Makeup

7 typov Maybelline mascaras a ich prínosy

7 typov Maybelline mascaras a ich prínosy

Páči sa mi, ako väčšina Maybelline riasenky sú cenovo dostupné, ale účinné. V skutočnosti to nie je len o riasenky; všetky ostatné produkty sú tiež veľmi rozumné ceny tak v porovnaní s inými značkami. A najlepšie na tom je, že Maybelline nikdy kompromisy v kvalite a to buď. Takže, dnes som ti to povedať o "najlepších dostupných maskary od Maybelline". Riasenka je najviac prehliadajú make-up produkt, ale ak chcete, aby posilnili svoje oči, potom je to naozaj dobré.

Medzi najlepšie Maybelline maskary na trhu

1. Maybelline kolosálny Volum'Express Vodotesný riasenka:

Kúpiť Maybelline kolosálny vodeodolná riasenka Pre ₹ 320.00 @ www.amazon.in/maybelline-colossal-waterproof-mascara

To Maybelline kolosálny riasenka je dodávaný v dvoch variantoch-one vodotesná a druhá umývateľné, takže si môžete vybrať podľa toho. Dodáva objem rias a núti ich vyzerať plnšia bez zlepenia aj pri použití 2 - 3 nátery. To otvára oči a núti ich sa objaviť aj väčšie. Štetín prútiky, aby aplikácie ľahko a konzistencia je tiež dobré teda ani príliš vodnatá, ani tučná.

load...

2. Maybelline Hypercurl Volum'Express Mascara:

Kúpiť Maybelline Hypercurl Mascara Pre ₹ 295.00 @ www.amazon.in/maybelline-hypercurl-mascara

Táto riasenka od Maybelline je naozaj dobrý každý deň riasenky, pretože zostáva na celý deň a dodáva objem rias. To tiež krútia riasy, pretože štetiny prútiky sú zakrivené a držať krúti po dlhšiu dobu. Je odolný proti vlhku, čo je skvelé pre leta a je to jednoduché, aby ho s odstraňovač. To neváži sa riasy a tiež nemá zhlukujú vôbec.

3. Maybelline Falsies Mascara:

Kúpiť Maybelline Falsies Mascara Pre ₹ 461,00 @ www.amazon.in/maybelline-falsies-mascara

load...

Táto riasenka je dodávaný v atraktívnom fialovom rúrky čerpadla a palička uľahčuje aplikovať riasenku na mojej dolné riasy a rohových rias. To zvyšuje dĺžku rias a zároveň dodáva objem k nim, bez toho aby sa over-the-top. Nezáleží zhlukujú aj po nanesení 3 vrstvy, čo je chvályhodné. Ak hľadáte pre non-vodeodolná riasenka potom to Maybelline Falsies riasenky stojí za vyskúšanie, ale ak chcete vodotesnou jednu potom budete musieť porozhliadnuť.

4. Maybelline Long Extreme Stiletto Vodotesný riasenka:

Pre tých, ktorí žijú mimo Indiu, to Long Extreme Stiletto riasenka od Maybelline je tou najlepšou voľbou na vyzdvihnutie. Ide o predĺženie riasenku, ktorá robí riasy objavujú dlhší, bez toho by bol ťažkopádny a pri pohľade falošné. Štetiny prútiky sú malé, ktoré umožňuje aplikácie ľahko a nevážia sa chĺpky. Je vodotesný riasenka a tak zostane na svoje riasy po celý deň.

5. Maybelline Great Lash Mascara - Clear Transparent:

Kúpiť Maybelline priehľadné Mascara Pre ₹ 2,407.00 @ www.amazon.in/maybelline-clear-transparent-mascara

To je priehľadná riasenka a je ideálny pre tých, ktorí nechcú čierne riasy, ale len chcieť zvýšiť. Poskytuje prirodzený vzhľad vašich očí oddelením riasy a tiež výťahy je. To tiež obsahuje provitamín B5, ktorý pomáha pri posilňovaní svojej riasy pri použití nábožensky. Je to kontaktné šošovky bezpečné a tiež oftalmológ testovaný, takže ho môžete použiť bez obáv.

6. Maybelline Great Lash Big umývateľný Mascara - najčernejšia Black:

Kúpiť Maybelline najčernejšie čiernej maskary Pre ₹ 758,57 @ www.amazon.in/maybelline-blackest-black-mascara

Táto riasenka je čiernej farby a tvrdia, že podlhovastý a zahustenie rias, ktoré robí úžasne. To otvára oči a je vodotesný príliš, čo znamená, že zostane po celý deň bez rozmazania alebo vyblednutie. Prútik je veľká a hustá, ktoré uľahčuje používanie. Nezáleží zhlukujú ani po niekoľkých vrstiev aplikácie, ktorá je ideálna pre každodenné použitie.

7. Maybelline Lash Stiletto Voluptuous Mascara:

Kúpiť Maybelline Lash Stiletto Bacuľatá Mascara Pre ₹ 2,499.00 @ www.amazon.in/maybelline-lash-stiletto-voluptuous-mascara

Táto riasenka má kefu v tvare S, ktorý umožňuje aplikáciu ľahko aj na spodné riasy. To zvyšuje oko rias dĺžku a tiež pridáva objem, bez toho aby sa Over-The-top alebo falošné. Nezáleží zhlukujú vôbec, takže môžete použiť ľubovoľný počet vrstiev, ako si prajete. Zostane po celý deň, pretože je vodotesný a rozmazaniu dôkaz oboch. Je to kontaktné šošovky bezpečné a oftalmológ testované tiež.

Aký je váš obľúbený riasenka od Maybelline? Podiel v sekcii Komentáre nižšie.

load...