Makeup

Ako rásť nechty rýchlejšie a silnejšie

Ako rásť nechty rýchlejšie a silnejšie

Žiarli všetkým svojim priateľom, ktorí majú nádherné dlhé a silné nechty?

Musí to byť naozaj nepríjemné, keď sa snažíte pestovať si svoje nechty, ale jednoducho nezdá sa, že rast! Budete čakať a čakať, ale bezvýsledne. Oni čip a zlomiť, kým ste nútení ich výbava. A tak vaše úsilie pestovanie von ešte raz zlyhal. Nevzdávajte to! Ste sa pokúsili všetko ešte nie.

Ale najprv sa pozrime na presne dôvod, prečo vaše nechty nie sú rastie.

Dôvody, prečo nechty nerastú

Tam môže byť veľa dôvodov, prečo sa vaše nechty už prestali rásť. Robíte niektorý z nich?

1. Bite nechty

Ak ste vinný hryzenie nechtov na pravidelnom základe, že je čas prestať, Pronto! Myslím to vážne! Tento zvyk vedie k mnohým bakteriálnym infekciám, ktoré spomaľujú rast kože a nechtov v tejto oblasti. Skúste udržať svoje nechty leštené tak, že urobíte vedomé úsilie, aby ich uhryznúť.

load...

2. Skip základná vrstva

Ak použijete lak na nechty, uistite sa, že nie je preskočiť základný náter. To funguje ako ochranná vrstva medzi vaše skutočné nechty a vrchnú vrstvu nechtu.

3. Chip Off Your Nail Polish

Vyhýbať sa robiť to za každú cenu! Keď sa zlomiť lak na nechty, že ste s najväčšou pravdepodobnosťou odlupovanie najvrchnejšiu vrstvu nechtu. To bude len vaše nechty slabé a krehké.

4. Príliš Použitie Gél aj akrylom

Ak pôjdete do salónu, aby si gél alebo akrylové nechty príliš často, že nie ste dávať vaše prírodné nechty čas k rastu v sile. Gély a akryláty sú skvelé raz za čas, ale nerobia to pravidelný zvyk, pretože budem mať vplyv na prirodzený proces rastu. Ak si odskočiť možnosť nechať vaše nechty rastú v zárodku, akú šancu budete mať?!

load...

Najlepšie vitamíny pre nechty rast

Tu je zoznam vitamínov, ktoré môže podporiť rast nechtov. Poďme sa na ne pozrieť:

1. Vitamín H (biotín)

Biotín pomáha pri raste nechtov, vlasov a kože. Biotín môže byť konzumovaný buď prostredníctvom potravín, alebo vo forme doplnkov stravy. Či tak alebo onak, mali by ste byť povinní konzumovať asi 30 až 40 mikrogramov denne na zabezpečenie zdravé nechty. Biotín možno nájsť v potravinách, ako sú banány, avokádo a losos.

2. Kyselina listová (vitamín B9)

Vitamín B9 alebo Kyselina listová je nevyhnutná pre rast buniek. To znamená, že to môže pomôcť v raste nechtov rovnako. Kyselina listová je možné získať z potravín, ako je listová zelenina, vajcia, repa, a citrusových plodov. S cieľom zabezpečiť a podporovať zdravý rast nechtov, je potrebné konzumovať 400 - 500 mikrogramov kyseliny listovej.

3. Vitamín A

Vitamín A je nevyhnutný pre posilnenie tkanív, kosti, zuby a nechty. To je tiež populárne antioxidant. Tým je zaistené, že poškodenie spôsobujúce toxínov sú vylúčení z vnútri tela. Ak dávate prednosť vegetariánskej možnosti, vitamín A možno nájsť v potravinách, ako je grapefruit, špenát, sladké zemiaky a jablká. To môže tiež byť nájdený v neveganských a mäsových možnosti, ako vajcia, pečeň a mlieko.

4. Vitamín C

Pamätám si, keď vám vaša mamička povedala, jesť pomaranče, aby sa zabránilo chytať prechladnutie? Thar bol za veľmi dobrý dôvod. Pomaranče alebo akékoľvek citrusové plody na to príde, sú bohaté na vitamín C, čo je skvelé pre boj s baktériami. Je to tiež silný antioxidant. Je veľmi dôležité konzumovať potraviny, ktoré obsahujú vitamín C alebo vziať doplnky, ako telo neprodukuje tohto vitamínu. To môže byť nájdené v čučoriedky, citrusové plody (pomaranče, limetky a citróny), paradajky, listovej zeleniny a jahôd.

