď lepší spôsob, ako hýčkať svoje nechty a potom ich ozdobíme nail art?

Väčšina z nás dievčat chceli športu ľahké robiť kvetinové vzory na nechty. Až príde tému ručné maľby, kvetinové vzory sú niektoré z najbežnejších vzorov, ktoré uvidíte na nechty. Kvetinové vzory nie sú ťažké stanoviť a môže byť na obdiv každý deň, rovnako ako pri zvláštnych príležitostiach. Tak sa pozrime, ako môžeme čerpať šumivé kvetinovým vzorom!

Amazing Maľované Nail Art Tutorial:

Pozrime sa na úžasné ručne maľované nail art myšlienok v tejto lekcii:

Veci Vyžaduje:

  • Podkladový lak (voliteľné)
  • Biely lak na nechty
  • Ružový lak na nechty podľa vlastného výberu
  • Purpurovú lak na nechty
  • Strieborný lak na nechty
  • Huba
  • Akrylové farby bielej, fialovej, čiernej a modrej
  • Trblietky na nechty
  • Transparentný krycí lak

Stupňovito Tutorial:

Krok 1:

Použite základný náter chráni vaše nechty pred akrylovými farbami a chipping. Teraz použite vrstvu bieleho laku na nechty. To umožní, aby základňa viac nepriehľadný. Podkladová omietka dáva zvláštnu silu na vaše nechty. Takže, ak vaše nechty sú náchylné na štiepanie alebo lámanie, nikdy by ste nemali nechať ujsť kvalitným základným náterom.

load...

Krok 2:

Keď je biely lak na nechty sušené, použiť jeden alebo dva nátery ružový lak na nechty. Nechajte ho vyschnúť predtým, než prejde k ďalšiemu kroku.

Krok 3:

Po ružový lak na nechty je riadne vysušený, vziať purpurový lak na nechty na palete. Použite kus špongiou hubu hore purpurová lak na nechty po celej špičke, rozširuje trochu smerom k stredu nechtu. To by malo vyzerať Ombre klinec. Teraz nechať ho sedieť asi 2 minúty. Teraz sa na nechty strieborná klinec na palety a používať nový kus hubou nasať striebro celé nechty. To by malo vyzerať podobne ako na obrázku nižšie. Ak existuje nejaký zblúdilý laky na nechty, vyčistiť kúskom vatovým tampónom namočeným v poľskom odstraňovač.

Krok 4:

Teraz sa trblietky na nechty a dať krásny vrstva trblietky celé nechty. Nech je toto úplne zaschnúť pred prechodom na maľovanie nechty. Akonáhle nechty sú pripravené k lakovaniu, vziať biely lak na nechty na palete a vaše tenké nail art kefa. Pomocou tejto funkcie možno zostaviť kvety, akoby som je uvedené nižšie. Maľovať up s vymedzením jednotlivých lístkov. To by malo vyzerať podobne ako na obrázku nižšie.

load...

Krok 5:

Teraz sa čierne akrylové farby na palete a vašu tenkú nail art kefa. Pomocou tejto funkcie je možné vykonať niektoré vetvy s púčikmi na malé prst a niektorých ďalších pobočiek na prázdnych priestorov ostatných prstov. Pomocou tejto funkcie možno poskytnúť osnovu kvetín a okvetných lístkov. Viď obrázok nižšie pre väčšiu jasnosť.

Krok 6:

Teraz uviesť niekoľko vnútorných vymedzením pre kvety v ich strede. Používať fialovú a modrú farbu pre toto. Je to naozaj jednoduché! Pozrite sa na obrázok nižšie a budete rozumieť tomu, čo je potrebné urobiť lepšie.

Krok 7:

Teraz trvať niekoľko voľné flitre, alebo môžete zbierať nejaké flitre z trblietky na nechty a s pomocou špáradla umiestniť do stredu kvetiny. Pocit nadšení vašej nail art ešte?

Krok 8:

Dá pekný vrstvu vrchného laku, keď je celá konštrukcia riadne vysušené. Vzhľadom k tomu, maľba sa deje s akrylovými farbami, farby môžu krvácať, ak nie sú riadne vysušené. Takže sa uistite, že celá konštrukcia bola venovaná aspoň 10 až 15 minút času stojí pred použitím transparentný lesk na to. Váš návrh je teraz pripravený chváliť!

