Makeup

Najlepšie vodotesné očné linky k dispozícii - náš top 10

Najlepšie vodotesné očné linky k dispozícii - náš top 10

Predstavte si, že ste na rande, hľadá práve pre túto príležitosť, na sebe dokonalé šaty a topánky, a práve správne množstvo make-upu - jahodový pery, ružovými lícami a dymové oči. Potom dole príde dážď a váš make-up začína plynúť. Hrozné, že jo? No, to nie je nikdy prísť pravda. Nemusíte byť uviazol v týchto trápnych situácií anymore, usúdil, že je celý rad make-up produktov na trhu, ktoré sú nepremokavé a efektívne zostať nech sa stane čokoľvek - dážď, slzy, alebo pot. Poďme sa pozrieť na prvú desiatku nepremokavé očné linky značiek sú k dispozícii v obchodoch.

Najlepšie vodotesné očné tiene

Tu je top 10 vodotesné očné tiene sú k dispozícii v Indii.

  1. MAC Liquidlast očné linky
  2. Bobbi Brown Long Wear Gel Liner
  3. Maybelline Lasting Dráma Gel Liner
  4. Lakmat Absolute Gel Addict Eyeliner
  5. Stila Stay All Day Vodotesný Liquid Liner
  6. Cukor Eye Told You So! vodotesný Liner
  7. Revlon Colorstay Liquid Eyeliner
  8. L'Oreal Paris Teleskopický Explosion Liner
  9. Urban Decay 24-7 Vodotesné Liquid Eyeliner
  10. Colorbar Precision Vodotesné Eyeliner

1. MAC Liquidlast očné linky

Kúpiť MAC Liquidlast Eyeliner Pre ₹ 4,009.00 @ www.amazon.in/mac-liquidlast-eyeliner

load...

Jedná sa o bohaté čierne tekuté očné linky, ktorá poskytuje non-šmuhy, s dlhou životnosťou, a lesklý efekt očí. Plstený hrot sa ukázal pre uľahčenie čerpanie presné vedenie a pridať definíciu pre oči. Musíte mať produkt mať vo svojom kitu.

Späť na obsah

2. Bobbi Brown Long Wear Gel Liner

Kúpiť Bobbi Brown Long Wear Gel Liner Pre ₹ 3,270.34 @ www.amazon.in/bobbi-brown-long-wear-gel-liner

load...

Táto dlhá opotrebenie gél liner od Bobbi Brown bol ocenený "Najlepší krása kupuje" ocenenie od časopisu InStyle (apríl 2015). Tento ocenený kultový vložku poskytuje presnosť kvapaliny vložky a jednoduché používanie gélové vložky. Je to pot a odolný proti vlhkosti a trvá po dobu až 12 hodín.

Späť na obsah

3. Maybelline Lasting Drama Gel Eyeliner

Buy Maybelline Lasting Drama Gel Eyeliner Pre ₹ 450,00 @ www.amazon.in/maybelline-lasting-drama-gel-eyeliner

Dobre stojí za buzz, The Maybelline Lasting Dráma Gél Eyeliner je dodávaný spolu s kefkou pre jednoduché použitie. Tento produkt schne rýchlo preč a nie je ľahké šmuhy. Účinne vodotesná, je to tiež olej-free, rozmazaniu odolné a vydržia až neuveriteľných 24 hodín. Navyše to ophthalmologist testovaný a bezpečný pre nositeľky kontaktných šošoviek.

Späť na obsah

4. Lakmat Absolútna Gél Addict očné linky

Kúpiť Lakmat Absolute Gel Addict Eyeliner Pre ₹ 640.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-gel-addict-eyeliner

Gél narkoman vložka poskytuje intenzívnu farbu a zároveň poskytuje profesionálny vzhľad pre vaše oči. Je to krásne balené v malej hrnca a má dlhú a elegantný kryt, ktorý slúži ako aplikačný štetec. Kefa umožňuje aplikácie ľahko a bez námahy. Je to dôkaz, rozmazaniu a trvá po celý deň bez rozmazania. Je ideálny pre každodenné použitie.

