Makeup

DIY: čistenie rúk

DIY: čistenie rúk

Dávajte pozor, aby vaše pery a starostlivo zaznamenať ich. Nie sú oni stále popraskaný, suchý a nudný deň za dňom bez riadnej údržby? Čo robiť, aby sa o ne postarať? Hydratujú s balzamy a komentuje? Sú proste dosť? Premýšľať trochu hlbšie, môžete získať dôvod. Ak sú vaše pery potiahnuté odumretých buniek a drsnej pokožky, ako by mohli dostať živená s balzamy na pery? Vaše pery by mali byť bez mŕtve bunky užiť a absorbovať hydratáciu, že balzam na pery poskytuje.

Už ste to teraz myslieť? Niet pochýb o tom, že je exfoliácia. To isté, čo vaše telo a pleť tváre dostane oslobodiť sa z odumretých kožných buniek, ale na perách by malo byť jemnejšie. Použitím tvárovej kroviny alebo telový peeling na pery môže mať mnoho zlých účinkov, ako je cez exfoliácia, vedľajšie účinky alebo dokonca nevkusu. Niektorí môžu ísť na obchode kúpil pery kroviny olúpať ich pery, ale je to oveľa jednoduchšie, aby svoj vlastný doma! Sú to prírodné, sladko voňajúce a yummier, než ste očakávali. Takže, poďme vyskúšať hneď niekoľko zaujímavých lip drhnúť recepty z kuchyne, ako sa zbaviť tmavých pier a dosiahnutie mäkké ružové zulíbání pery.

Med a cukor Lip Scrub:

Cukor je jednou z kuchynskej prísady, ktoré môžu byť použité ako dobrý telový peeling a keď príde na pery, áno cukru funguje skvele taky. Soľ sa používa ako dobrý kožné kroviny taky, ale kto sa odváži niesť jej chuť na perách? Tak poďme na niečo sladké, ktorá je cukor. Zmiešajte štipku cukru alebo s niekoľkými kvapkami medu a aby si okamžité pery kroviny. Použiť túto hrubú zmes na pery a jemne drhnúť pre jednu alebo dve minúty. Umyte teplou vodou a hydratujú s balzam na pery.

load...

Olivového oleja a cukru Lip Scrub:

Dáte si ešte hlbokú hydratáciu pre vaše popraskané pery? Potom ísť na olivovom oleji. Má skvelé hojivé a upokojujúce vlastnosti, ktoré môžu priniesť späť svoje mäkké a ružové pery. Zmiešajte niekoľko kvapiek olivového oleja s cukrom a začať jemne drhnúť vaše pery. Zotrite obrúskom a striekajúcej teplou vodou. Tento neuveriteľne hydratuje a zvláčňuje suché pery priebehu niekoľkých minút.

Káva peeling pre citlivé pery:

Káva chutí sladký a my zahrnúť do svojej pery rutinnej starostlivosti teraz. Áno! Využite kávy drhnúť vaše pery veľmi jemným spôsobom. Tento peeling vyhovuje citlivé pery dobre zanecháva krásny kávy vôňu. Všetko, čo musíte urobiť, je uzemnenie niektoré kávové zrná hrubo, pamätajte, že by nemal byť v poriadku, inak to nebude mať žiadny efekt drhnutie. Teraz zmiešajte trochu mlieka urobiť kávu moc. Ako instantnej kávy, váš instant pery peeling je pripravený na použitie!

Tit bitov na zapamätanie:

  • Hydratuje vaše pery s balzam na pery ako mnohokrát za deň, a to najmä po kúpeli, jedle a pred spaním do postele v noci. To bude chrániť vaše pery pred stratou vlhkosti a udržuje ju zulíbání po celú dobu.
  • Ak ružové pery na minútu? Plátok červenej repy a votrite ho na perách. Jedná sa o veľmi prirodzený a efektívny spôsob, aby sa vaše pery ružové okamžite.
  • Maslo môže byť hladko aplikovaný na pery liečiť popraskanie a krvácanie pery.

Video o tom, ako Homemade Lip Scrub

load...

load...