Dúfam, že sa vám to páčilo tento krásny dizajn. To nie je ťažké urobiť, ale je to trochu časovo náročné. Takže ak máte trochu voľného času v ruke, potom ho dať tento dizajn vyskúšať. Môžete nosiť tento obsah so svojimi kvetinovými oblečenie a tiež so svojím letným kvetinovou potlačou šaty.

Niektoré krásne ručne maľované Nail Art vzory:

Tu je niekoľko hand paint nail art vzory, ktoré si môžete vyskúšať, aby sa vaše nechty do vápna svetla po celú dobu. Tie by určite mali predstavu chváliť viac.

Design 1:

Všetkým tým, ktorí si myslia, že nail art je určený len pre dlhé nechty Tento farebný tlač leopard dokazuje je zle. Môžete použiť rôzne odtiene a ich kombinácie pre tento funky dizajnom. Neónové odtiene tiež vyzerať dobre pre tento tlač.

Design 2:

Pekný odklon od tradičných francúzskych pestované nechty! Pre dievčatá, ktoré chcú predviesť dĺžku svojich nechtov, to trblietavé nail art je tou pravou voľbou. Je ľahké robiť, a jediná vec, ktorú musíte dávať pozor na to je základná farba. To by nemalo byť príliš ľahké.

Design 3:

Tento viacfarebný nail art vyzerá veľmi módne, ale jedná sa o zdĺhavý úlohu navrhnúť. Voľba farby je stlmený, ale celkový vzhľad je úžasné. Navyše je tento nail art je vhodnejšie pre dlhé nechty.

Design 4:

Pri digitálnej tlači a neónové farby sú in, prečo nie byť trochu inovatívne s nechtami taky? Farby použité pre tento nail art sú absolútne trendy a funky. Trik je úhľadne kefa farby a kombinovať ich, aby žiarivý vzhľad. Použitie príliš veľa jasných farieb môže byť tiež katastrofa.

Design 5:

Jasný kvetinové umenia na čiernom podklade je úžasná kombinácia. Black je jedna taká farba, ktorá môže zvýrazniť aj, tlač a jeho farby. A najlepšie na tom je, že sa nikdy pokazí. Dokonca aj matné odtiene vyjsť aj na lesklom čiernom podklade. Toto ručne maľované kvety nail art nepochybne pacifies každého!

Design 6:

Odtiene pávie perie môžete nail art vyzerať živé a dopĺňa akýkoľvek outfit a farbu. Môžete tiež použiť rôzne kombinácie namiesto tradičných pávie farby na perie pre pridanej drámu.

Design 7:

Cez Pinterest

Jednotná kockovaný tlač vyzerá roztomilý na malých klinčekov. Použitie ružovej a pridružených odtiene mu dáva veľmi dievčenskú a jemný vzhľad rúk. Rôzne farebné kombinácie môžu byť použité pre experiment farebné kombinácie. Uistite sa, že používate správne odtiene, aby sa zabránilo tento design premeniť v katastrofu.

Design 8:

Bodky, pruhy a papradie publikácie sú múdro používajú na výrobu nechty atraktívny vzhľad. Kombinácia farieb je veľmi živé. To je jednoduché a nezaberie veľa času. Je to funky umenie, ktoré možno urobiť, keď chcete nový vzhľad pre stranu.

Design 9:

To Jeweled nail art je veľmi módne a elegantné. Jediným kritériom je, že môže byť vykonané na širokých nechtoch; podaná v štvorcového tvaru je ďalšou výhodou. Je to príjemný spôsob, ako predviesť tzv "priestor" na svoje nechty.

Design 10:

Voľná ​​ruka nail art nie je každého šálka čaju. Urobil s množstvom jemnosť a pulzujúca kombináciou farieb, celkový vzhľad je veľmi lákavá.

Boli tieto ručne maľované nechty výtvarné návrhy vám zahltení? Len trochu kreativity môže vytvoriť unikátny dizajn na klinec! Do podeliť o svoje názory, ak niektorý vo komentáre časti nižšie. Môžete tiež skontrolovať rôzne kategórie nechtov umenie, aby vyhovoval vašim potrebám. Stačí si stiahnuť aplikáciu pre Android pre nail art kategórií a vyskúšať rôzne vzory.

load...