Makeup

Najlepšie laky na nechty Essie a vzorníky - náš top 10

Najlepšie laky na nechty Essie a vzorníky - náš top 10

Essie je svetovo preslávené lak na nechty značky, ktorá začala v roku 1981. V súčasnej dobe, takmer každý nechty milovník chceli mať niekoľko z týchto krások vo svojej zbierke. Ich odvážne a sýte odtiene sú jednoducho príliš dobré, nehovoriac o ich vynikajúcu kvalitu a rýchloschnúci vzorce. Je to jedna z mála značiek, ktorá získala niekoľko ocenení za svoje produkty. Tu je zbierka niektoré z najlepších Essie laky na nechty z mnohých tie nádherné dispozícii.

Najlepšie Essie lak na nechty Farby

Mať pohľad na tento zoznam 10 najlepších Essie laky na nechty. Chystáte sa vyskúšať jeden z nich pre istotu.

1. Essie Jam 'n' želé:

Jam, n 'Jelly je ružový lesk v kovovom prevedení s modrými tónmi. Farba je tak jasné, že takmer prikloní k neónu. Vyžaduje dve vrstvy.

2. Essie Vermillionaire:

Vermillionaire je jasne oranžovej farby v creme povrchovou úpravou. Milujem, ako jasné a odvážne, že je. Dokonalý lesk chváliť počas leta. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

3. Essie Bold a Beautiful:

Bold a Beautiful je tmavo červené, hnedé tóny v creme úpravou. Odtieň je príjemne tmavý a vamp. To je dobrá voľba pre tých, ktorí sa obávajú, že nosia tradičné červené. Vyžaduje dve vrstvy.

4. Essie Aruba Modrá:

Ak ste odvážne dosť, to Essie modrý lak na nechty, musíte mať vo svojom skrýšu. Aruba Blue je naozaj jasne modrý lesk v kovovým povrchom. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

5. Essie Leading Lady:

Leading Lady je tmavo červené nechty s veľkým množstvom červených trblietok v ňom. Tento je celkom dosť oblečenie pre slávnostné príležitosti. Vyžaduje dve vrstvy.

6. Essie Cute As A Button:

Kúpiť Essie Cute As A Button @ www.amazon.in/essie-cute-as-a-button

Roztomilé meno pre roztomilý odtieň. Roztomilý ako tlačidlo je celkom broskyňa - ružový odtieň v creme povrchovou úpravou. Môžete ľahko nosiť tento odtieň pri práci. Vyžaduje dve vrstvy.

7. Essie Lady Godiva:

Táto farba mi úplne pripomína rozpustenej horkej čokolády. Lady Godiva je tmavo hnedá farba v creme povrchovou úpravou. Vyžaduje dve vrstvy.

8. Essie Sexy Divide:

Sexy Divide je príjemná tmavofialová s veľmi jemnými modrými blyští v ňom. Bol by som rád, aby mi ruky na tento jeden. Vyžaduje dve vrstvy.

9. Essie fašírky:

Karbonátky je tmavo broskyňový - ružová farba s jemnými zlatými blyští v ňom. Jedná sa o neutrálny odtieň, že niekto môže nosiť bez námahy. Vyžaduje dve vrstvy.

10. Essie Mademoiselle:

Milujem tento odtieň bitov. Mademoiselle je veľmi ľahký číre ružové lesk na creme povrchovou úpravou. Budete potrebovať niekoľko vrstiev, ak chcete plnú transparentnosť, ale to je najlepšie nosiť ako francúzska manikúra báza ako vo vyššie uvedenom obrázku.

Dúfame, že tento článok bol zaujímavý a poučný. Takže, ktoré z týchto Essie lak na nechty vzorkovníky, ktoré budete nakupovať? Podeľte sa o svoje myšlienky s nami v komentároch.

load...