Ako rastie vaše nechty rýchlejší a silnejší

Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu športové silné a zdravé nechty v žiadnom momente:

1. Citrónová šťava

Vitamín C v citróny uľahčiť zdravý rast nechtov. Citróny tiež pomôcť pri odstraňovaní žltej nechty škvrny, pretože oni sa správajú ako bielidlo.

Metóda 1

Ako to spraviť?

V miske zmiešajte 1 polievkovú lyžicu citrónovej šťavy a 3 lyžice olivového oleja. Roztok sa zahrieva na asi 20 sekúnd v mikrovlnnej rúre a namočiť nechty v nej po dobu 10 minút.

Ako často?

Urob to každý deň.

Metóda 2

Ako to spraviť?

Alternatívnou metódou by bolo trieť plátok citróna na nechty asi päť minút pred praním je preč s teplou vodou.

Ako často

Každý deň.

Tip - Nepoužívajte citróny, ak máte nejaké zárezy alebo hangnails ako by sa mohlo páli.

2. Kokosový olej

Kokosový olej obsahuje živiny, ktoré poskytujú vlhkosť a výživu pre nechty a pokožku okolo nechtov. Toto, podľa poradia, zabezpečuje zdravý a silný rast nechtov. Kokosový olej je tiež skvelé pre liečenie hubových infekcií nechtov.

Ako to spraviť?

Zahriať nejaké extra panenský kokosový olej do misy a vmasírujte do nechtov a prstov. Masáže v krúživými pohybmi. To pomôže v cirkulácii krvi, ktorá bude podporovať rast nechtov.

Ako často?

Každý večer pred spaním.

3. Orange Juice

Vitamín C v pomarančovej šťavy môže pomôcť v produkcii kolagénu, ktorý sa vaše nechty silné a zdravé.

Ako to spraviť?

Vytlačte šťavu z pomaranča do misy. Namočiť nechty v nej po dobu 10 minút a umyte ich. Nezabudnite je správne hydratujú.

Ako často?

Raz za deň.

4. Olivový olej

Aby sa zabezpečilo, že vaše nechty sú zdravé a rastúce silný, že je dôležité, aby ich živil a hydratovanú. Olivový olej obsahuje vitamín E, ktorý zlepšuje krvný obeh a uľahčuje rast nechtov.

Ako to spraviť?

Ohriať trochu olivového oleja a vmasírujte do nechtov a kožičky asi päť minút. Nosiť rukavice a nechať ho sedieť cez noc. Prípadne môžete namočiť nechty v teplom olivovom oleji za pätnásť až dvadsať minút.

Ako často?

Raz za deň.

Potraviny, ktoré Urob si svoj nechty Stronger

Len lokálna liečba nestačí! Tu sú potraviny, by ste mali zahrnúť do svojho jedálnička, ak chcete zdravé a lesklé nechty.

1. Vajcia

Nájdený vo vajciach proteín majú zásadný význam pre rozvoj, čím kosti v tele, nechty a vlasy oveľa silnejšie. Vajcia sú bohaté na vitamín D, B12 a biotín. Biotín robí zázraky pre posilnenie nechtov a robiť je menej krehký.

2. Fazuľa

Opäť bohaté na biotín, fazuľa sú skvelé pre pomoc v raste nechtov. Počas štúdie bolo zistené, že ak boli spotrebované biotín-potraviny bohaté, hrúbka nechtov vzrástol o 25%. Tak skúste a začleniť fazuľa do svojho každodenného jedálnička.

3. Ovos

Minerály, ako je meď a zinok sú životne dôležité pre zachovanie kostí a nechtov. Tie možno nájsť v ovse. Je to naozaj jednoduché začleniť ovos do svojho každodenného jedálnička. Jednoducho prepínať svoju misku obilnín s miskou ovsené vločky s nejakým čerstvým ovocím!

4. Semená

Slnečnicové semienka sú powerhouse živín. Obsahujúce minerálne látky, ako je meď a mangán, ktoré podporujú tvorbu spojivových tkanív kostí a chrupaviek. Môžu byť pokropil na chlieb, šaláty, alebo na čokoľvek!

5. Salmon

Toto je pre tých, ktorí majú radi svoj spravodlivý podiel na morské plody. Losos obsahuje živiny, ktoré majú, aby kosti a nechty silné. Salmon tiež obsahuje vitamín D, ktorý má zásadný význam pre rast kostí.

Tak tu si! To je všetko, čo sa vedieť o tom, prečo vaše nechty nie sú rastú a ako presne môžete pestovať je rýchlejší a silnejší. Jesť správne potraviny a starať sa o svoje nechty naozaj robiť v súčasnosti najväčší rozdiel. Takže, postupujte podľa týchto metód a dajte nám vedieť, ako to dopadlo pre vás.

load...