Späť na obsah

5. Stila Stay All Day Vodotesný Liquid Eyeliner

Buy Stila Stay All Day Vodotesný Liquid Eyeliner @ www.amazon.in/stila-stay-all-day-waterproof-liquid-eyeliner

Zostať celý deň Vodotesné Eyeliner sa ľahko aplikuje a zostane po celý deň - a po celú noc, ako dobre! Jedná sa o kvapalinu vložka v plsti formáte hrotu markeru podobné, čo robí použitie bezproblémová a kĺže hladko bez šklbanie alebo ťahanie pokožku. Rýchlo schne a je ideálny pre začiatočníkov.

Späť na obsah

6. Sugar Eye Told You So! vodeodolný očné linky

Chcete zvýrazniť oči, keď ste neskoro? Táto očné linky je určite chystá ušetriť veľa času. Poskytuje úžasné hodvábne matný povrch, ktorý nerobí šmuhy alebo odlupovať a drží aj po dobu až 24 hodín. Vytvorenie kúzla s jednoduchým jedným ťahom tohto produktu a vaše oči vyzerať oh-so-nádherná!

Späť na obsah

7. Revlon Colorstay Liquid Liner

Kúpiť Revlon Colorstay Liquid Liner Pre ₹ 1,296.00 @ www.amazon.in/revlon-colorstay-liquid-liner

Zvýrazniť krásu vašich očí s nádychom elegancie a sofistikovanosti s kvapalným vložkou Colorstay. To vám dáva presnosť ultra tenké fólie. To tiež hydratuje vďaka vitamínu E a obsah Aloe Vera. Je to super dlhou životnosťou a nerobí šmuhy, škvrna, alebo opotrebenia-off.

Späť na obsah

8. L'Oreal Paris Teleskopický Explosion Liner

Buy L'Oréal Paris teleskopické explózie Liner Pre ₹ 1,221.00 @ www.amazon.in/l'oreal-paris-telescopic-explosion-liner

Táto podložka je ideálna pridať dráma na oči, ktorá vydrží po celý deň. Šikmý, uhlová plsť tip je určený pre presné aplikácie. To kĺže hladko na očné viečka. Je to dôkaz, rozmazaniu a trvá až 16 hodín bez rozmazania alebo pokrčenia.

Späť na obsah

9. Urban Decay 24-7 Vodotesné Tekuté očné linky

Ako už názov napovedá, je to 24 hodín dlhoročnou zostať nepremokavé očné linky. Najjemnejšie krátky hrot kefky je ideálna pre vytvorenie okrídleného oko pohľad. Aplikátor kefa tiež uľahčuje ovládanie ťahy pri aplikácii prípravku. Je to vysoko pigmentovaná a poskytuje matný povrch.

Späť na obsah

10. Colorbar Presné Vodotesné očné linky

Kúpiť Colorbar Precision Vodotesné Eyeliner Pre ₹ 350.00 @ www.amazon.in/colorbar-precision-waterproof-eyeliner

Colorbar Precision Vodotesné Ceruzka na oči sa doslova letí z regálov - je to tak dobre! Ceruzka je k dispozícii v troch základných odtieňoch - čiernej, hnedej a modrej. Je dlhotrvajúci a vodeodolné, a nemá vločka, rozmazanie alebo olúpať. High Definition fix aplikátor je žiadosť super ľahké a jeden zdvih je dosť, aby oči vyzerajú definované.

Späť na obsah

Takže to boli naše Top Picks pre očné tiene, ktoré by umožnili vaše oči vyzerať viac vyrezával a definovaný. Na čo čakáš? Dajte im šancu a dajte nám vedieť, ktorý z nich získal svoju lojalitu v sekcii Komentáre nižšie!

load...